trawa

Autor Wątek: I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008  (Przeczytany 15602 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lif

I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 09, 2008, 01:10:37 pm »
Cóż nie wiem co na to powiedzieć...Kiedy będzie Matias to na pewno się wypowie...Napisz może kto byłby chętny i zobaczy sie...Ale cóż ja nie wiem co jest z salą i w ogóle, trzeba czekać na Matiasa:/

Offline Matias

I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 09, 2008, 09:07:07 pm »
Wybaczcie, że tak późno odpisuję ale dopiero teraz dobrałem się do kompa.
No więc tak, z tego co naliczyłem od nas ze Śląska na turniej zjawiłoby się tylko 5 osób... Gdyby brakowało 1 osoby do zaliczenia challengera to ewentualnie mógłbym grać na turnieju ale nawet jeśli się uprzeć to i tak jest nas za mało.
Proponuje przełożenie challengera na inny termin, który będzie pasował większości osób. Jak napisałem wcześniej najbardziej liczę na ludzi ze Śląska (Gliwice, Rybnik, Katowice)  szczególnie z Rybnika bo jak na razie to nikt nie raczył ruszyć tyłka, a nawet sie zgłosić na turniej. Wiem, że jest tam sporo graczy dlatego liczę na nich, bo później okazuje się, że jedyną większą imprezą na Śląsku jest Master w Gliwicach.
G 2771074

Offline sonic

I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 10, 2008, 05:40:04 pm »
ano uprzedzalem ze to nie jest dogodny termin.
Moze sie zrobi Challenger w Rybniku w tym roku na LOME...Jak skonczymy te cholerne blaty...

wiesz...przynajmniej jest ten master...Nawet mroczne i nieznane Bielsko powiedzialo ze sie stawi.
Proponuje Matias Zebys nastepnym razem obgadal sprawe challengera z innymi osrodkami, mamy przyklad ze partzantka nie jest najlepszym pomyslem, bo glownie przez braki ze slaska sie to nie odbylo.
Pozdro, zapewne do Mastera.
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline Matias

I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 10, 2008, 09:06:05 pm »
Zauważ, że napisałem na Twierdzy w waszym temacie o challengerze. Oczywiście pewnie nikt nie raczył nawet odpowiedzieć.
Jak na razie jesteście jednym z większych ośrodków na Śląsku, dlatego liczyłem na was i miałem nadzieję, że ktoś przyjedzie.
Mam nadzieję, że w końcu będziemy mieli okazję zagrać ze sobą na masterze w Gliwicach ;).
G 2771074

Offline sonic

I Katowicki Challenger 12.01-13.01.2008
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 11, 2008, 01:30:22 pm »
Pytalem sie ich czy ktos jedzie, ale nikt nie raczyl odpowiedziec a konkretniejsi odpowiedzieli ze ich nie ma wtedy.
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....