Autor Wątek: Ulubiony strzelec i jego broń w warhammerze...  (Przeczytany 2033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TC

  • Moderatorzy
  • Steward
  • *
  • Wiadomości: 6 015
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wylogowany
Ulubiony strzelec i jego broń w warhammerze...
« dnia: Grudzień 21, 2007, 02:34:21 pm »
Witajcie, założyłem ten temat ponieważ chciałbym poruszyć temat strzelców i ich broni w młotku.
jak dobrze wiemy Warhammer FRP jest system w którym istnieje multum profesji do wyboru. Wśród nich nie brakuje oczywiście strzelców, a żeby tego  było mają to także wybór broni(w tym dystansowej) jest także spory. W tym topicu będziemy dyskutować właśnie o "snajperach" i ich potężnych zabawkach.
Przyznam się że nie mam zbyt dużego doświadczenia, ale swoje wiem. I tak moją lubioną profesją strzelecką jest Leśny duch uzbrojony oczywiście w elficki łuk. Czemu Duch? powodów jest kilka, zacznijmy od tego że jestem fanem elfów, które są chyba moją ulubioną rasą. Wracając jednak do ducha to nie da sie ukryć że jest on urodzonym strzelcem - szybko przeładowuje broń, potrafi posługiwać się elfickim łukiem, z którego może oddawać zarówno strzały precyzyjne jak i przebijające i nie da się ukryć że strzela wyjątkowo celnie. Poza tym LD jest bardzo cichy i trudny do zauważenia, co sprawia  że nigdy nie możesz się czuć bezpieczny jeśli jest w pobliżu. Jeśli idzie o Elficki łuk, to  fakt faktem że jest to broń wyjątkowo zabójcza - posiada zarówno duży zasięg ( większy ma chyba tylko muszkiet) i siłę rażenia.
To tyle...
RIP Gildio...

 

anything