Autor Wątek: Koziorożec (spoilery)  (Przeczytany 221996 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #510 dnia: Listopad 21, 2014, 10:52:44 pm »
Jeśli zdecydujesz się kiedyś przeczytać całą serię od początku to bez problemu znajdziesz ten sam rysunek lecz w trochę innej formie.
Sideca zaczęła wydawać Kozio to przeczytałem łącznie Rorka i Kozio co wydało Manzoku i rzeczywiście strasznie rzeczy się zazębiają.
Tylko, że moją bolączką jest to, że nie siądę pewnie znów do czytania od początku, bo tyyyyle mam zaległości.
Ale dziś sięgnąłem wreszcie po albumy 14 i 15 i powiem, że wciągnęły mnie chyba bardziej niż wcześniejsze tomy.
Zaraz idę smakować album 16! ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline wilk

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #511 dnia: Listopad 22, 2014, 04:43:55 pm »
Jeśli zdecydujesz się kiedyś przeczytać całą serię od początku to bez problemu znajdziesz ten sam rysunek lecz w trochę innej formie.


Znalazłem :smile:

Spoiler: pokaż
"Tunel", strona 34, kadr w lewym dolnym rogu obrócony o 180 stopni i czarno biały. Idealny wycinek z planszy z "Operacj". :smile:

Offline TePe

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #512 dnia: Listopad 22, 2014, 06:35:00 pm »
Spoiler: pokaż
Patrick w Tunelu?

 :smile:
Aż zajrzałem do tego tomu i faktycznie na stronie 17 jest osobnik do Patricka bardzo podobny, ale przyznaję, że ja jego wcześniej nie zauważyłem. Mi chodziło o postać, która pojawiła się więcej niż raz i zawsze w tym samym miejscu, więc to nie przypadek.

[/size]
Znalazłem :smile: 
Spoiler: pokaż
"Tunel", strona 34, kadr w lewym dolnym rogu obrócony o 180 stopni i czarno biały. Idealny wycinek z planszy z "Operacj". :smile:

Brawo! Jeden już masz, pozostały Ci jeszcze cztery wycinki tego obrazka z Operacji, ale teraz to już pójdzie Tobie gładko bo wiesz czego szukać.

Offline bosssu

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #513 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:05:56 am »
A Koziorożca jak nie było tak "ni ma" :sad:
Ani słychu ani widu.

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #514 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:17:03 am »
No niestety. Do tego jeszcze zero kontaktu z Sideca.

Offline piotrassss

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #515 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:30:48 am »
Nawet jak Sideca by padła, to I tak przyczyniła się bardzo do popularyzacji Andreasa wydając integrale Rorków I Koziorożce. Zapowiedzi Coutoo, Cyrrus-Mil I Styx są konsekwencją ich działalności. Nawet jeśli padną, znajdzie się wydawnictwo, które dokończy Koziorożca.

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #516 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:36:33 am »
Nawet jeśli padną, znajdzie się wydawnictwo które dokończy Koziorożca.

Tak, tylko że mogą prawa do tytułu blokować i na kontynuację moglibyśmy czekać ileś tam lat. Niestety sytuacja przypomina mi te wszystkie znane sprzed lat, z Manzoku i Mandragorą na czele. Przecież to nie problem napisać, że będzie nawet kilkumiesięczna obsuwa z zapowiadanymi na listopad i grudzień Koziorożcami, bo to, czy tamto wypadło.

Offline kosmoski

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #517 dnia: Grudzień 19, 2014, 11:09:45 am »
Minęły raptem 2 miesiące od poprzednich dwóch Koziorożców, a już rozpoczął się płacz i czarne prognozy...
Przecież i tak będziemy musieli czekać na 20 tom koło roku... 

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #518 dnia: Grudzień 19, 2014, 11:22:30 am »
Minęły raptem 2 miesiące od poprzednich dwóch Koziorożców, a już rozpoczął się płacz i czarne prognozy...
Przecież i tak będziemy musieli czekać na 20 tom koło roku... 

Może i przesada, ale mi nie o to chodzi, że trzeba czekać - i tak mam na półce nieczytane tomy 11-16. Wystarczyłaby informacja, że jest ok, a Koziorożce ukażą się później. Sideca to wciąż wydawnictwo-widmo i każde takie ich dłuższe milczenie prowokuje czarnowidztwo.

Offline misiokles

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #519 dnia: Grudzień 19, 2014, 12:50:02 pm »
Z tego co kiedyś pisali - chcą bawić się w ko-operacje z zachodnimi rynkami. Pewnie dlatego to na razie zajmuje im czas. Choć fakt - krótkie info byłoby mile widziane.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #520 dnia: Grudzień 19, 2014, 01:42:48 pm »
Będą. Czuję, że po prostu mają obsuwy i tyle. Dlaczego mieliby upaść, skoro Koziorożce idą jak woda, a oba integrale Rorka dodrukowywali? :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #521 dnia: Grudzień 19, 2014, 03:35:12 pm »
Będą. Czuję, że po prostu mają obsuwy i tyle. Dlaczego mieliby upaść, skoro Koziorożce idą jak woda, a oba integrale Rorka dodrukowywali? :)
No w sumie racja. Jedyna opcja to kosmiczny nakład.

Offline TAURUS MEDIA

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #522 dnia: Grudzień 19, 2014, 08:09:32 pm »
Witam

tym razem piszę jako właściciel sklepu Centrum Komiksu :)

Jak wynika z korespondencji z Sidecą z różnych przyczyn (nie miejsce tu i czas aby pisać jakich):

- Koziorożce 17,18,19 zostaną wydane odpowiednio w styczniu, lutym i marcu
- Rafington Event najprawdopodobniej w kwietniu.

To tak dla spokoju na Święta.

pozdrawiam
Maciek Pietrasik
TAURUS MEDIA

ramirez82

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #523 dnia: Grudzień 19, 2014, 09:42:21 pm »
Dzięki TAURUS MEDIA! Jestem spokojniejszy.  :D

fragsel

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 28, 2015, 10:25:25 pm »
Przy okazji ostatniej promocji na gildii kupiłem sobie 2 ostatnie (jak na razie) tomy Koziorożca...
I postanowiłem sobie przypomnieć wszystkie tomy od Chińczyków... I już raz to czytałem... I podobało mi się... Ale teraz... nie wiem, co się stało...

zawsze mam problem z mówieniem o komiksach inaczej niż ogranymi komunałami i banałami... nie znam się na kompozycji... grafice... obce mi sekrety analizowania środków stylistycznych... nie umiem... nie nauczę się...

Ale wiem jedno: Kozio to najbardziej zaje... (wróć) genialna seria komiksowa wydawana obecnie w Polsce.
Nie proście o argumentacje. Ja tak komiksów nie odbieram. Jestem komiksowym empatą, nie myślicielem, a nadmiar bodźców podczas Snu w Klatce pozostawił mnie w stanie wegetatywnym na co najmniej 36 godzin...


chyba mam już swój numer jeden na top listę...

 

anything