trawa

Autor Wątek: Koziorożec (spoilery)  (Przeczytany 226958 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline TePe

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #615 dnia: Wrzesień 12, 2016, 03:30:52 pm »
Kurdę... a ja jeszcze nie kupiłem.


Offline graves

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #616 dnia: Wrzesień 18, 2016, 09:23:37 am »
Wczoraj przeczytałem Terminusa :D
Myślałem, że po tylu zaskoczeniach fabularnych i zwrotach akcji - Andreas już nie jest w stanie mnie niczym zaskoczyć.
Jak zwykle się myliłem. Terminus tak sprytnie odwraca cała akcję, że wręcz zmusza od innego przyjrzenia się całej serii nie tylko tej, ale również Rork. Po przeczytaniu tego albumu Andreas zmusił mnie do cofnięcia i przejrzenia ponownie pierwszego albumu... Genialny autor. Nie mogę się doczekać kontynuacji. Wszystko co jest w tym albumie może okazać się jeszcze zupełnie czym innym niż na to wygląda. Ostatnia strona zapowiada kolejne komplikacje scenariuszowe ;-)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Eieo

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 08, 2016, 06:56:15 pm »
Holenderska okładka ostatniego, 20. (u nas 21.) tomu Koziorożca (zapowiadanego na styczeń 2017) - Le Maitre (Mistrz): http://andreas-martens.skynetblogs.be/

Offline misiokles

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 08, 2016, 07:17:37 pm »
Kurcze kurcze, oby godnie się to zakończyło!

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 08, 2016, 09:10:20 pm »
Później może doczekamy się integrala (4 tomy po 5 części)?
Chętnie bym kupił, np. tak fajnie wydane jak integrale Rork 1 i 2.
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

mgnesium

  • Gość
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 08, 2016, 09:19:01 pm »
nie doczekamy się, a na pewno nie w przeciągu nabliższych 5-10 lat. sideca wydrukowała zbyt dużo egzemplarzy pojedyńczych albumów.

edycja: żeby nie było, mnie forma nie przeszkadza. koziorożce są jednymi z ładniej wydanych 48-stronicowych frankofonów.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 09:45:14 pm wysłana przez mgnesium »

Offline anx239

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "More human than human" is our motto.
Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 08, 2016, 09:43:13 pm »
nie doczekamy się, a na pewno nie w przeciągu nabliższych 5-10 lat. sideca wydrukowała zbyt dużo egzemplarzy pojedyńczych albumów.
Coś w tym jest...
Oby Sideca wydała ten ostatni Koziorożec w przyszłym roku :)
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time... like tears in rain... Time to die." - Roy Batty

Offline misiokles

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 08, 2016, 10:03:14 pm »
Integrali nie ma nawet na rynku frankonskim,  więc wiecie co to oznacza
☺️

Offline TePe

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 09, 2016, 07:13:13 am »
Arq też nie było.

Offline pyetya

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 09, 2016, 08:22:34 am »
Pojedyncze Koziorożce są świetnie wydane, także dla mnie integrali może nie być. Szczerze mówiąc przekonuję się coraz bardziej do tego, żeby komiksy <130 stron kupować w miękkiej oprawie.

Offline Death

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 25, 2016, 03:08:52 pm »
Dopiero teraz to zauważyłem. Nie wiem jak to wygląda u Frankofonów w druku, ale okładka wygląda trochę inaczej. Dla mnie polska wersja chyba lepsza, bo kot wyłania się z mroku.


Offline LordDisneyland

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 25, 2016, 03:30:52 pm »
Pytanie początkującego kolekcjonera cyklu- czy są części "Koziorożca" stanowiące zamkniętą historię, tak jak [przynajmniej w moim odczuciu] "Chińczycy"? Czy też lepiej żmudnie zbierać wedle numeracji tomów?

Offline misiokles

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 25, 2016, 03:49:48 pm »
Chińczycy,  Patrick,  album bez tytułu można traktować jako zamkniętą całość.  Inne raczej nie.

Offline LordDisneyland

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 25, 2016, 04:09:19 pm »
Dziękuję.

Offline Damian xyz

Odp: Koziorożec (spoilery)
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 25, 2016, 04:26:13 pm »
Nie wiem jak to wygląda u Frankofonów w druku, ale okładka wygląda trochę inaczej. Dla mnie polska wersja chyba lepsza, bo kot wyłania się z mroku.
Może Frankfoni nie ogarnęli by, że to kot :D :D :D

 

anything