Autor Wątek: Start Mitrila  (Przeczytany 18441 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Darulus

Start Mitrila
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 11, 2007, 10:44:17 pm »
Jako niezależny fachowiec  :lol:  mogę jedynie stwierdzić, iż warto czekać. Na początek będzie coś mocnego, a później napięcie będzie tylko wzrastać. Grond wykuty w czeluściach Morodoru do rozbijania bramy Twierdzy Minas Tirith w porównaniu do Mitrila to pikuś, i to malutki. ;)

Offline Maximus from Rome

Start Mitrila
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 12, 2007, 02:32:09 pm »
Cytat: "Darulus"
Jako niezależny fachowiec  :lol:  mogę jedynie stwierdzić, iż warto czekać. Na początek będzie coś mocnego, a później napięcie będzie tylko wzrastać. Grond wykuty w czeluściach Morodoru do rozbijania bramy Twierdzy Minas Tirith w porównaniu do Mitrila to pikuś, i to malutki. ;)



hehe :D
czyli mam rozumiec, że Mitril to będzie grond do rozbijania Twierdzy ?? :D

pzdr
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline potworek

Start Mitrila
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 12, 2007, 04:19:31 pm »
Cytat: "Maximus from Rome"
Cytat: "Darulus"
Jako niezależny fachowiec  :lol:  mogę jedynie stwierdzić, iż warto czekać. Na początek będzie coś mocnego, a później napięcie będzie tylko wzrastać. Grond wykuty w czeluściach Morodoru do rozbijania bramy Twierdzy Minas Tirith w porównaniu do Mitrila to pikuś, i to malutki. ;)



hehe :D
czyli mam rozumiec, że Mitril to będzie grond do rozbijania Twierdzy ?? :D

pzdr

Nie, skąd  ;)
Darulusowi chodziło o nawiązanie do książki, nawet nie próbujcie myśleć, że ma to jakikolwiek związek i cel, by stworzyć serwer dużo lepszy od Twierdzy, nie myślcie, że już wkrótce wejdziecie na serwer, który odmieni i odświeży LOTRa w Polsce, pozostawiając konkurencję daleko w tyle
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Maximus from Rome

Start Mitrila
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 12, 2007, 04:50:47 pm »
mo tak musiałem sie pomylic :)
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline xioze

Start Mitrila
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 14, 2007, 05:48:41 pm »
Pożywią uwidzią  :D
Choć chciałbym by było jak najlepiej.

Czy administracja serwisa bierze pod uwagę jedyną słuszną opcje nadania mi jedynej słusznej rangi na w/w forum  :lol:  :lol:  :lol:
Tj. "yeti polskiego lotra"  ;)

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 14, 2007, 07:11:16 pm »
Xioze,

nie mamy innego wyboru, jak zrobić dla Ciebie wyjątek.  ;)

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline xioze

Start Mitrila
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 17, 2007, 05:46:56 pm »
Cytat: "Kalins"
Xioze,

nie mamy innego wyboru, jak zrobić dla Ciebie wyjątek.  ;)

Pozdrawiam,
Kalins

 :shock:  ;)
Serdecznie Dziękuje  :D

Offline Kirdan

Start Mitrila
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 14, 2008, 04:12:04 pm »
To jak, w piątek zaczynamy czy coś się opóźni? :D

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 14, 2008, 05:57:54 pm »
Kirdan,

pędzimy z robotami - ja już prawie nie sypiam  ;), ale chcemy się wyrobić na 18. Dam znać. Dzięki za pamięć  ;) .

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Maximus from Rome

Start Mitrila
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:19:19 pm »
Cytat: "Kalins"
Kirdan,

pędzimy z robotami - ja już prawie nie sypiam  ;), ale chcemy się wyrobić na 18. Dam znać. Dzięki za pamięć  ;) .

Pozdrawiam,
Kalins


Nie moge sie doczekac xD xD
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline isengard1

Start Mitrila
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 14, 2008, 07:29:26 pm »
Ja też :D :D
ontakt:
gg: 8262158  (pisać - często niewidoczny)
mail: isengard1@o2.pl

Offline sonic

Start Mitrila
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 15, 2008, 08:02:12 pm »
jak juz sie tyle na cos czeka to chyba musi byc fajne... Licze na ciekawe animacje, moze strona we flash`u?^^
iedy będzie was atakował gumowy potwór...będe tam....gdy okradną starszą babcie...będe tam....gdy dziecko płacze ponieważ nie wymusiło na rodzicach kasy na nową gre...o tak...będe tam....

Offline gokish

Start Mitrila
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 15, 2008, 09:03:18 pm »
flash oj byłoby miło ale co widziałem w filmiku stronkę na flashowa nie wygląda  ;  grafika jest cudna i to wystarczy ważne aby wszystko szybko i płynnie śmigało :]

Offline Kalins

Start Mitrila
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 15, 2008, 10:04:04 pm »
Panowie,

jeszcze chwila i będziecie śmigać na Mitrilu  ;) . Jednym z naszych założeń było stworzenie najładniejszej strony poświęconej Lotrowi - czy nam się udało, ocenicie sami ;).

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline RaDu

Start Mitrila
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 18, 2008, 02:15:14 pm »
Ze zniecierpliwieniem czekam na otwarcie serwisu. Czy coś się opóźni? Czy dzisiaj już będziemy mogli śmigać?

Pozdrawiam
anowie trzymać się kupy
Kupy nikt nie ruszy