trawa

Autor Wątek: DMP 2008 11-13 kwietnia  (Przeczytany 66111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiU

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #525 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:13:38 am »
Ode mnie też wielkie dzięki dla wszystkich...
...organizatorów za zajefajny turniej, sobotnią imprezę i całość - PRO
...przeciwników za męskie bitwy
...kibiców, za doping i wsparcie
...naszego kapitana Emana, który choć grał jak grał to i tak jest przeziomem i dalej go lubimy  ;D
...sędziom, którzy w przerwie próbowali człowieka opić na potęgę (kurde wróciłem z knajpy z pustym portfelem :P)
...wszystkich graczy, którzy frekwencją pokazali, że takie imprezy mają przed sobą przyszłość
...i wszystkich, którzy z tym turniejem mieli coś wspólnego za to że było tak fajnie

P.S. Siedzenie dzisiaj w pracy jest okrutne... :-\

Offline Jezo

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #526 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:30:15 am »
dzieki orgom, dzieki druzynie, dzieki przecinikom,
gratki dla tych co sie dobrze bawili, ja bawilem sie super
cnxt jir
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline pajak

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #527 dnia: Kwiecień 14, 2008, 09:56:46 am »
Niby już 11 następnego dnia a ja siedzę w pracy przed komputerem i nie mogę sie zebrać w sobie..

Przede wszystkim wielkie brawa dla wszystkich graczy - byliście boscy!!

Ogromne podziękowania dla:
sędziów!!
osobiście dla Vodeckiego i Micha za relację
dla całej ekipy - tak sprawnej i wesołej gromadki rzucającej się materacami dawano nie widziałem - w domu byliśmy już o 20.00!!
sponsorów za pomoc i wsparcie: sklep Spider Games, Q-Workshop - za specjalne kostki, które mają do nas dojść w tym tygodniu :) (do odebrania w lipcu na masterze ;) )

i teraz kącik osobisty:
dzięki za figsy dla Mariosa i Isengrina
POZNANIACY - uwielbiam WAS!!!!!!!!!!
gratulacje dla zwycięzców i 2 miejsca!!
ogromne gratulacje dla zwycięzców Młotków - zasłużyliście na wszystkie nagrody ciężką pracą i zaangażowaniem!!!!!!!


What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Jezo

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #528 dnia: Kwiecień 14, 2008, 10:01:03 am »
POZNANIACY - uwielbiam WAS!!!!!!!!!!
my was tez ziooom
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline Kris

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #529 dnia: Kwiecień 14, 2008, 10:08:01 am »
POZNANIACY - uwielbiam WAS!!!!!!!!!!
Gdybym miał wyprowadzać się z Pozka, przeniósłbym się do Was!
Pogłoski o mojej śmierci są przesadzone

Eman

  • Gość
Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #530 dnia: Kwiecień 14, 2008, 10:16:44 am »
Heyka !!!
POZNANIACY - uwielbiam WAS!!!!!!!!!!
Gdybym miał wyprowadzać się z Pozka, przeniósłbym się do Was!
Normalnie se kolko wzajemnej adoracji urzadzili ;) ;) ;) Juz sobie tak nie slodzcie wzajemnie - nie wystarczy, ze wszyscy inni Wam slodza? ;) ;) ;)  :D :D :D
Cze !!!

Offline Vodecki

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #531 dnia: Kwiecień 14, 2008, 10:42:30 am »
Gratki dla Trójmiast za super turniej ( podnosicie nam poprzeczkę ale lubimy wyzwania :D) i imprezę w pubie - myślę że gala na zakończenie Ligi to rzecz , którą należy kontynuować
dzięki dla Pająka, Piszcza i Picka za opiekę nad sędziami :)
Gratki dla zwycięzców , a także dla wszystkich teamów bo zgodnie z olimpijską maksymą najważniejszy jest udział !!!
Relacja Live nie była wolna od błędów ale myślę że dalej będzie sie rozwijać - statystyki z serwera pokazują że jest zainteresowanie ;)



Offline Tomkow

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #532 dnia: Kwiecień 14, 2008, 11:48:36 am »
Relacja Live nie była wolna od błędów ale myślę że dalej będzie sie rozwijać - statystyki z serwera pokazują że jest zainteresowanie ;)

Mam nadzieję, że liczycie każdy odwedzajacy adres IP tylko raz, bo jak nie to ja trochę zakłamywałem statystyki ;P Pod koniec soboty to już nawet moja żona zaczęła się tematem interesować.

Offline Nazroth

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #533 dnia: Kwiecień 14, 2008, 12:39:16 pm »
W imieniu swojego klubu, ale przede wszystkim "drużyny a", w której miałem przyjemność zagrać podczas DMP chciałem podziękować wszystkim organizatorom za tak wykokszony turniej. Nie spodziewałem się szczerze powiedziawszy - tzn. spodziewałem, ale i tak byłem pozytywnie zaskoczony 8)

Grało nam się naprawdę świetnie i cieszę się z wyników... po drodze na 7dme miejsce spotkaliśmy pierwsze i trzecie miejsce na podium (jeśli dobrze to skminiłem) i dzięki temu udało nam się sporo nauczyć. Jeszcze długo po turnieju rozmawialiśmy na jego temat (01/02 w nocy?) nim w końcu zmorzył nas wyczekiwany sen...


Stoły bomba... szczególnie przypadł mi do gustu różowy w oku terroru obok śpiworowej kanciapy (grałem nań), oraz "bananowy" bo czesał przedziałek...
Tereny cool - ja osobiście nie czułem ich niedosytu, czy nadmiaru - może mi dobrze kapitan dobierał:P
Ludzie na poziomie (tylko te teksty o zapinaniu:P) i świetnie grało mi się przez cały turniej.
Szczególnie chciałem podziękować dwóm osobom - Perzanowi za naprawdę zajebiste zachowanie podczas ostatniej gry (dostać do anusa w takim stylu to przyjemność po mojej stronie), oraz dla gracza Chaosem z teamu Spider z 4rtej bitwy (przepraszam, ale w zamocie zapomniałem ksywę) - gra była bardzo miła pomimo jednostronnych rzutów kośćmi - podziwiam taką zdrową postawę.


Nie mogę się doczekać turnieju za rok!
(Oraz najbliższych masterów nowego sezonu)...

Pozdrawiam i do rychłego zapięcia!
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline pajak

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #534 dnia: Kwiecień 14, 2008, 12:52:48 pm »
w całym zamęcie po zapomniałem podziękować przeciwnikom!! byliście super..

szczególnie:

DIKINS to postać już pomnikowa
Adrian - grało się super miło!! byłem pewien, że dostanę bęcki.. z resztą cała Kompania była bardzo fajna!!
gracz z Monolotu - przepraszam, że nie pamiętam imienia!! bardzo ale to bardzo fair grasz i była to dla mnie CZYSTA przyjemność..

więcej jak dojdę całkiem do siebie
What is your fear?
My fear is to fall

KLUB SPIDER!!!!


Offline Wołek

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #535 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:09:19 pm »
w całym zamęcie po zapomniałem podziękować przeciwnikom!! byliście super..

gracz z Monolotu - przepraszam, że nie pamiętam imienia!! bardzo ale to bardzo fair grasz i była to dla mnie CZYSTA przyjemność..


Radek  ;) Jak skończy gwardię mam nadzieje że będzie z nami jeździł  8)
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline krawat

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #536 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:24:17 pm »
...wow nowi visage :)

turniej byl naprawde maga pro, team mialem udany i niespodziewalem sie nawet takiego lokum w klasyfikacji koncowej :)

dzieki dla ziomali ktorzy pozwolili mi zagrac swoimi figsami
dzieki wszystkim z ktorymi moglem zagrac
dziekuje tym ktorzy mnie nie namawiali w tym roku na wisniowke
dzieki za piatkowa impreze- befor party bylo mega :)
dzieki dla emana za wsparcie (o czym wspomne jeszcze ponizej)
i wogole sie zastanawiam, jak bardzo warszawa sie postara, zeby dorownac trojmiejskiemu poziomowi. na takie turnieje bede jezdzic chocby na drogi koniec polski :)


no i teraz dodam coc od siebie z calej tej Tzeentchowskiej kariery.
wyjechalem wczoraj tak o godzinie 15,30. dojechalem wlasnie teraz, tj. poniedzialek godz 13,30. poprostu rece opadaja. 100km za gdanskiem, jak ju sobie zatankowalem uzupelniajac reszte baku paliwem kupionym za punkty vitaj (orlen to moze zlodzieje ale ich bonusy uratowaly mi doope). takze Emanowi zawdzieczam pelny bak paliwa :). zadowolony ze bede mogl bezstresowo dojechac do domciu, wsiadam, odpalam samochod i... no wlasnie. JEB TRZASK i BU! BU! BU!... zgasilem samochod, wysiadlem, looknelem pod samochodem i patrzylem ze lzami w oczach ni to ze smiechu, ni to z rozpaczy jak tlumik poszedl w pol. jedna czesc sie jakos traymala, ale druga zwobodnie zwisala opierajac sie o beton. no spoooko. mamy niedziele, godz 17.00, 10zl w kieszeni i wez teraz znajdz kutwa mechanika pracujacego 24h/dobe i to w niedziele. w bagazniku znalazlem jakis drut, ele lewarka nie mialem wiec trzeba bylo znalezdz jakis elegancki kanal samochodowy. niestety przez 20 nastepnych km nic takiego nie znalazlem, a jazda z urwanym pierdzacym i zurajacym po najezdni tlumikiem, nie byla najprzyjemniejsza. zwlaszcza jak sie jedzie po dziurawym pasie awaryjnym z predkoscia 20km/h w godzinach intensywnego ruchu drogowego. oczywiscie jak mozna bylo nie wspomniec o policji. zaraz mnie zatrzymali i chcieli lawete wzywac. naszczescie jakos ich przekupilem swoja osobowoscia i urokiem osobistym. w koncu napotkalem jakas stacje benzynowa na drodze. zatrzymalem sie popytalem ludzi i sukces. wiedzialem ze za 5km bedzie wiocha z mechanikiem  8) jade jade... a tu jeb jakas dziura ci w drodze wyskakuje. oczywiscie dentka. na moje szczescie woze od poczatku zimy swoje letnie opony w bagazniku (tam mialem je na dmp jakby sie kto dochodzil). zatrzymac kogos z lewarkiem nie bylo problemu, ale za przeproszeniem... kur*a czemu akurat to musieli byc palkaze w samochodzie cywilnym??!! tak wiec dochodzili sie czemu nie mam lewarka itd. pomijam juz fakt ze nie mialem nawet apteczki, kamizelki, gasnicy i wszelkiej masci kluczy, ale o to sie akurat nie pytali. kolo wymienione. w wiosce znalazlem tego mechanika. dzwonie do drzwi, otwiera babka i mowi ze maz w szpitalu. poprostu zal dupe sciska. powiedziala ze 10km dalej jest jakas tam wiocha gdzie jest kolejny warsztat. mysle sobie jasne. wszyscy mi tak mowcie to wkoncu dojade do gryfowa. co mialem zrobic pojechalem. jak juz znalazlem tego mechanika to wyobrazcie sobie ze nawet byl w domu, nawet chcial pomoc... ale jego szwagier wziol klucze od warsztatu i nie wiadomo gdzie pojechal. grzecznie pytam czy jest tu jakis inny mekanik. owszem jest, nawet 100metrow dalej. zajebiscie nie bede musial jechac kolejnych km. podjezdzam pod kolejnego mechanika, tam traktory kombajny i robotnikow ktory patrzyli sie na korse jak na zjawisko. fakt ze pierdziala jak po ostrym tuningu. odrazu krzykneli zebym nie wjezdzal bo byle gownem sie nie beda zajmowac  :'( ok kij im w miejsce cenzurowane. pokazalem palec wdziecznosci i odjechalem. jade sobie taki wkur*wiony i nagle blogoslawienstwo. Niedziela godz. 20,30 i OTWARTY warsztat samochodowy  :o ;D wyskoczylem za auta scieram sie kolesiowi mowie co przezylem ze jeszcze 500km przede mna itd. on mnie wziol na kanal pospawal cos tam, wyszedl i mowi 100zl  ??? ja do kieszeni i mam o jedno zero mniej. suma sumarum dlem mu dwa kola letnie z felgami. obym tylko dojechal do domu.
200km przed swoja miescina tj w lesznie, zjechalem na stacje benzynowa, odlalem sie, kupilem 2 bulki suche i zasiadlem za kulkiem. 20metrow dalej- kapec... ok zostala mi ostatnia opona wiec bez stresu. wymienilem kolo, usadlem za kolkiem patrze w telefon... godz. 3.45. piasek w oczach, glod, i zrypane samopoczucie. walnelem sie w kime. dzisiaj wstalem wyprostowalem siedzisko odpalilem korse i pojechalem. jade juz jakies 2h i nagle znak zary. sie okazalo ze 90stopni wzgledem mapy za wysoko pojechalem. kolejne 3h i jestem w domciu. podroz zycia 1600km narobilem wracalem dluzej niz pociagiem i zaplacilem jaekis 15x wiecej niz koszt weekendowego biletu pkp. jeznym slowem zal.pl
za rok jade pociagie
ZAPINAMY

Eman

  • Gość
Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #537 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:31:31 pm »
Heyka !!!
Krawat jestes moim personalnym herosem po prostu. Tzeentch chce Cie uczynic swoim Choosenem, albo Heraldem - jakby ktos mial co do tego jeszcze jakies watpliwosci, to teraz powinien sie ich calkowicie pozbyc.
M A S A K R A  :o :o :o
Cze !!!

Offline trej

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #538 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:42:44 pm »
 :o :o :o
Krawat luz napiszesz autobiografie to będziesz jeździł Cayenne ;). Twoje drogi turniejowe przejdą do legend środowiska.:)

Offline Bartuulinho

Odp: DMP 2008 11-13 kwietnia
« Odpowiedź #539 dnia: Kwiecień 14, 2008, 01:55:35 pm »
Zabiło mnie to story. :D

PS Dlaczego moje konto jest zawieszone w próżni - login działa i nic więcej. Ani pmek, ani pisania wiadomości, ani przeglądania profili - ban? :D Ta zmiana silnika cosik spaprała najwyraźniej...  ???

 

anything