Autor Wątek: Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?  (Przeczytany 67108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Voytek

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 30, 2003, 11:20:59 am »
W kwietniu przyszlego roku, w Hiszpanii ma być kręcony film pt. 'King Shot'. Jego reżyserem będzie Alejandro Jodorowsky, a główne role mają grać Marilyn Manson i Santiago Segura. Narazie nie ma innych informacji, wiadomo jednak że film ma zawierać elementy surrealistyczne.

Budzet : 15 mln $
ex, Drugs & CS!

Offline Voytek

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 04, 2003, 07:52:28 am »
chyba wprowadzilem was w maly blad ale widze ze specjalnie i tak nikogo to nie interesuje.
Zdjecia do filmu rozpoczely sie blisko rok temu a premiera w kwietniu 2004 roku!!!!Jodorowsky poinformował o swoim nowym przedsięwzięciu podczas rozdania nagród na Festiwalu Filmów Latynoamerykańskich. Głównymi odtwórcami ról mają być Nick Nolte i Daryl Hannah.
ex, Drugs & CS!

Offline jax

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 04, 2003, 08:29:54 am »
niuans :)
jak dla mnie możesz nawet podać że jakiś film zaczną kręcić za rok, podczas gdy tak naprawdę miał on już swoją premierę 2 lata temu.. :)
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Voytek

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 04, 2003, 09:01:15 am »
no ale tu chodzi o nazwisko rezysera , po latach milczenia przemawia, chodzi o nazwisko jednego z aktorow(!!) marilyn manson.Dwaj panowie w jednym filmie - jeden go tworzy , drugi w nim  gra .Czy to nie podniecajace? :oops:
ex, Drugs & CS!

Offline MaxNecro

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 04, 2003, 09:15:26 am »
Voytek!! Rany Boskie!! Co jest podniecającego w Masonie :o  :D

Offline graves

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 04, 2003, 09:18:54 am »
Cytat: "Voytek"
no ale tu chodzi o nazwisko rezysera , po latach milczenia przemawia, chodzi o nazwisko jednego z aktorow(!!) marilyn manson.Dwaj panowie w jednym filmie - jeden go tworzy , drugi w nim  gra .Czy to nie podniecajace? :oops:

Znam bardziej podniecające rzeczy niż nazwiska :rotfl:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline jax

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 04, 2003, 09:30:41 am »
Cytat: "MaxNecro"
Voytek!! Rany Boskie!! Co jest podniecającego w Masonie :o  :D

Przecież Voytek napisał, że w filmie będzie dwóch panów i w ogóle...chyba o to chodzi..[/b]
ttp://basketcom.republika.pl
Strona o Legii (koszykówka) i komiksie.

Offline Maciej

Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 04, 2003, 01:22:32 pm »
Jodor miał też kiedyś pomysł by nakręcić "baranka'' genesis i niestety nic nie wyszło :(

A Manson jest fajny... pamiętacie scenę z zagubionej autostrady???
Był tam też Twiggy Ramirez ;)  ;)
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Gilbaert

  • Gość
Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 06, 2005, 11:08:37 am »
odchodząc od filmowych klimatów.
Przeczytałem właśnie "Bouncera" którego narysowal Boucq. Bardzo sympatyczny choć krwawy western. Rysunki ładne, acz nie podoba mi się jak Boucq rysuje kobitki. Bo wyglądają jak faceci.
Czytał to ktoś oprócz mnie?

Anonymous

  • Gość
Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 06, 2005, 11:48:49 am »
Cytat: "Gilbaert"
odchodząc od filmowych klimatów.
Przeczytałem właśnie "Bouncera" którego narysowal Boucq. Bardzo sympatyczny choć krwawy western. Rysunki ładne, acz nie podoba mi się jak Boucq rysuje kobitki. Bo wyglądają jak faceci.
Czytał to ktoś oprócz mnie?


podejrzewam ze ten od ktorego kupiles..........

Gilbaert

  • Gość
Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 06, 2005, 12:04:19 pm »
aha. zapomniałem zareklamować. Komiks kupiłem od karolakonw za dobrą cenę, a przesyłka przyszł w ekspresowym tempie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i polecam tego uczciwego uzytkownika :P:P:P:P:P:P:P
hyyhyhyhyhyhy


Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 06, 2015, 10:45:46 am »
Juan Solo
jestem coraz bardziej pod wrażeniem wyobraźni Jodorowskiego. stworzył komiks, który pokazuje jak zło we wszelkich odmianach może wpłynąć na charakter człowieka. zło, które wykreował, przemawia ustami tytułowego bohatera. jest inteligentny, nieobliczalny, dąży za wszelką cenę do celu, a do tego posiada magnetyzujący charakter. Parker Cooke'a to przy nim ministrant (rili) :) pisanie go musiało sprawić nie lada przyjemność autorowi i choć cała opowieść opiera się właściwie na jednej postaci, komiks nie kuleje ani przez chwilę. warto wspomnieć też o takim trochę meksykańskim klimacie - misterium, gorące barwy, egzotyka - wszystko to pasuje do gorącego i wybuchowego charakteru Juana. oby druga część jak najszybciej u nas zawitała :)

ramirez82

  • Gość
Odp: Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 06, 2015, 10:48:09 am »
A kto tłumaczył? I Incala, jeśli już masz?

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Jodorovsky - Alexandro a Alejandro?
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 06, 2015, 10:52:25 am »
nie jestem już w domu, więc nie mam jak sprawdzić Juana, a Incala jeszcze nie zdążyłem odfoliować nawet ;)

 

anything