Autor Wątek: Murena  (Przeczytany 50625 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Murena
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 25, 2015, 04:59:26 pm »
Post pod postem. Przepraszam, wiem, że to niezgodne z regulaminem, ale od napisania poprzedniego minęło już kilka miesięcy. Wczoraj przeczytałem 5 i 6 tom cyklu. O ile Czarna Bogini (t. 5) stoi na wysokim poziomie pierwszego czteroksięgu, o tyle Krew Bestii (t. 6) jest znacznie scenariuszowo słabszy. Rysunki w 6 tomie w porównaniu do pozostałych są na prawdę dużo słabsze i chwilami mam wrażenie, iż albo nie robił ich Delaby, albo on sam wpadł na pomysł autoparodii.

Offline graves

Odp: Murena
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 25, 2015, 05:09:45 pm »
Post pod postem. Przepraszam, wiem, że to niezgodne z regulaminem
Zgodne. 24 h - tylko ponizej, prośba o niepisanie.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Archelon

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 221
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mane, tekel, fares
Odp: Murena
« Odpowiedź #92 dnia: Czerwiec 27, 2016, 10:36:08 am »
Autorem rysunków do powstającego dziesiątego tom Mureny jest Theo (rysował Le Pape Terrible).


https://www.facebook.com/artdemurena/



Ładnie wygląda:
"Seria jest bardzo fajna. Ten kto nie kupi jest nędznym sclavusem. Albo innym Bazyliszkiem."

Offline Klint

Odp: Murena
« Odpowiedź #93 dnia: Lipiec 31, 2016, 11:26:19 am »
Wygląda super. Jest tylko jeden problem skąd wsiąść brakujące tomy ? Składam formalny wniosek o wydanie tomów od 1-6, czyli na te gdzie ceny na rynku wtórnym są chore.

Offline Klint

Odp: Murena
« Odpowiedź #94 dnia: Czerwiec 20, 2018, 06:54:28 pm »
Murena tom 9 to wizualny i scenariuszowy majstersztyk. Niecierpliwie oczekuję kolejnego tomu z nowym rysownikiem

Offline Holsten

Odp: Murena
« Odpowiedź #95 dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:18:10 pm »
Murena tom 9 to wizualny i scenariuszowy majstersztyk. Niecierpliwie oczekuję kolejnego tomu z nowym rysownikiem


Ja również.

Offline TePe

Odp: Murena
« Odpowiedź #96 dnia: Czerwiec 20, 2018, 09:48:22 pm »
Chętnie w polskiej wersji przeczytałbym wcześniejszą serię Theo: https://www.bedetheque.com/serie-13422-BD-Trone-d-Argile.html