trawa

Autor Wątek: "Age of Mythology" lub inne strategiczne  (Przeczytany 3559 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anasha

"Age of Mythology" lub inne strategiczne
« dnia: Listopad 10, 2007, 04:50:42 pm »
Witam,
poszukuję strategicznej gry planszowej "Age of Mythology" (Producent: Eagle Games). Jest ona już niedostępna u dystrybutorów ale może ktoś mógłby jednak pomóc i dokonać z pozoru czynu niemożliwego.

Albo może moglibyście mi polecić inną dobrą planszową grę strategiczną, atrakcyjną dla dorosłych graczy, w którą można grać już od 2 osób? Na tym forum jest zapewne dużo osób znających się na rzeczy, więc chętnie posłucham opinii. Gra ma być prezentem dla 22-letniego faceta lubiącego strategie. Proszę o pomoc. :-)

Pozdrawiam!

Offline Crane

"Age of Mythology" lub inne strategiczne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2007, 10:41:29 pm »
Akurat najpierw przeczytałem post w innym temacie.

Jeśli nie ma Age of Mythology w Polsce to zawsze można sięgnąć trochę dalej http://www.iguk.co.uk/products/age-of-mythology-board-game-780.aspx
 od razu uprzedzę pytania, wysyłają do Polski, można tak na 90% zapłacić nawet kartą Visa Electron (nigdy akurat nie próbowałem, ale jest taka opcja do wyboru). Co do innych pozycji to właśnie doczytałem że Twilight Imperium odpada bo jest od 3-6, z dodatkiem do 8, graczy, także Perikles 3-6. Nadal więc pozostaje Starcraft bo od 2-6 graczy, Battlelore tylko na 2 graczy i War of the Ring też na 2 graczy (niby można na więcej ale nie działa to jak należy). Przyznam się szczerze, że trudno o strategię która ma możliwość grania 2+, raczej jest to 3+ albo tylko na 2 osoby.

RAJ

  • Gość
"Age of Mythology" lub inne strategiczne
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2007, 06:14:26 am »
Polecam Hannibal Barkas (2-5 graczy). Od dzisiaj jest w normalnej sprzedazy.

 

anything