trawa

Autor Wątek: Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P  (Przeczytany 4826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dagobert

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« dnia: Styczeń 12, 2005, 07:39:10 am »
Witam!

Oto moja ( nieskromnie - jak dotąd niepokonana ;) ) rozpiska dla Lwów Alahanu. Prosta, bardzo uniwersalna , przyjemna w użyciu i nawet całkiem klimatyczna :D , tak więc polecam do wypróbowania , szczególnie dla początkujących graczy , którzy uwierzyli w bujdy na temat niezwyciężonych Alchemików :badgrin:
Zestaw czarów jest oczywiście w wersji "standard", co oczywiście pozwala nam sie swobodnie dostosowywać przed każdą walką.

Lions of Alahan

1 Meliador the Celestial @ 127.0 Pts
     Orb of Power [11.0]
     Carrying Wind [8.0]
     Sparkling Summoning [11.0]
     Chimerical Glaive [20.0]
     Source of Light [5.0]

3 Archer of Alahan @ 54.0 Pts
     Archer of Icquor

3 Falconer of Alahan @ 66.0 Pts
     
2 Royal Guard @ 80.0 Pts

2 Royal Guard @ 80.0 Pts
     

Total Army Cost: 407.0

Pozdrawiam  :D

Offline Jaskier

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2005, 11:58:43 am »
a walczyłeś z czymś co Cię może zapluć? jakieś gobosy, czy, co gorsza, martwiaki?
mało tego strasznie i jeśli komuś uda się upolować szybko maga (choćby kawalerią jakąkolwiek, bo nie masz nic szybkiego) to zarzucą Cię czapkami

Offline QUASSIMODO

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2005, 12:34:38 pm »
wywal upgrade z lucznikow-sie nie przydaje a podraza...
sa lepsi magowie od meliadora w podobnej cenie...
w sumie gl sila jest gwardia wsparta falconami-widzialem jak to dziala i jest calkiem niezle...a bedzie jeszcze lepsze jak royale dostana upgrady
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline _Wychwethyl_

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 12, 2005, 03:55:56 pm »
Osobiscie gram czyms bardzo podobnym (ale biore Sardarka zamiast Meliadora) i sprawdza się całkiem nieźle.  :)  Upgrade na Archerach jest niezbedeny -to jest podstawa tej rozpy na Wilki/Devkow  :D
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

Offline dagobert

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 12, 2005, 05:24:57 pm »
Cytat: "Jaskier"
a walczyłeś z czymś co Cię może zapluć? jakieś gobosy, czy, co gorsza, martwiaki?

Z Acheronem , co prawda nie walczyłem, co mam nadzieję szybko nadrobić ( a jest juz dwóch graczy :D ) ; natomiast z gobasami była to pierwsza gra jaką to rozegrałem ta rozpą stosując jeszcze storm of light i zremisowałem ; ale tez niedługo powinienem zaliczyć rewanż i powiem, że niespecjalnie się tego obawiam ; cele małe więc sobie nie postrzelam , ale na takim resie to chimerical , czy cel. scourge powinny dobrze zadziałać - zreszą wtedy to jeszcze wprawy takiej nie miałem.

Cytuj
wywal upgrade z lucznikow-sie nie przydaje a podraza...
sa lepsi magowie od meliadora w podobnej cenie...
w sumie gl sila jest gwardia wsparta falconami-widzialem jak to dziala i jest calkiem niezle...a bedzie jeszcze lepsze jak royale dostana upgrady

Upgrade na łucznikach jest właśnie konieczny i przydaje się bardzo.
Sardar jest świetny, ale przy moim stylu gry wolę Meliadora ( który wcale nie jest znowu taki gorszy ), który jest również dużo bardziej elastyczny , a liderkę przy takich modelach w rozpie mogę sobie odpuścić.
Nowych gwardzistów testowałem już ( gryfy , pożeracze ) i jak dla mnie rzeczywiście rewelacja - szkoda tylko, że siła wymagana by ich zdjąc w jednym ciosie spadła do 9  ;)

Cytuj
mało tego strasznie i jeśli komuś uda się upolować szybko maga (choćby kawalerią jakąkolwiek, bo nie masz nic szybkiego) to zarzucą Cię czapkami

Jeszcze nikomu nie udało sie "upolować" Meliadora w ten sposób i jest to, prawdę powiedziawszy trudne zadanie, chociaż - jeśli ktoś się źle wystawi - możliwe . Do tej pory Melek zaliczył zgona tylko dwa razy - właśnie przy Gobsach , przez moją głupotę i storm of light oraz przy tirkach , ale to była pokerowa zagrywka , by zyskać punkty :D ( i tak były remisy ).

Cytat: "_Wychwethyl_"
Upgrade na Archerach jest niezbedeny -to jest podstawa tej rozpy na Wilki/Devkow  :D

I nie tylko :D - w jednej bitwie , podczas gy Meliador 3 razy wyrzucił 1 na odzyskiwanie gemów ( w tym przy pierwszym rzucie 1,1  :roll: ) to właśnie łucznicy icqour roznieśli, przy udziale sokoników , wrogie orki w pył :D

Offline Dabi

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 14, 2005, 06:03:51 pm »
Cytuj
Nowych gwardzistów testowałem już ( gryfy , pożeracze ) i jak dla mnie rzeczywiście rewelacja - szkoda tylko, że siła wymagana by ich zdjąc w jednym ciosie spadła do 9 Wink


A mozna wiedzieć skąd sie biora Ci gwardziści ulepszeni ?
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Jaskier

Konfrontacja - Lwy Alahanu 400 A.P
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 14, 2005, 06:12:30 pm »
z baronii 8)

 

anything