trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5865 dnia: Październik 18, 2018, 08:33:09 am »
Ten  shorciak to domknięcie wątku Randy'ego i Misty Knight i tego nie ma w żadnym zbiorczym wydaniu Iron Fista. Bez niego dostalibyśmy pewien cliffhanger. Dużo lepsze posuniecie Muchy niż zostawienie niedomkniętej historii DD przez Egmont. (I dodatkowo w większym formacie  :biggrin: )

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5866 dnia: Październik 18, 2018, 08:47:50 am »
I druk lepszy  :biggrin:

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5867 dnia: Październik 18, 2018, 09:18:15 am »
Bardzo pozytywne zaskoczenie! Super, że będzie 2in1. Oby więcej takich akcji.

Offline jeanvanhamme

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5868 dnia: Październik 18, 2018, 02:02:07 pm »
Lubię Iron Fista, kocham Bru, ale ten run mi nie siedzi. Jak to możliwe?

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5869 dnia: Październik 18, 2018, 04:25:24 pm »
Lubię Iron Fista, kocham Bru, ale ten run mi nie siedzi. Jak to możliwe?
Bo to nie jest typowy Bru, czyli fajny czarny kryminał, tylko zwykły akcyjniak. Mi też jakoś specjalnie nie podszedł, choć nie powiem, że się rozczarowałem, skoro zamierzam kupić trzeci tom :biggrin: Wielki szacunek za to wydanie, bo dzięki temu Mucha nie urwie w sposób bezsensowny wątków tak jak robią to niektórzy z polskich wydawców :biggrin: Teraz czekam na Jessicę Jones :smile:
Może się mylę, ale skrajne opinie o serialu Netflixa raczej popularności tej postaci nie przysporzyły, a dla grupki miłośników nie będą dłużej tego wydawać...
Zwłaszcza, że Netflix kończy przygodę z Iron Fistem na drugim sezonie.

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5870 dnia: Październik 18, 2018, 05:37:56 pm »
I druk lepszy  :biggrin:
JanT proszę Cię!
Spójrz na ostatnie tomy Muchy (Saga 8, Księżycówka). Co dwie strony papier ścierny zamiast papieru kredowego. Do tej pory na nich nie narzekałem, ale tutaj BZG dało ciała (podobnie od jakiegoś czasu jest w komiksach od Studia Lain). Mam nadzieję że ich nowe komiksy takie nie będą. Egmont pod tym względem się jednak poprawił (za to mają inne błędy na sumieniu).

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5871 dnia: Październik 18, 2018, 05:45:47 pm »
Ale papierowi ściernemu bliżej do offsetu a komiksy na offsecie lepiej wyglądają!

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5872 dnia: Październik 18, 2018, 07:01:24 pm »
JanT proszę Cię!
Spójrz na ostatnie tomy Muchy (Saga 8, Księżycówka). Co dwie strony papier ścierny zamiast papieru kredowego.
Ale tego ne widać w ogóle i dopiero trzeba pomacać  :smile:

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5873 dnia: Październik 18, 2018, 07:39:52 pm »
Ale tego ne widać w ogóle i dopiero trzeba pomacać  :smile:
Zgadza się :biggrin:  (wreszcie ktoś to zauważył, szacun!) Albo potrzeć kartka o kartkę :lol:
Co nie zmienia faktu, że tak się nie drukuje i jest to wyczuwalne. Lekką chropowatość stron Mucha miała zawsze, ale to nie raziło (podobnie jest w kolekcjach Hachette Marvela). Ale w ostatnich tomach coś spieprzyli. Mi to akurat bardzo przeszkadza stąd moja obawa, aby nie było tak dalej.

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5874 dnia: Październik 26, 2018, 11:50:55 am »
Dla spragnionych wieści o nowościach Muszki - http://paradoks.net.pl/read/36293-plany-mucha-comics-do-konca-roku

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5875 dnia: Październik 26, 2018, 01:29:12 pm »
@Motyl - Dzięki!

Liczyłem, że ktoś ich podpyta o plany.
Fajnie że kolejne Bękarty będą.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5876 dnia: Październik 26, 2018, 02:15:20 pm »
W listopadzie ukażą się:

Uncanny X-Force tom 3
Empty Man
Starlight

W grudniu ukażą się:

Jessica Jones tom 1 (2016)
Bękarty z południa tom 4

Czyli całkowicie chybiłem http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,27033.msg1467291.html#msg1467291  :biggrin:

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5877 dnia: Październik 26, 2018, 02:22:44 pm »
Czyli Chew poltora roku jeszcze? Swietnie.. 2 tomy rocznie. Black Science i Lazarus od Taurusa juz sprzedane, teraz chyba dolaczy Chew, a wydawcy beda zdziwieni, ze seria sie nie sprzedaje w polrocznych odstepach.

Dla mnie tylko X-Force, ktore wymieniam z tpb na OHC.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5878 dnia: Październik 26, 2018, 02:26:37 pm »

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5879 dnia: Październik 26, 2018, 02:28:47 pm »
Czyli Chew poltora roku jeszcze? Swietnie.. 2 tomy rocznie. Black Science i Lazarus od Taurusa juz sprzedane, teraz chyba dolaczy Chew, a wydawcy beda zdziwieni, ze seria sie nie sprzedaje w polrocznych odstepach.

Dla mnie tylko X-Force, ktore wymieniam z tpb na OHC.

Nie, Chew nie będzie półtora roku. Wszystko wskazuje na to, że tom 10 ukaże się prawdopodobnie w styczniu, bo w tym roku małe szanse, by się udało. Ostatni miesiąc to zapchane drukarnie, można podziękować samorządowcom za drukowanie makulatury wyborczej.