Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5715 dnia: Wrzesień 20, 2018, 07:42:53 am »
Jeszcze słowem wyjaśnienia odnośnie podwójnego tomu Outcast 5/6. Mucha zapowiedziała go dlatego w ten sposób, gdyż był zapowiadany koniec serii na tomie 6. W obecnej chwili seria została przedłużona więc może równie dobrze się zmienić.
Kirkman nie potrafi kończyć :wink:
Gdzie leży to info?
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5716 dnia: Wrzesień 20, 2018, 01:37:07 pm »
Kurde no, a ja trzymam na półce te wszystkie Outcasty czekając na zakończenie, żeby przeczytać całość za jednym zamachem, a ten znowu przedłuża jak z Trupami.  :roll:

Offline daviddaniel

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5717 dnia: Wrzesień 20, 2018, 09:23:30 pm »
Mam prośbę w moim egzemplarzu Saga 8 mam wadę fabryczną w postaci uszkodzenia kilkudziesięciu pierwszych i ostatnich kartek komiksu, przez całą szerokość kartek mniej więcej w środkowej części kartki mają defekt w postaci głębokiego odciśnięcia, jakby śladu po mocnym cięciu, czasami towarzyszy temu odbarwienie po drugiej stronie.
Wymieniałem na nowy i mam to samo.
Kupowałem w bonito.

Też tak macie?
 

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5718 dnia: Wrzesień 20, 2018, 09:36:59 pm »
U mnie było coś takiego ale możliwe że mniejsze.

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5719 dnia: Wrzesień 20, 2018, 10:40:57 pm »
Mam prośbę w moim egzemplarzu Saga 8 mam wadę fabryczną w postaci uszkodzenia kilkudziesięciu pierwszych i ostatnich kartek komiksu, przez całą szerokość kartek mniej więcej w środkowej części kartki mają defekt w postaci głębokiego odciśnięcia, jakby śladu po mocnym cięciu, czasami towarzyszy temu odbarwienie po drugiej stronie.
Wymieniałem na nowy i mam to samo.
Kupowałem w bonito.

Też tak macie?


Reklamuj do skutku  :cool:

Offline Soontir

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5720 dnia: Wrzesień 22, 2018, 09:58:03 am »
Zamówiłem sobie Astonishing X-Men od Muchy. Przedtem jakoś przez te wszystkie lata omijałem komiksy z mutantami. Wypada coś przeczytać przed lekturą tego tomu, czy można w to spokojnie wejść bez znajomości innych historii o X-Men?

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5721 dnia: Wrzesień 22, 2018, 10:05:21 am »
Co prawda jest to kontynuacją New X-Men Morrisona, ale jak każdy tytuł zaczynający się od #1 jest tak napisany, że nowi czytelnicy bez problemu się w nim odnajdą.

Offline Garf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5722 dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:08:07 pm »
Popieram misioklesa. Przeglądałem wydanie Muchy na MFKiG i jeśli dobrze pamiętam, na początku jest nawet wstęp wprowadzający do wydarzeń komiksu, więc nie powinieneś mieć problemów.

EDIT: Post numer 2500! :smile:
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2018, 03:54:08 pm wysłana przez Garf »
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5723 dnia: Wrzesień 22, 2018, 01:44:13 pm »
Dzisiaj odebrałem. Nie wiem jak było w pierwszych dwóch "muszych" tomach pierwszego wydania, ale w stos. do wersji z WKKM kolory w nowym wydaniu są jaśniejsze i ogólnie "zimniejsze". Nie chciałbym użyć terminu "wyblakłe", ale takie odnoszę pierwsze wrażenie. Okładka niestety matowa. Lektura w rękawiczkach. Ale poza tym wygląda i pachnie ślicznie a w samą historię faktycznie można wskoczyć bezproblemowo (nawet biorąc pod uwagę, że to jak zwykle jest wtykanie nosa w sam środek telenoweli). Mogłaby się Mucha wziąć za bary z "Iksami" tak samo jak Egmont z DD.  :roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5724 dnia: Wrzesień 22, 2018, 02:17:25 pm »
Jak się będzie sprzedawać o się na pewno weźmie. Jak lud przemówi kasą to pewnie będzie więcej.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5725 dnia: Wrzesień 22, 2018, 03:58:55 pm »
Mogłaby się Mucha wziąć za bary z "Iksami" tak samo jak Egmont z DD.  :roll:
Przecież wydają obecnie Uncanny X-Force. Trzech serii jednocześnie na pewno nie ruszą. Trzeba czekać, aż się skończy ten pierwszy to może wprowadzą coś nowego. Mogliby dać Messiah Complex lub Second Coming.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5726 dnia: Wrzesień 22, 2018, 04:32:37 pm »
Ale - było nie było - X-Force to nie X-Men*. Tak przy okazji: wiadomo ile tomów "X-Force" ma się ukazać?
*Nie znam się na kwestiach licencyjnych: czy jeżeli Egmont na chwilę obecną wydaje to co wydaje z "Iksów" to Mucha/inni wydawcy może/mogą mieć bana na ten tytuł?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5727 dnia: Wrzesień 22, 2018, 04:32:50 pm »
Mogliby dać Messiah Complex lub Second Coming.
Dajcie spokój z tym. Czy ktokolwiek z was czytał oba mutancie eventu? Zapominajcie że między nimi są jeszcze dwa crossover. Wydanie wspomnianych eventów bez serii New X-men (tych o młodych mutantach, nie Morrisona), bez X-factor, bez X-force, bez X-men/Legacy, bez Uncanny X-men, to jest minimum a jeszcze jest New Mutants i Cable. No chyba że lubicie czytać o śmierci postaci które mało was obchodzą. To jest jedna długa epopeja zaczynające się od Rodu M, a kończąca na Avengers vs X-men. I tam naprawdę prawie wszystko ma znaczenie.

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5728 dnia: Wrzesień 22, 2018, 04:37:10 pm »
No chyba że lubicie czytać o śmierci postaci które mało was obchodzą.
Tak tylko trochę sarkastycznie: ale przecież kogo oni nie "zabiją" tego za jakiś rok, półtora wskrzeszą. Toteż generalnie czym tu się przejmować?  :wink:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5729 dnia: Wrzesień 22, 2018, 05:13:59 pm »
Dajcie spokój z tym. Czy ktokolwiek z was czytał oba mutancie eventu?


No właśnie nie, dlatego dobrze jakby wydali. A do Uncanny X-force nie trzeba przygotowania? Popatrz sobie na ten gigantyczny wstęp w wydaniu Muchy, z którego trudno cokolwiek zrozumieć bez znajomości wcześniejszych wydarzeń. Mimo że starali się to wyjaśnić najlepiej jak umieli. Tutaj byłoby podobnie.