trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614658 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5640 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:39:18 pm »
Serio uważasz politykę Muchy za gorszą?
Gdzie ja coś takiego napisałem? Napisałem jak ludzie mogą na to patrzeć (i jak widać tak jest  :smile: ) NSC i Egmont gniotą teraz Muchę pod względem częstotliwości, ceny i "przestrzeni". NSC rzuci teraz 2 serie 3 tomowe które pewnie skończą do czerwca  :smile: U Muchy odstępy się zwiększyły np Outcast czy W+D.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 12:50:04 pm wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5641 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:50:07 pm »
U Muchy odstępy się zwiększyły np Outcast czy W+D. NSC jak i Mucha mają po 11 trwających serii.
Taa, a Taurus wydaje jeszcze szybciej. Przestań siać ferment.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 12:53:32 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5642 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:52:05 pm »
Taa, a Taurus wydaje jeszcze szybciej. Przestań siać ferment.
Jaki ferment? Podałem konkretne przykłady a ty mi tu z Taurusem wyskakujesz  :biggrin: Niby Mucha wydaje tak samo szybko jak Egmont i NSC? Ktoś tu chyba ma klapki na oczach  :smile: A przykład że Egmont ma więcej rozgrzebanych serii gdy wydają 10 x więcej od Muchy jest dopiero głupi  :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 12:56:07 pm wysłana przez JanT »

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5643 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:52:50 pm »
OK. To odpuszczam w takim razie. Poczekam, aż będzie więcej tomów albo jak już wyjdzie całość. Mucha ma dużo rozgrzebanych serii.
Pierwszy tom można traktować jako zamkniętą historię. Po nim autorzy sami nie byli pewni kontynuacji. Kolejny jest następstwem wydarzeń, ale wg mnie fabularnie jest słabszy. Rysunki Risso na wysokim poziomie w obu.


nazwa się przyjęła i każdy wie o jaki komiks chodzi.
Ta też się przyjmie i każdy będzie wiedział o co chodzi. Tak jak ktoś wspomniał, tytuł jest świetnie dobrany. Bimber, księżyc w tle na okładce
Spoiler: pokaż
wilkołaki
Wszystko pasuję.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5644 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:53:45 pm »
Niby Mucha wydaje tak samo szybko jak Egmont i NSC?
Tylko, że uwielbiane tak przez ciebie NSC np. wyda Grass Kings zamkniętą 15 zeszytową serię w 3 tomach, jakby nie można wydać w jednym zbiorczym, jak Mucha zrobiła z Zaćmieniem.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5645 dnia: Sierpień 20, 2018, 12:58:33 pm »
Tylko, że uwielbiane tak przez ciebie NSC np. wyda Grass Kings zamkniętą 15 zeszytową serię w 3 tomach, jakby nie można wydać w jednym zbiorczym, jak Mucha zrobiła z Zaćmieniem.
Ale głupio zmieniasz temat  :smile: Grass King nawet jeszcze nie wyszedł trzeci tom. Mucha tak wydała Zaćmienie właśnie żeby uniknąć tego o czym piszę. Teraz widać twoje ślepe uwielbienie do Muchy  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5646 dnia: Sierpień 20, 2018, 01:04:59 pm »
Ale głupio zmieniasz temat  :smile: Grass King nawet jeszcze nie wyszedł trzeci tom. Mucha tak wydała Zaćmienie właśnie żeby uniknąć tego o czym piszę.
Nie zmieniam tematu tylko pokazuje jak NSC będzie rozwlekać serię.  I tak wiem, że 3 tom zapowiedziany jest na grudzień, ale to nie znaczy że nie ma już kompletnego materiału. Już ci coś kiedyś pisałem odnośnie NSC, żeby się nie okazało, że czytelnicy zostaną z ręką w nocniku. Jeśli są tak mocni jak uważasz, to ciekawe dlaczego nie dali rady wydać Niezwyciężonego.
A przykład że Egmont ma więcej rozgrzebanych serii gdy wydają 10 x więcej od Muchy jest dopiero głupi  :smile:
Być może, ale idealnie pasuje do twojego argumentowania przeciwko Musze. Co do uwielbienia, tego wydawcy to się bardzo mylisz. Wiele rzeczy nie podoba mi się w ich stylu wydawania.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2018, 01:09:17 pm wysłana przez mkolek81 »

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5647 dnia: Sierpień 20, 2018, 01:10:24 pm »
Nie zmieniam tematu tylko pokazuje jak NSC będzie rozwlekać serię.
Rozwlekać? Do czerwca powinien być komplet a zaczną w październiku/listopadzie :smile: W ogóle Mucha wydała Zaćmienia Deluxe Edition a Grass Kings nic takiego nie ma. NSC nie wydaje zbiorczych? Wyszedł mega gruby Torpedo a niedługo Ghost Money. Może przejdźmy na priw  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5648 dnia: Sierpień 20, 2018, 01:14:35 pm »
Wyszedł mega gruby Torpedo
+ drugi tom, jakby nie można było od razu w jednym (tak wiem dlaczego tak zrobiono, ale jednak zrobiono). Nie ma zamiaru więcej przerzucać się argumentami, bo i tak cię nie przekonam.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5649 dnia: Sierpień 20, 2018, 07:35:05 pm »
Dziwny ten font. Na początku przeczytałem KsiężycówHa.

Offline mappy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5650 dnia: Sierpień 20, 2018, 09:49:22 pm »
Może zmienią bo jeszcze to Mucha Comics też ni w pięść ni w oko.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5651 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:22:47 pm »
Dziwny ten font. Na początku przeczytałem KsiężycówHa.
Brak konsekwencji. Powinieneś przeczytać HsiężycówHa.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5652 dnia: Sierpień 21, 2018, 07:58:41 pm »
Nie powinni.
Oczywiście, że powinni.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5653 dnia: Sierpień 21, 2018, 08:30:22 pm »
Wow, przekonałeś mnie.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5654 dnia: Sierpień 22, 2018, 05:05:33 am »
Przyganiał kocioł...
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk