trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1609729 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5505 dnia: Lipiec 16, 2018, 07:13:51 am »
Trochę żali jeszcze dodam  :smile: Plansze w tym komiksie nie są powiększone tylko zwiększone marginesy i plansze są identycznego rozmiaru jak np te w Fatale (oryginalnie w obu wielkość ta sama) To ja nie wiem po co ten powiększony format?


Omg, nienawidzę takiego czegoś. To już któryś komiks (nie tylko Muchy), który tak dostajemy. Bez sensu totalnie

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5506 dnia: Lipiec 16, 2018, 07:29:31 am »
Tak samo jest w oryginalnym deluksie Więc to Image się nie postarał  :smile:

Widać też że mamy identyczną zawartość Deluxa  :smile: Oby więcej Deluxe'ów z Image od Muchy (choć pewnie nie prędko coś nowego)
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 07:47:43 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5507 dnia: Lipiec 16, 2018, 07:52:50 am »
Trochę żali jeszcze dodam
Tak samo jest w oryginalnym deluksie
Nie mogłeś tego od razu napisać? Tylko w ten sposób aby dowalić wydawcy najpierw? Twoja krucjata przeciwko błędom, zaczyna ci zaciemniać światopogląd.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5508 dnia: Lipiec 16, 2018, 07:54:13 am »
Może gdy nakład się wyczerpie i będzie dodruk/nowe wydanie poprawią ten "powiększony format" i tytuł albumu.... :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5509 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:03:27 am »
Nie mogłeś tego od razu napisać? Tylko w ten sposób aby dowalić wydawcy najpierw? Twoja krucjata przeciwko błędom, zaczyna ci zaciemniać światopogląd.
Nie widziałem jeszcze (jakby się nie pojawił komentarz to bym edytował)  Do tych kilku stron o tłumaczeniu tytułu się nie przyczepiłeś tylko do jednego "sprostowanego" mojego. Ty masz chyba krucjatę przeciwko mnie (i kolekcją  :smile: ) Szkoda że te plansze nie są powiększone (nie ważne przez kogo) i tyle. Strasznie też mój ten wcześniejszy post dowalał Musze  :smile:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 08:13:18 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5510 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:30:09 am »
Do tych kilku stron o tłumaczeniu tytułu się nie przyczepiłeś tylko do jednego "sprostowanego" mojego.
Nie tylko my te komiksy czytamy. I osoba, która nie siedzi w komiksach jak to zacne zebrane grono, prędzej weźmie komiks z tytułem przetłumaczonym niż nie.
Przyczepiłem się do pierwszego posta, dotyczącego, co za niespodzianka marudzenia na wydanie. Jakbyś go edytował że tak samo jest w wydaniu oryginalnym, a nie pisał oddzielnie o tym to bym się nie czepiał. Postronna osoba może uznać, że zawinił tu wydawca, jak nie doczyta tego pod spodem.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5511 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:46:36 am »
Przyczepiłem się do pierwszego posta, dotyczącego, co za niespodzianka marudzenia na wydanie. Jakbyś go edytował że tak samo jest w wydaniu oryginalnym, a nie pisał oddzielnie o tym to bym się nie czepiał. Postronna osoba może uznać, że zawinił tu wydawca, jak nie doczyta tego pod spodem.
Napisałem kolejny post bo pojawił się komentarz i ktoś mógł nie zobaczyć mojej "edycji" Edytuję jeszcze teraz  :smile:

Ktoś wie czemu Image tych plansz nie powiększyło?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 08:51:01 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5512 dnia: Lipiec 16, 2018, 08:55:05 am »
Ktoś wie czemu Image tych plansz nie powiększyło?
Może zapytaj znawcę Image i ulubieńca tego forum w postaci Krzysztof "Lokusa" Tymczyńskiego, np na "uwielbianych" grupach komiksowych na fb. :wink:
Z tego co odpowiedział redaktor Muchy, ma być "coś"* jeszcze zapowiedziane Brubakera na 2019.
Spoiler: pokaż
* to coś to pewnie Criminal.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 10:43:44 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 79ers

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5513 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:17:52 am »
Jak już ktoś napisał gdyby Descendera wydał ktoś inny to bym brał, a tak niepotrzebnie super exclusive oversized  deluxe polish edition  :evil: ... w Iron Fist normalny amerykański format również by nie zaszkodził  :idea:

Co do pustych przestrzeni bijących bielą to rekordowy pod tym względem jest moim zdaniem Profesor Filutek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5514 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:21:09 am »
To coś to pewnie Criminal.
No przydałoby się w końcu  :smile: Ale bardziej obstawiam Captain America po Iron Fistcie. Po co ten spoiler?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 10:28:05 am wysłana przez JanT »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5515 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:29:48 am »
No przydałoby się w końcu  :smile: Po co ten spoiler? Może też być Capitan America.
Tak dla zabawy.
Cytat: JanT
To gdzieś na priv było o tym Bru?
Nie na prive, ogólno dostępne. Jedynie że coś będzie zapowiedziane na 2019. Bardziej z kontekstu trzeba czytać, że dotyczy to duetu Brubaker/Phillips, jakby to powiedział oficjalnie to by wszyscy się domyślili, że chodzi o
Spoiler: pokaż
Criminal.
  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 10:49:21 am wysłana przez mkolek81 »

Offline 79ers

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5516 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:32:30 am »
Z Iron Fistem była deklaracja MC, że tylko 1-3 Brubakera czy pociągną dalej?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5517 dnia: Lipiec 16, 2018, 10:35:39 am »
Z Iron Fistem była deklaracja MC, że tylko 1-3 Brubakera czy pociągną dalej?
Tylko 1-3. Jak się seria będzie dobrze sprzedawała to się zastanowią. Taką odpowiedź dostałem w zeszłym roku na MFKiG.
Żebyś mi tu JanieT nie zarzucał, że wyssałem tego newsa nie wiadomo skąd. To nie jest oficjalne potwierdzenie, ale wg mnie i tak dużo ta wypowiedź mówi.

normalny amerykański format również by nie zaszkodził  :idea:
OK, ale cenę miałbyś tą samą dla normalnego formatu, jak dla OHC, jak wydaje Mucha. To jest sposób wydawcy na konkurowanie z innymi.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2018, 10:41:05 am wysłana przez mkolek81 »

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5518 dnia: Lipiec 16, 2018, 11:05:05 am »
Jak już ktoś napisał gdyby Descendera wydał ktoś inny to bym brał, a tak niepotrzebnie super exclusive oversized  deluxe polish edition  :evil: ... w Iron Fist normalny amerykański format również by nie zaszkodził  :idea:
Cenowo zejść nie zejdą, więc dają wydanie oversized. I to ma być to coś extra przy tej samej cenie. Nic więcej.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline 79ers

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5519 dnia: Lipiec 16, 2018, 11:20:48 am »
Podczas gdy JJ od Kultury Gniewu w równie pięknym wydaniu i pomniejszonym formacie aż sam mówi "bierz mnie Yola !" - mam, ale wciąż się waham, chociaż to takie same złotówki.

Ogólnie to mnie trochę wkurza, że Mucha to takie milusie wydawnictwo, a coraz mniej od nich kupuję. Stąd też lekka frustracja, podobnie zresztą jak w przypadku Scream  :doubt: