Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5430 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:34:32 pm »
Oczywiście, a do tego jeszcze wydawcy (Mucha też) wchodzą w coraz to nowe tytuły na czym tracą wydawane cykle (dłuższy czas oczekiwania na kolejny tom).
Summa summarum bogactwo oferty jest jednak złe :)

Offline Nafciarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5431 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:36:50 pm »
Bo coraz drożej w komiksowym świecie  :doubt: . Pomimo że bale, festiwale, promocje i wyprzedaże to i tak nie kupisz wszystkiego co byś chciał(chyba, że akurat możesz - tego nie wiem). Wydawcy też nie sprzedają pewnie tyle ile by chcieli albo z ekonomicznego punktu  widzenia powinni.


Dokladnie. Portfel nie jest z gumy a szkoda. Coraz czesciej czlowiek musi rezyfnowac z tytulow ktore wydaja sie interesujace. Mnie cieszy ze Mucha spokojnie robi swoje, jest to ten wydawca ktorego kupuje prawie wszystko i wpadki moge policzyc na palcach jednej reki.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5432 dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:04:00 pm »
Na FB napisali że pod koniec lipca powinien być jeszcze Descender 2 (a może z jakimś kolegą  :smile: )

Mnie cieszy ze Mucha spokojnie robi swoje
Mnie też cieszy  :smile: Ale po dwa tomy (oczywiście jak powstały) z każdej serii powinny być 2 razy w roku.

Offline mappy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5433 dnia: Czerwiec 26, 2018, 04:25:55 pm »
Pomimo że bale, festiwale, promocje i wyprzedaże to i tak nie kupisz wszystkiego co byś chciał(chyba, że akurat możesz - tego nie wiem).
Ja taki byłem(oprócz mangi i superbohaterów) ale teraz muszę ostro selekcjonować. Teraz w dobie festiwalu biorąc pod uwagę ze dwa ostatnie miesiące myślę, że poszło około 2000zł. Obudziłem się jakoś na początku tamtego roku gdzie zaczęło brakować miejsca na półkach. Teraz mam poukrywane w pudełkach. Czytam  i sprzedaję to do czego już nie wrócę, ściągam z półki niedokończone serie i sprzedaję bez czytania.Wychodzi teraz tego masa.
Mnie też cieszy  :smile: Ale po dwa tomy (oczywiście jak powstały) z każdej serii powinny być 2 razy w roku.
No powinno. Nie lubię zastojów kiedy serie są pokończone albo na zachodzie wyprzedzają nas o np. trzy tomy. Taki Chew ma przecież 12 tomów.Pięknie to będzie jak pomyśle o NSC gdzie będziemy czekać i już czekamy na ruch z zachodu.

Offline blackwaterpark

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5434 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:38:54 am »
Kurczę pieczone: premiera ''Fade Out'' zapowiadana na 10 lipca, a w sklepie gildia.pl zero śladu o tym komiksie!  :roll:

Offline Lipa

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5435 dnia: Czerwiec 28, 2018, 03:03:02 pm »
Warto brać to The Fade Out?

Ktoś mógłby coś więcej napisać?

Offline Dembol_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5436 dnia: Czerwiec 28, 2018, 03:43:33 pm »
Warto. Holywood, lata 40te, martwa blondynka, tajemnica. Fajna sprawa. Chyba, że ktoś nie lubi kryminałów noir.

Offline blackwaterpark

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5437 dnia: Czerwiec 28, 2018, 04:58:23 pm »
Warto brać to The Fade Out?
Ktoś mógłby coś więcej napisać?

Moim skromnym zdaniem: zakup obowiązkowy.
Recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=0ITaqygHERE

Offline Bartek Gawron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5438 dnia: Czerwiec 28, 2018, 08:28:25 pm »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline NuoLab

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5439 dnia: Czerwiec 28, 2018, 08:49:45 pm »
Kurczę pieczone: premiera ''Fade Out'' zapowiadana na 10 lipca, a w sklepie gildia.pl zero śladu o tym komiksie!  :roll:
Już jest  https://www.gildia.pl/komiksy/369596-zacmienie

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5440 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:00:13 pm »
Baaaardddzzzo dawno temu już tu pisałem. Brać brać i jeszcze raz brać. Moja ulubiona seria kolabo Bru/Phil - serio !

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5441 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:09:13 pm »
up

Takie polecenie jest warte polecenia!

Offline Corto Maltese

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5442 dnia: Czerwiec 29, 2018, 06:12:17 pm »
Wśród przebierania i wybierania komiksów do kupienia, z uwzględnieniem na wszystkie gatunki, to jedna z tych pozycji, które kupić trzeba. Nie każda historia Brubakera mi się spodobała, np. Velvet lub Fatale, ale czuję, że tym razem jest wszystko co trzeba. Setting, praca trio Brubaker-Phillips-Breitweiser, polecanego na tym forum wiele razy, tym razem powinno chwycić moje serce. W koszyku za lipiec wyląduje na pewno.

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5443 dnia: Lipiec 02, 2018, 04:19:46 pm »
Baaaardddzzzo dawno temu już tu pisałem. Brać brać i jeszcze raz brać. Moja ulubiona seria kolabo Bru/Phil - serio !
Poważnie? Bo jak dla mnie "Zabij albo zgiń" to jeden z najlepszych komiksów, jakie czytałem. Przynajmniej pierwsze dwa tomy, z delikatnym handicapem dla trzeciego. Jak to się ma do Fade Out?

Offline Dembol_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5444 dnia: Lipiec 02, 2018, 04:24:56 pm »
Jeśli podoba Ci się jeden komiks Brubakera/Phillipsa to jest duża szansa, że spodobają się pozostałe, bo poruszają się w podobnych pulpowo-noirowych klimatach.