Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 798156 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

• Stolnik bracki
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5445 dnia: Czerwiec 25, 2018, 12:37:54 am »
Jedyne co dziwi to ta okładka. Czemu nie dali tej z Deluxe?
Pewnie dlatego, że ta im się bardziej podobała/ uznali, że najlepiej sprzeda tytuł. Prawdę mówiąc ta z Deluxe'a mnie osobiście się mniej podoba, zarówno niż ta portugalska jak i ta z maszyną. Osobiścia do okładki nic nie mam. Mam skojarzenia z Bartonem Finkiem. Dla mnie klimatyczna i na plus.

Offline mibartek

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #5446 dnia: Czerwiec 25, 2018, 06:53:39 am »
Dla mnie tak samo. Wg mnie maszyna najlepsza z 3 przedstawionych okładek.

Offline wonaps

• Nosiciel Wody
  • *
« Odpowiedź #5447 dnia: Czerwiec 25, 2018, 06:26:57 pm »

Zdecydowanie polecam. Mucha jakosciowo zawsze na poziomie. Chew albo Alias to sa pierwsze z brzegu tytuly ktore od nich moge z czystym sumieniem polecic.
Dzieki właśnie przeczytałem Chew pierwszy tom;) Kolejne zdecydowanie do zakupienia;)

Offline Nafciarz

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #5448 dnia: Czerwiec 25, 2018, 08:48:23 pm »
Dzieki właśnie przeczytałem Chew pierwszy tom;) Kolejne zdecydowanie do zakupienia;)

Super, zdecydowanie genialna seria ktora o dziwo jakos cichaczem u nas przechodzi.

Offline robbirob

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #5449 dnia: Czerwiec 26, 2018, 01:57:44 pm »
Dla mnie tak samo. Wg mnie maszyna najlepsza z 3 przedstawionych okładek.
Mam identycznie.

A ogólnie, to jakoś kurde oczekiwałem, że Mucha trochę nadgoni swoje plany, a tu dwa komiksy.

Offline 79ers

• Starszy Mistrz
« Odpowiedź #5450 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:28:45 pm »
Bo coraz drożej w komiksowym świecie  :doubt: . Pomimo że bale, festiwale, promocje i wyprzedaże to i tak nie kupisz wszystkiego co byś chciał(chyba, że akurat możesz - tego nie wiem). Wydawcy też nie sprzedają pewnie tyle ile by chcieli albo z ekonomicznego punktu  widzenia powinni.

Offline robbirob

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #5451 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:34:32 pm »
Oczywiście, a do tego jeszcze wydawcy (Mucha też) wchodzą w coraz to nowe tytuły na czym tracą wydawane cykle (dłuższy czas oczekiwania na kolejny tom).
Summa summarum bogactwo oferty jest jednak złe :)

Offline Nafciarz

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #5452 dnia: Czerwiec 26, 2018, 02:36:50 pm »
Bo coraz drożej w komiksowym świecie  :doubt: . Pomimo że bale, festiwale, promocje i wyprzedaże to i tak nie kupisz wszystkiego co byś chciał(chyba, że akurat możesz - tego nie wiem). Wydawcy też nie sprzedają pewnie tyle ile by chcieli albo z ekonomicznego punktu  widzenia powinni.

Dokladnie. Portfel nie jest z gumy a szkoda. Coraz czesciej czlowiek musi rezyfnowac z tytulow ktore wydaja sie interesujace. Mnie cieszy ze Mucha spokojnie robi swoje, jest to ten wydawca ktorego kupuje prawie wszystko i wpadki moge policzyc na palcach jednej reki.

Offline JanT

• Steward
« Odpowiedź #5453 dnia: Czerwiec 26, 2018, 03:04:00 pm »
Na FB napisali że pod koniec lipca powinien być jeszcze Descender 2 (a może z jakimś kolegą  :smile: )

Mnie cieszy ze Mucha spokojnie robi swoje
Mnie też cieszy  :smile: Ale po dwa tomy (oczywiście jak powstały) z każdej serii powinny być 2 razy w roku.

Offline mappy

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #5454 dnia: Czerwiec 26, 2018, 04:25:55 pm »
Pomimo że bale, festiwale, promocje i wyprzedaże to i tak nie kupisz wszystkiego co byś chciał(chyba, że akurat możesz - tego nie wiem).
Ja taki byłem(oprócz mangi i superbohaterów) ale teraz muszę ostro selekcjonować. Teraz w dobie festiwalu biorąc pod uwagę ze dwa ostatnie miesiące myślę, że poszło około 2000zł. Obudziłem się jakoś na początku tamtego roku gdzie zaczęło brakować miejsca na półkach. Teraz mam poukrywane w pudełkach. Czytam  i sprzedaję to do czego już nie wrócę, ściągam z półki niedokończone serie i sprzedaję bez czytania.Wychodzi teraz tego masa.
Mnie też cieszy  :smile: Ale po dwa tomy (oczywiście jak powstały) z każdej serii powinny być 2 razy w roku.
No powinno. Nie lubię zastojów kiedy serie są pokończone albo na zachodzie wyprzedzają nas o np. trzy tomy. Taki Chew ma przecież 12 tomów.Pięknie to będzie jak pomyśle o NSC gdzie będziemy czekać i już czekamy na ruch z zachodu.

Offline blackwaterpark

« Odpowiedź #5455 dnia: Czerwiec 28, 2018, 09:38:54 am »
Kurczę pieczone: premiera ''Fade Out'' zapowiadana na 10 lipca, a w sklepie gildia.pl zero śladu o tym komiksie!  :roll:

Offline Lipa

• Wyzwoleniec
  • *
« Odpowiedź #5456 dnia: Czerwiec 28, 2018, 03:03:02 pm »
Warto brać to The Fade Out?

Ktoś mógłby coś więcej napisać?

Offline Dembol_

• Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
    • Evil Manga
« Odpowiedź #5457 dnia: Czerwiec 28, 2018, 03:43:33 pm »
Warto. Holywood, lata 40te, martwa blondynka, tajemnica. Fajna sprawa. Chyba, że ktoś nie lubi kryminałów noir.
http://evilmanga.tumblr.com/ - manga dla dojrzałego czytelnika

Offline blackwaterpark

« Odpowiedź #5458 dnia: Czerwiec 28, 2018, 04:58:23 pm »
Warto brać to The Fade Out?
Ktoś mógłby coś więcej napisać?

Moim skromnym zdaniem: zakup obowiązkowy.
Recenzja:
https://www.youtube.com/watch?v=0ITaqygHERE

Offline Bartek Gawron

• Terminator
  • **
« Odpowiedź #5459 dnia: Czerwiec 28, 2018, 08:28:25 pm »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony