trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1614929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wolf85

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4200 dnia: Luty 06, 2017, 06:10:15 pm »
Świetnie się złożyło, bo planowałem właśnie w najbliższym czasie zakupić tą serię, to i teraz wystarczy poczekać, a nie szukać zagranicznych wydań :smile:
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4201 dnia: Luty 06, 2017, 06:35:05 pm »
Uncanny X- Force to na pewno będzie standard Muchy czyli HC.
Ale na fb zdaje się napisali, że to jeszcze nie ostateczna decyzja....

No kiedyś sięgali ale teraz już nie mogą...
Chodzi Tobie o tą eksluzywność umowy Egmont/DC?
Myślałem, że z Marvel'em jest analogicznie - czyli coś tam niby ekskluzywnie, ale jak się podrąży to coś jeszcze można wysupłać... ;)

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4202 dnia: Luty 06, 2017, 06:42:22 pm »
Chodzi Tobie o tą eksluzywność umowy Egmont/DC?
Mucha to potwierdziła kilka razy, że próbowała już coś zdziałać z DC ale brak odpowiedzi od wydawcy.

Myślałem, że z Marvel'em jest analogicznie - czyli coś tam niby ekskluzywnie, ale jak się podrąży to coś jeszcze można wysupłać... :wink:
Marvel Now jest chyba tylko na wyłączność Egmontu, ale na jakich zasadach to tylko wiedzą w Egmoncie.

Offline SawiK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4203 dnia: Luty 06, 2017, 06:43:41 pm »
Nie znam tej seri ale z checia sie zapoznam. Tomy nie beda grube także cena okladkowo 50zl raczej nie przekroczy. Po upustach 32zl, do koszyka łatwiej dołożyć lub cos przełozyc :wink:
Tymczasem czekam na moj egzeplasz Muszej Wojny Domowej, lepiej pózno niz wcale :cool:

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4204 dnia: Luty 06, 2017, 06:52:30 pm »
Marvel Now jest chyba tylko na wyłączność Egmontu, ale na jakich zasadach to tylko wiedzą w Egmoncie.

Ja bym się z tym nie zgodził. Znaczy mają na wyłączność te serie które wydają, ale jakby ktoś chciał wydać np. Totaly Awesome Hulk, albo Iron Mana, to myślę, że mógłby dać radę. W Polsce Marvel jest bardziej poszatkowany niż DC.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4205 dnia: Luty 06, 2017, 07:04:51 pm »
Ale na fb zdaje się napisali, że to jeszcze nie ostateczna decyzja....
Ale to chyba nie o okładce.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4206 dnia: Luty 06, 2017, 07:38:38 pm »
Ja bym się z tym nie zgodził. Znaczy mają na wyłączność te serie które wydają, ale jakby ktoś chciał wydać np. Totaly Awesome Hulk, albo Iron Mana, to myślę, że mógłby dać radę. W Polsce Marvel jest bardziej poszatkowany niż DC.

Mylisz się - Marvel Now ma Egmont i tylko Egmont. Ktoś już o to pytał któregoś z wydawców, chyba nawet Egmont, i odpowiedź była taka, że na Marvel Now nie ma szans.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4207 dnia: Luty 06, 2017, 08:04:41 pm »
Mucha chyba kiedyś odpowiedziała żeby o Marvel NOW pytać Egmont.
A czy jest tu wyłączność? Ale w sumie dobrze jest jak jest (poza błędami Egmontu  :smile: )
Niedługo będziemy pawiować tym Marvelem  :lol:

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4208 dnia: Luty 06, 2017, 08:36:35 pm »
Mucha chyba kiedyś odpowiedziała żeby o Marvel NOW pytać Egmont.
A czy jest tu wyłączność? Ale w sumie dobrze jest jak jest (poza błędami Egmontu  :smile: )
Niedługo będziemy pawiować tym Marvelem  :lol:
ja tam czekam na wydanie od Reginy, cóż powstanie nowe wydawnictwo komiksowe ;)

Tylko że dwie warstwy i palce mogą przejść :(
Co do muchy to jest dobrze, optymalne wydawanie dobra cena. Jednak globalnie portfel przy SH, a tu tyle innych ciekawych pozycji.

szulig

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4209 dnia: Luty 06, 2017, 09:17:56 pm »
No kiedyś sięgali ale teraz już nie mogą...

Uncanny X- Force to na pewno będzie standard Muchy czyli HC.
Fajnie by było gdyby tempo nie było standardowe Muchy czyli 2 tomy rocznie  :smile:
mogłoby być 2 tomy rocznie gdyby to były wydania takie jak Sprawiedliwość

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4210 dnia: Luty 06, 2017, 09:45:44 pm »
Ja mam tylko Sprawiedliwość, więc zapytam tych co mają też ich Dłucie Halloween - który komiks wyszedł im ładniej? Który album jest bardziej wypasiony?

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4211 dnia: Luty 06, 2017, 09:50:48 pm »
Ja mam tylko Sprawiedliwość, więc zapytam tych co mają też ich Dłucie Halloween - który komiks wyszedł im ładniej? Który album jest bardziej wypasiony?

Pod względem dodatków i jakości wydania "Sprawiedliwość" robi lepsze wrażenie. Wiadomo, obwoluta, większy format, itd. No ale DH to też porządna cegła :-)

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4212 dnia: Luty 06, 2017, 09:55:03 pm »
Ja mam tylko Sprawiedliwość, więc zapytam tych co mają też ich Dłucie Halloween - który komiks wyszedł im ładniej? Który album jest bardziej wypasiony?
Oba są wypasione DH - pięknie wydane choć nie ten sam poziom co Sprawiedliwość, choć przydało by się mu wydanie Deluxe, ale to moja opina.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4213 dnia: Luty 07, 2017, 07:44:17 am »
Tak na spokojnie  jeszcze się wczoraj przyjrzałem Uncanny X-Force i spokojnie można by wydać w 3 zbiorczych* tomach, można pomęczyć Muchę na FB, uważam że dali by się przekonać. Raczej na wydanie Complete Collection bym nie liczył.

*pytanie czy tak się da:
tom 1: Apocalypse Solution + Deathlok Nation (~230 stron)
tom 2: The Dark Angel Saga Book 1+Book 2 (~ 240 storn)
tom 3: Otherworld + Final Execution Book 1+Book 2 (~400 stron)
dla mnie to najbardziej optymalne wydanie na nasz rynek
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2017, 07:51:22 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Mati29

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4214 dnia: Luty 07, 2017, 07:54:01 am »
Pamiętaj, że najprawdopodobniej to koprodukcja, więc format nie zalezy wyłącznie od Muchy w Polsce.


 

anything