Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1657414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nazareth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3990 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:29:26 pm »
@Death, żeby nie dublować odpowiedzi po poprzednikach, to odniosą się tylko do Twojej teorii spiskowej jak ją nazwałeś... bo to nie teoria tylko fakt. Ta część dotycząca Gildii, bo Centrum Komiksu nie śledzę, więc się nie odniosę.
Locke'a mieli wcześniej, choć data premiery oficjalnej była 19-tego. Nawet teraz data ukazania się to 12-ty.
To nie był odosobniony przypadek. Wydaje mi się, że jest to rodzaj karty przetargowej, kolejny element w konkurowaniu z tą samą ofertą na rynku. I fajnie, bo każdy może robić zakupy gdzie chce. Nie wszyscy przecież zwracają uwagę tylko na cenę.

A żeby offtopa nie kontynuować i ładnie zakończyć te bajdurzenie, to niech mi ktoś powie: Chew będzie jeszcze tylko jeden w tym roku racja? Te zapowiedzi z katalogu zimowego to w tym przypadku i w przypadku Sagi (5 i 6) wszystko co ma się ukazać?

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3991 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:35:03 pm »
"Batman: Długie Halloween" normalnie był w ostatniej przecenie (-35%).

polowałem na tę pozycję ostatnio i jej nie widziałem. przedtem chciałem ją kupić na którejś wyprzedaży w arosie i rabat wynosił 30 lub 32%.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3992 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:36:07 pm »
@Nazareth
Nie wiem dokładnie o co ci chodzi  :smile: Ale Chew 6 i Saga 5 w tym roku a Saga 6 na początku przyszłego.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3993 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:43:21 pm »
polowałem na tę pozycję ostatnio i jej nie widziałem. przedtem chciałem ją kupić na którejś wyprzedaży w arosie i rabat wynosił 30 lub 32%.
Na Arosie komiksy Muchy zawsze są w promocji z rabatem 32%. Ponieważ tam normalny rabat to 27% (przy 30% większości), a przy promocji dokładają dodatkowe 5%. W Bonito Mucha ma rabat 25% (tak jak większość innych wydawnictw), a w czasie promocji jest dodatkowe 10%.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3994 dnia: Wrzesień 27, 2016, 07:48:45 pm »
Na Arosie komiksy Muchy zawsze są w promocji z rabatem 32%. Ponieważ tam normalny rabat to 27% (przy 30% większości), a przy promocji dokładają dodatkowe 5%. W Bonito Mucha ma rabat 25% (tak jak większość innych wydawnictw), a w czasie promocji jest dodatkowe 10%.

o tym nie wiedziałem/nie zwróciłem uwagi, ale brzmi sensownie.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3995 dnia: Wrzesień 27, 2016, 10:15:49 pm »
Tak lekko zmieniając temat.
Rok temu kupiłem "Daredevil: Żółty" i byłem lekko zawiedziony wydaniem, ponieważ oprócz komiksu oferowało tylko okładki i w sumie nawet porządnej strony tytułowej nie było.  Ale pomyślałem - może tak było w oryginale.
Dość długo zwlekałem z "Hulk: Szary" (inne priorytety, podwyżka okładkowej o 6 zł), ale kupiłem - i co zobaczyłem. wielka dwustronicowa strona tytułowa, wstęp, okładki między zeszytami i obszerny dodatek.
Sprawdziłem na Amazonie przykładowe strony z Daredevila i okazało się, że w oryginalnym wydaniu był wstęp Stana Lee, okładki pomiędzy zeszytami, być może był też jakiś dodatek z tyłu.
Tak patrząc na oba wydania to wolę już zapłacić te 6 zł (4 z rabatem) niż dostać kompletnie gołą edycję.
Uprzedzając, nie krytykuje w ten sposób "Miraclemana", z tego co wiem większość dodatków w oryginalnym wydaniu to były szkice, a jest to rodzaj dodatków, który średnio mnie interesuje (chyba, że jak w Hulku są poparte szerokim komentarzem). Kupię, przeczytałem i dopiero potem uznam czy dodatków jest za mało czy nie.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3996 dnia: Wrzesień 28, 2016, 07:36:11 am »
Tak lekko zmieniając temat.
Rok temu kupiłem "Daredevil: Żółty" i byłem lekko zawiedziony wydaniem, ponieważ oprócz komiksu oferowało tylko okładki i w sumie nawet porządnej strony tytułowej nie było.  Ale pomyślałem - może tak było w oryginale.
Dość długo zwlekałem z "Hulk: Szary" (inne priorytety, podwyżka okładkowej o 6 zł), ale kupiłem - i co zobaczyłem. wielka dwustronicowa strona tytułowa, wstęp, okładki między zeszytami i obszerny dodatek.
Sprawdziłem na Amazonie przykładowe strony z Daredevila i okazało się, że w oryginalnym wydaniu był wstęp Stana Lee, okładki pomiędzy zeszytami, być może był też jakiś dodatek z tyłu.
Tak patrząc na oba wydania to wolę już zapłacić te 6 zł (4 z rabatem) niż dostać kompletnie gołą edycję.
Uprzedzając, nie krytykuje w ten sposób "Miraclemana", z tego co wiem większość dodatków w oryginalnym wydaniu to były szkice, a jest to rodzaj dodatków, który średnio mnie interesuje (chyba, że jak w Hulku są poparte szerokim komentarzem). Kupię, przeczytałem i dopiero potem uznam czy dodatków jest za mało czy nie.
Też miałem ten sam problem z Żółtym i Szarym. W DD poza okładkami żadnych dodatków, a w Hulku dosyć obszerny proces tworzenia komiksu z ciekawymi odniesieniami do pierwotnych zeszytów, na których opiera się historia. I takie dodatki bardzo lubię i jestem gotowy dodatkowo (nomen omen) za nie zapłacić. I nie chodzi mi tu o szkice, które jakoś średnio mnie interesują, ale właśnie o różne smaczki czy easter eggi (bo ich zazwyczaj nie wychwytuję) lub inspiracje, na których opierali się twórcy.

Offline marian381

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3997 dnia: Październik 02, 2016, 12:08:24 pm »
Prosto z Łodzi prezentacja wideo i zdjęcia komiksu Miracleman - wyszło na prawdę solidne wydanie.
Kolekcja Komiksy Star Wars https://www.facebook.com/KolekcjaKomiksyStarWars/

Zapraszamy na http://Filmozercy.com - największy serwis z recenzjami i artykułami o filmach i komiksach.

Prezentacje polskich komiksów DC i Marvela:
https://www.youtube.com/channel/UCJ0BO3m5KIFciuSJc5qkbJQ

Offline pucek_miszcz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3998 dnia: Październik 02, 2016, 12:10:42 pm »
Oj pięknie będzie to wyglądało razem z resztą dzieł Moore'a na półce :biggrin: tylko czekać aż będzie na arosie
Ile by nie kupił komiksów, i tak znajdzie się jakiś do nadrobienia...

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3999 dnia: Październik 02, 2016, 12:17:44 pm »
Dzięki Marian381 wygląda świetnie  :smile:

Offline Leyek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4000 dnia: Październik 02, 2016, 12:28:14 pm »
Wygląda świetnie, ale okładka, co już wcześniej ktoś zauważał przy jej projekcie, pozostała z błędem (budynki w chmurach).

Offline xShen

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4001 dnia: Październik 02, 2016, 02:13:19 pm »
Ciesze sie ze wydadza Outcast, amerykańskie wydanie było tylko w miekkiej oprawie, tutaj liczę na twardą.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4002 dnia: Październik 02, 2016, 02:36:53 pm »
Oj pięknie będzie to wyglądało razem z resztą dzieł Moore'a na półce :biggrin: tylko czekać aż będzie na arosie
Masz rację wygląda pięknie, teraz czekać tylko na TOP 10 ;)

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4003 dnia: Październik 02, 2016, 02:46:32 pm »
Prosto z Łodzi prezentacja wideo i zdjęcia komiksu Miracleman - wyszło na prawdę solidne wydanie.

Piękne! Muszka się postarała. Zamówiłem z toną innych komiksów z MFKiG, więc muszę pewnie poczekać jeszcze jakieś 10 dni.

Offline Gazza

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4004 dnia: Październik 02, 2016, 09:37:55 pm »
Bo zabrakło okładki po prawej, dlatego wzięto po kawałku z pozostałej części i przeklejono po prawej.
Po kiego grzyba tak wykadrowali ten art? Żeby zrobić sobie pod górkę i skopać to amatorską robotą...? Ehhh.

 

anything