Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1636225 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3630 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:05:34 pm »
Ja czekam na ogłoszenie dwunastego tomu Sagi  :biggrin:

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3631 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:09:38 pm »
Ja czekam na ogłoszenie daty premiery Spider-man Reign.
przecież mówili że na jesień

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3632 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:16:03 pm »
Daredevil też miał tak określoną datę premiery. :) Czekam na podanie konkretnego dnia. Że jesień to wiem.
Tutaj Muchę trzeba wspierać. Im więcej Marvela sprzedadzą, tym bardziej może zechcą wrócić bardziej do wydawania ich komiksów. Bo na razie tak sobie dobierali tytuły po chwilowej przerwie. Kolorowa Seria Loeb/Sale - nie dla mnie. Wolverine Origin 2 - nie dla mnie. Alias - nieźle, ale trochę drogi i szorstkie rysunki. SM Reign - też nie jest to typowy Marvel, tylko elseworld, ale tu już  chyba dam mu szansę. Próbowałem już do tego podchodzić, ale się odbiłem za 1 razem. Może teraz będzie lepiej...

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3633 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:24:39 pm »
Próbowałem już do tego podchodzić, ale się odbiłem za 1 razem. Może teraz będzie lepiej...


Bo ty za mało wytrwały jesteś. Może tez powinieneś ćwiczyć wieczorami?


Na początek radziłbym wpatrywać się w rysunki w "Catwoman" (albo w "Alias", o ile sobie kupisz) tak długo, aż zaczną Ci się podobać.
Krok drugi: zastanowić się tak głeboko, by zrozumieć, czemu Ci się podobają?


Zapewniam Cię, że jest to umiejętność, ktorą każdy prawdziwy milośnik komiksu posiada.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3634 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:27:15 pm »
Jak Cook zachwyca jak nie zachwyca?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3635 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:33:58 pm »
Jak Cook zachwyca jak nie zachwyca?
Narzekasz na Cooka i Breyfogle'a. Marudzisz tymi dobrymi/przełomowymi (przeczytaj wstęp Loeba to będziesz wiedział o co chodzi) komiksami jak Alias. Myślę że powinieneś zmienić swoje hobby.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 28, 2016, 04:38:04 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3636 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:36:49 pm »
Nie gardzę - nie pisz nieprawdy mkolek81. Na razie cena Alias jest dla mnie za wysoka mniej więcej o 10 zł. Trafi się jakaś okazja, to kupię. jak np. moje Giganty z Allegro.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3637 dnia: Czerwiec 28, 2016, 04:40:17 pm »
Zdążyłem zmienić zanim odpisałeś, bo trochę przegiąłem. Sorka za to. Alias polecam jest świetny, najlepszy Bendis jakiego czytałem.

Offline Malibu

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3638 dnia: Czerwiec 28, 2016, 05:42:04 pm »
Bazyl narzekasz na kreskę w Alias a widziałeś jak Regin wygląda?

Offline Corto Maltese

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3639 dnia: Czerwiec 28, 2016, 06:27:42 pm »
Daredevil też miał tak określoną datę premiery. :smile: Czekam na podanie konkretnego dnia. Że jesień to wiem.
To się naczekasz. Dokładny dzień pewnie podadzą w okolicach premiery (tydzień, dwa, wcześniej), taką mają politykę - podają kiedy wiedzą na pewno, że wtedy się ukaże. Spójrz choćby na odpowiedzi Muchy do pytania z 7 czerwca o premierę Fatale 5, na ich profilu facebookowym (posty gości). To nie Egmont, że daty są konkretne i z dużą dozą prawdopodobieństwa, dotrzymywane.

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3640 dnia: Czerwiec 28, 2016, 06:42:11 pm »
Jak Cook zachwyca jak nie zachwyca?


Cook to był taki kapitan, którego na Hawajach zjedli tubylcy (chociaż nie w całości, pewnie ich smak nie zachwycił).

Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3641 dnia: Czerwiec 28, 2016, 06:56:03 pm »
Alias - nieźle, ale trochę drogi i szorstkie rysunki.

Pisałeś że nie podobają ci się rysunki w Gotham Central, Alias ma bardzo zbliżone więc też ci się nie spodobają.
Jest brud, jest mrocznie, jest brutalnie to nie są cukierkowaci superbohaterowie których uwielbiasz (ale świetnie to pasuje do opowiadanej historii). To nie jest nawet ten Bendis, którego znasz z New Avengers (tych od Muchy) czy z tak słabego tytuły jak Era Ultrona. To Bendis o klasę wyżej (bez obawy cały czas czuć tą lekkość z jaka pisze dialogi bohaterów, są świetne).
Proszę cię nie kupuj tego tytułu jeśli masz obiekcje do rysunków, bo nie chce potem cały czas czytać jakie są brzydkie i słabe, a wcale nie jest.

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3642 dnia: Czerwiec 28, 2016, 07:12:39 pm »
@UP
No przecież ja to wszystko wiem, jeśli chodzi o ten komiks. Dlatego nie chcę na niego wydać 55 zł, dla mnie za drogo. Jak kiedyś cena jeszcze spadnie, to się zastanowię. Na razie dołączy do SS i HQ z dopiskiem - jak będę miał wolne 200 zł.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3643 dnia: Czerwiec 29, 2016, 09:11:02 am »
Trzeba pochwalić Muchę  :smile: w piątym tomie Fatale dali brakujące okładki z tomu czwartego. I mamy komplet Fatale w niecałe dwa lata  :smile:

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #3644 dnia: Czerwiec 29, 2016, 10:00:46 am »
Dobre tempo wydawania, szczególnie z uwagi na kupujących, żeby nie nadwyrężyć ich budżetu. Podobnie jak - już gdzieś tu była o tym mowa - Egmont ze Skalpem i Ygrekiem.

Bękarty 2 już się pojawiałą z możliwością zamówienia:
https://www.sklep.gildia.pl/komiksy/280806-bekarty-z-poludnia-2-na-boisku
http://fantastyczneswiaty.pl/mucha-comics-bkarty-z-poudnia-2-na-boisku-o_l_155061678.html
No i na nieprzeczytane, ale tam z rabatem 15% tylko.

Kto jeszcze nie zna, to ja również zachęcam do sięgnięcia. Pierwszy tom rewelacyjny. Początkowo mi rysunki nie "leżały", ale z czasem się przyzwyczaiłem. No i w którejś recenzji ktoś porównał ten tom do Gran Torino i potem już cały czas patrzyłem na Earla, ale widziałem Eastwooda :)