trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1647177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2850 dnia: Czerwiec 21, 2015, 02:58:37 pm »
Turucorp - nie pozostaje mi nic innego jak przyjąć w pokorze opinie znawcy. Równocześnie pozostaję przy przekonaniu, że wierne ujęcie struktury materii przy pomocy narzędzi plastycznych niekoniecznie zobowiązuje autora do zachowania wszystkich cech modela. Np. elementy garderoby umieszczone na gotowej kompozycji mogą mieć inny kolor niż pierwowzór. Oczywiście w zależności od artystycznego zamysłu. 

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2851 dnia: Czerwiec 22, 2015, 11:47:32 am »
Sprawiedliwość - fabularnie przeciętnie, ale po tych wszystkich narzekaniach spodziewałem się czegoś gorszego. Dwie pierwsze księgi dobrze się czyta, dopiero ostatnia to już typowa superbohaterska nawalanka (do tego chaotyczna). Rysunki świetne, i warto tu poza Rossem, który tylko nakładał tusz i kolory, pochwalić Douga Braithwaite, który zajmował się szkicem. Nie żałuję zakupu. Niestety korektor tym razem przysnął, w komiksie jest z 10 literówek :doubt:

Offline FloreK9

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2852 dnia: Czerwiec 22, 2015, 11:51:59 am »
Odniosłem podobne wrażenie jak Ty. Mi również dwie pierwsze księgi bardzo się spodobały, a ostatnia niejako zmarnowała tą solidną podbudowę - właściwie to byłem solidnie tą końcówką rozczarowany. Dlatego trochę nie dziwię się niektórym niepochlebnym komentarzom gdyż często zakończenie rzutuje na odbiór całości komiksu.

Offline Gawin

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 363
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • F**K sleep trance is all I need....
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2853 dnia: Czerwiec 23, 2015, 09:21:17 am »
Wiadomo cos czy to co wyszlo podczas premiery Justice to pelny naklad czy bedzie jakis dodruk czy kolejny drop??


EDIT: Widze ze na Muchacomics jest tego jeszcze duzo a Allegro opustoszalo. A ktos gdzies mowil ze Justice sie rozeszlo?


PZDR
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2015, 09:28:25 am wysłana przez Gawin »

Offline opall

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2854 dnia: Czerwiec 23, 2015, 05:17:06 pm »
a Allegro opustoszalo


Say what? Ja tam widzę łącznie 67 sztuk dostępnych.

Offline Garf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2855 dnia: Czerwiec 23, 2015, 05:20:18 pm »
A na bonito kolejne 77 sztuk. Z tego, co pamiętam, pierwsza partia dostawy "Sprawiedliwości" rozeszła się na pniu (chyba za sprawą kuponów na Allegro; "Daredevila" też to dotknęło) i komiks był przez parę dni niedostępny, zanim dowieźli resztę.
http://garfield.com/ -  codziennie świeży Garfield!

Przypuszczalny skład kolekcji "Star Wars" od De Agostini i opisy tomów:
Część pierwsza (tomy 1-31): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1417973.html#msg1417973
Część druga (tomy 32-46): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418058.html#msg1418058
Część trzecia (tomy 47-70): http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,9912.msg1418124.html#msg1418124

A Kamala Khan to Ms Marvel, a nie Miss Marvel, do jasnej ciasnej!

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2856 dnia: Czerwiec 23, 2015, 06:30:16 pm »
To ciekawe, że ludzie narzekający na scenariusz Sprawiedliwości lub ewidentnie nie bardzo zadowoleni z komiksu nie piszą nić o tym, aby go sprzedać, za tyle, ile kupili, aby odzyskać pieniądze - chętni pewnie by się znaleźli.

Offline tokage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2857 dnia: Czerwiec 23, 2015, 07:44:21 pm »
@istek
U mnie chomik/dziad-zbieracz wygrywa z potrzebą odzyskania $ za nie trafioną inwestycję. Plus grzbiet Sprawiedliwości (taka cegiełka) - zacnie na półce wygląda.

Offline nayroth

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2858 dnia: Czerwiec 23, 2015, 08:14:05 pm »
Podobnie. Satysfakcja z zakupu większa niż przyjemność z lektury.

Offline opall

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2859 dnia: Czerwiec 23, 2015, 08:28:46 pm »
Hehe to widzę, że nie tylko u mnie tak to wygląda:
Jakość wydania > Satysfakcja z zakupu > sama lektura


Z historii jestem średnio zadowolony, ale komiks zostaje na półce.



Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2860 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:57:50 am »
Ja mam do tej pory wszystko co wydano w Polsce z superbohaterami, więc podobnie jak przedmówcy - dziury być nie może :)

Offline Szczoch

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 769
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ani czarny, ani kwadrat, ani na białym tle.
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2861 dnia: Lipiec 02, 2015, 10:15:01 am »
Tymczasem nastał piękny miesiąc lipiec, a jakoś wieści o "Tales of Batman" Tima Sale'a ani widu, ani słychu. Nawet ceny tego wydania nie podano.
Wie ktoś coś może?
A poza tym uważam, że "Iznogud" oraz "Saga o Potworze z Bagien" powinny zostać w całości wydane po polsku.

Offline HaVoK

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2862 dnia: Lipiec 02, 2015, 11:38:47 am »
Podobna ma ukazać się pod koniec lipca.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2863 dnia: Lipiec 13, 2015, 08:37:56 pm »
Kurcze czy to prawda, ze mucha zamierza wystartowac z Southern Bastards, super info  :razz:
tyle nasluchalem sie o tym komiksie, moze wydawca wezmie jeszcze na tapete  men of wrath(ten tytul tez zbiera dobre oceny), oby  :biggrin:

pzdr
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2015, 08:41:06 pm wysłana przez adro »
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2864 dnia: Lipiec 15, 2015, 03:19:30 pm »
Tymczasem mucha ustami Tomasza Sidorkiewicza potwierdziła, że wyda dwa z następujących pięciu tytułów: Invincible, Velvet, East of West, Southern Bastads, Deadly Class. Jednym będzie SB, co będzie drugie?