trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1636917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kuba g

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 949
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • a fuel injected suicide machine
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2550 dnia: Kwiecień 02, 2015, 01:55:40 pm »
Nie lepiej przekonać się samemu? Mnie takie subiektywne opinie wcale nie zniechęcają. Owszem - nie spodziewam się sensacji, ale rysunki Kuberta to już spory atut i zachęta dla mnie. Pierwszy Origin też nie jest jakąś frapującą lekturą, ale graficznie imo to mistrzostwo. Jeśli będzie porządnie wydany i cena będzie zachęcająca to tylko się cieszę.

BTW: Przebudzenie mam bez najmniejszego feleru. :smile:


Spoko, tylko, że graficznie ta mini to też kaszalot. Adamowi Kubertowi od dłuższego czasu nie chce się rysować, odwala wszystko po łebkach (Axis najlepszym dowodem) i magiczne sztuczki kolorystów nie podciągaja tego albumu dla elegancji jaką miał pierwszy Origin w wykonaniu jego brata. Najlepszą rzeczą w tym komiksie jest okładka pierwszego zeszytu, a właściwie jej technologia z dodatkową sztywną folią z nadrukiem.
perły przed wieprze

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2551 dnia: Kwiecień 08, 2015, 06:17:48 pm »
Zazwyczaj jak pisałem podobny post to po kilku dniach pojawiała się informacja, więc może teraz też tak będzie. Mucho, kiedy podasz cenę Justice? Mamy kwiecień, w maju premiera, cena musi być już ustalona!

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2552 dnia: Kwiecień 24, 2015, 06:54:47 pm »
Wydanie Justice będzie bardzo w porządku, większy format, dużo stron, twarda oprawa, cena nieznacznie większa od DV, myślę więc, że wszyscy powinni być zadowoleni ;)

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2553 dnia: Kwiecień 24, 2015, 06:59:40 pm »
A będzie na KW?  To będę zadowolony!

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2554 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:04:26 pm »
Powinna.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2555 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:17:54 pm »
Wydanie Justice będzie bardzo w porządku, większy format, dużo stron, twarda oprawa, cena nieznacznie większa od DV, myślę więc, że wszyscy powinni być zadowoleni :wink:

Jak zobaczę to uwierzę. To już wydawnictwo samo jakiegoś krótkiego komunikatu nie może umieścić? Ludzie już od kilku tygodni pytają na fb o szczegóły, a Mucha ciągle milczy. Konkretów jak nie było tak nie ma.
Trzymam kciuki za Sprawiedliwość, jej dobra sprzedaż może otworzyć drogę dla kolejnych tego typu publikacji, oby tylko format był większy niż ten Egmontowski.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2556 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:31:57 pm »
oby tylko format był większy niż ten Egmontowski.
Bedzie ten deluxowo-omnibusowy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2557 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:41:27 pm »
W takim razie ładnie zagrają na nosie największemu konkurentowi.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2558 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:55:43 pm »
Mucha pisała że format będzie taki sam jak DC Deluxe Egmontu.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2559 dnia: Kwiecień 24, 2015, 07:58:55 pm »
W takim razie ładnie zagrają na nosie największemu konkurentowi.
Niby w jaki sposób?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2560 dnia: Kwiecień 24, 2015, 08:10:00 pm »
Ach, nie doczytałem do końca. Wybacz, piszę jednocześnie pracę licencjacką i źle przetworzyłem wiadomy post :doubt:




Kilku wpisów, które znajdowały się po tym poście próżno już szukać gdziekolwiek na forum.
Nie przystawały do wizji przyjaznego forum komiksowego...
fragsel
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2015, 06:11:49 am wysłana przez fragsel »

fragsel

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2561 dnia: Kwiecień 26, 2015, 10:25:57 am »
w temacie o Egmoncie napisałem, że prowadzący spotkanie z wydawcami na Pyrkonie uprzedził nas, że o zapowiedziach nic nie będzie, ale akurat T. Sidorkiewicz coś tam nieco wspomniał, ale jako osobie, która komiksy z zakresu Muchy kupuje w oryginale trudno mi powiedzieć co z tego to nowa wiedza a co powtórzenie znanych faktów:

Fakt #1: ostatnie dwie pozycje z DC wydane przez Muchę to będą "Sprawiedliwość" (o której wiem, ze wiecie) i jakieś Opowieści o Batmanie Sale'a (o których wygooglowałem, że wiecie)

Fakt #2: Poza kontynuacją rozpoczętych serii (Chew, Saga, Sex, coś tam jeszcze co tam Mucha wydaje) planują 3 komiksy (serie?) Marvela i 3 komiksy (serie?) Image, ale nie mógł powiedzieć jakie....

I to wszystko co o swoich planach konkretnych wspomniał ktokolwiek na tym spotkaniu...

{mój pierwszy udział na spotkaniu z wydawcami rozczarowujący. więcej wyniosłem z wiedzówki Cartoon Network}


{długopis i 2 kartki papieru :wink: }


a... i jeszcze jedno... Sidorkiewicz prosił, żebyście w recenzjach nie spoilerowali...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 26, 2015, 10:29:21 am wysłana przez fragsel »

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2562 dnia: Kwiecień 26, 2015, 01:04:29 pm »
Fakt #2: Poza kontynuacją rozpoczętych serii (Chew, Saga, Sex, coś tam jeszcze co tam Mucha wydaje) planują 3 komiksy (serie?) Marvela i 3 komiksy (serie?) Image, ale nie mógł powiedzieć jakie....

Marvel to pewnie pojedyncze albumy jak Daredevil: Yellow i Wolverine. W serię jakoś nie wierzę, chociaż po hitowym serialu, jakaś z Daredevilem byłaby mocno przeze mnie pożądana.

Image? Na bank Sex Criminals, może Deadly Class i The Wicked? Takie moje typy;)

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2563 dnia: Kwiecień 26, 2015, 01:21:46 pm »

Fakt #2: Poza kontynuacją rozpoczętych serii (Chew, Saga, Sex, coś tam jeszcze co tam Mucha wydaje) planują 3 komiksy (serie?) Marvela i 3 komiksy (serie?) Image, ale nie mógł powiedzieć jakie....


Marvel to zapewne już ogłoszone: Daredevil, Wolverine + przewidywane Hulk Grey.
Co do Image to ciekawe jesli miałaby być nowe serie, bo w ostatnim wywiadze redaktor naczelna zdaje się wykluczała nowe serie od Image... hmm...  jeśli tak to byłoby już 7 serii razem z obecnie wydawanymi... całkiem sporo się tego robi

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2564 dnia: Kwiecień 26, 2015, 02:19:02 pm »
+ przewidywane Hulk Grey.

Przez kogo przewidywane?

 

anything