Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616659 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pucka

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2340 dnia: Marzec 06, 2015, 07:42:18 pm »
Dzięki za odpowiedź

Offline Gre

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2341 dnia: Marzec 06, 2015, 08:36:39 pm »
sądząc po popularności szybko sie nie skończy:)

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2342 dnia: Marzec 06, 2015, 09:01:26 pm »
To raczej nie za duzo.

Na ten rok wystarczy, dodając jeszcze Chew, Sex, Justice, Tales of the Batman, Daredevil: Yellow...





Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2343 dnia: Marzec 06, 2015, 09:10:03 pm »
Na ten rok wystarczy, dodając jeszcze Chew, Sex, Justice, Tales of the Batman, Daredevil: Yellow...
Co na ten rok wystarzy? Tylko po jedynm tomie Fatale i Sagi? Dwa to minium. mam nadzieje, ze sie pojawia w drugim polroczu w zapowiedziach Muchy.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2344 dnia: Marzec 06, 2015, 09:27:15 pm »
Co na ten rok wystarzy? Tylko po jedynm tomie Fatale i Sagi? Dwa to minium. mam nadzieje, ze sie pojawia w drugim polroczu w zapowiedziach Muchy.

Nie ma innej opcji!

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2345 dnia: Marzec 06, 2015, 09:40:54 pm »
Co na ten rok wystarzy? Tylko po jedynm tomie Fatale i Sagi? Dwa to minium. mam nadzieje, ze sie pojawia w drugim polroczu w zapowiedziach Muchy.

Kompletnie nie zrozumiałeś co miałem na myśli. Mucha ma plan wydawniczy na ten rok, możemy jeszcze oprócz Daredevila spodziewać się 1-2 tytułów (pewnie jakiejś nowej serii) i to wszystko. Dlatego posty w stylu:

Jak skończą się te serie pozostanie pustka,chyba że pojawią się nowe i ciekawe(mam taką nadzieję).

są w moim przekonaniu totalnie niepotrzebne, w momencie kiedy Fatale, Sex, Chew i Saga są na etapie pierwszego tomu. Chyba, że się mylę i jakaś seria już się kończy??

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2346 dnia: Marzec 06, 2015, 10:09:12 pm »
Si Senor.
Na razie sie nic nie konczy, ale tekst kolbora24 ma charakter uniwersalny i nie musi sie tyczyc dnia dzisiejszego.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2347 dnia: Marzec 06, 2015, 11:45:13 pm »
Saga to seria ongoing.
Fatale to seria zakonczona - wyszlo 5tpb.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Danio237

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2348 dnia: Marzec 07, 2015, 11:43:29 am »
Dwa proste pytania:
Co waszym zdaniem lepsze? Saga, Fatale czy Chew? Wiem że raczej wszystkie 3 są dobre ale oprócz mnóstwa rzeczy z DC stać mnie obecnie tylko na zaczęcie jednej z tych serii.
Czy po obejrzeniu filmów Kick-Ass 1 i 2 mogę sobie spokojnie przeczytać Kick-Ass 3? Wiem że filmy mają chyba nieco lżejszy klimat i coś tam zostało zmienione, ale jest to do połapania się?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2349 dnia: Marzec 07, 2015, 12:02:25 pm »
Co waszym zdaniem lepsze? Saga, Fatale czy Chew? Wiem że raczej wszystkie 3 są dobre ale oprócz mnóstwa rzeczy z DC stać mnie obecnie tylko na zaczęcie jednej z tych serii.

Ciężki wybór, bo każda wymieniona seria jest inna, ale na pewno zasługująca na uwagę. Większości podoba się Saga, więc proponuję raczej zacząć od niej.

Offline spence

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2350 dnia: Marzec 07, 2015, 12:14:32 pm »
Ciężki wybór, bo każda wymieniona seria jest inna, ale na pewno zasługująca na uwagę. Większości podoba się Saga, więc proponuję raczej zacząć od niej.

Odpal se po zeszycie na próbę i obczaj (albo zobacz przykładowe strony gdzieś i zobacz jaki gatunek Ci najbardziej pasuje, bo to trzy różne rzeczy są). Fatale ma tą zaletę (dla mnie) że wiadomo po ilu się skończyła numerach, Saga ma w założeniu być najdłuższą Vaughana (poprzedni rekord to 60 numerów z Y) i patrząc po wynikach sprzedaży to myślę że na luzaku to zrobią, Chew koło 45 numerów ma na razie i chyba też nie planują zakończyć...
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2351 dnia: Marzec 07, 2015, 12:23:41 pm »
Czy po obejrzeniu filmów Kick-Ass 1 i 2 mogę sobie spokojnie przeczytać Kick-Ass 3? Wiem że filmy mają chyba nieco lżejszy klimat i coś tam zostało zmienione, ale jest to do połapania się?
Hmm, nie za bardzo. KA2 konczy sie zupelenie inaczej, ale byc moze wystarczy wiedzie tyle, ze
Spoiler: pokaż
Hit-Girl idzie do paki
i lektra komiksu nie bedzie taka zla. Juz nie pamietam jakie fabularne sa rozbieznosci pomiedzy filmem a komiksem. Co w filmie dzieje sie z rodzina Kick-Assa? Jezeli nic, to lepiej jednak przeczytac komiks przed lektura t.3.
Buk, Hodor i Dziczyzna

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2352 dnia: Marzec 07, 2015, 01:23:31 pm »
Co waszym zdaniem lepsze? Saga, Fatale czy Chew? Wiem że raczej wszystkie 3 są dobre ale oprócz mnóstwa rzeczy z DC stać mnie obecnie tylko na zaczęcie jednej z tych serii.

Rzeczywiście trudno doradzić, bo wszystkie te serie są docenione i kwestią gustu jest, która mogłaby Tobie najbardziej podejść. Mi np. najmniej podoba się "Chew" - zła nie jest, na pewno będę ją kontynuował, ale jednak nie podeszła mi aż tak jak "Saga" i "Fatale". Z kolei przy "Sadze" spotkałem się z kilkoma krytycznymi opiniami odnośnie rysunków Fiony Staples, więc dla niektórych czytelników mogą być przeszkodą. Pozostaje poczytać recenzje, poprzeglądać przykładowe plansze i zdecydować samemu.

Offline spence

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2353 dnia: Marzec 07, 2015, 01:41:45 pm »
@ramirez Staples specyficznie rysuje, natomiast dla mnie przy Sadze jest ważne to że ona robi graficznie wszystko poza  liternictwem w dymkach (od kreacji świata, designy, przez planety, kolory, plus liternictwo głównej bohaterki odręczne). Ja pisanie Vaughana średnio lubię (chociaż np pierwszy numer Ex Machiny to jest jedno z lepszych otwarć serii ever). Ciekawe pomysły tam są, chociaż aż tak wielkich zachwytów to nie do końca czaję (z Walking Dead mam to samo np.).
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2354 dnia: Marzec 07, 2015, 01:49:26 pm »
@ramirez Staples specyficznie rysuje, natomiast dla mnie przy Sadze jest ważne to że ona robi graficznie wszystko poza  liternictwem w dymkach (od kreacji świata, designy, przez planety, kolory, plus liternictwo głównej bohaterki odręczne).

Nie wiedziałem. Ja z jej rysunkami nie mam problemu, od pierwszego tomu zaakceptowałem je i na pewno nie chciałbym zmiany.

Ja pisanie Vaughana średnio lubię (chociaż np pierwszy numer Ex Machiny to jest jedno z lepszych otwarć serii ever). Ciekawe pomysły tam są, chociaż aż tak wielkich zachwytów to nie do końca czaję (z Walking Dead mam to samo np.).

Vaughana czytałem tylko to, co u nas wydane. Nie znam żadnej jego serii w całości i nie wiem jak je kończy, ale początek "Sagi" i "Y" dla mnie rewelacyjne, do tego bardzo dobre "Lwy z Bagdadu" i "Doktor Strange: Przysięga". Rozczarował mnie tylko "Logan".