trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1652777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2145 dnia: Październik 24, 2014, 03:58:42 pm »
A zabrzmiało to, jakbym robił czarny PR? Jeśli tak, to przepraszam, nie taki był mój zamysł. To był tylko taki mały żarcik z nie-do-końca-ogarniętej fejsbukowej ekipy Muchy. Sam doceniam aktualną ofertę Muchy i z niej korzystam. :)

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2146 dnia: Październik 24, 2014, 04:11:33 pm »
Nie wiem czy się wyraziłem jasno. Chodziło mi o to, że pisanie fb odnośnie tych wad z kolorami w MZ mogłoby zostać zinterpretowane jako czarny PR (np. dlatego, że pewnie większość osób w ogółe teog nie zauważy :wink: ), dlatego pisałem, że lepiej z tą uwagą zgłosić się bezpośrednio do Muchy, a dopiero jak nie odpowiedzą to napisać na fb :wink:

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2147 dnia: Październik 25, 2014, 10:11:09 am »
Zacznę od "Sexu". Po negatywnych w większości opiniach mocno się zastanawiałem czy w ogóle brać ten tytuł, ale przyzwoita cena skusiła i w żadnym przypadku nie żałuję. Może nie jest to żadne wybitne arcydzieło, ale czytało się bardzo dobrze. Główny bohater lekko wkurzający, ale wg mnie wynika to z fabuły i nadaje historii takiej komiksowej wiarygodności. Nadmierna erotyka też mi nie przeszkadzała, szczególnie że w mojej ocenie taki zabieg jest uargumentowany fabularnie. Rysunki ok, choć bez szału, za to kolory ciekawe. Jak dla mnie 7,5/10 i czekam na kolejny tom.

Popieram, wszystko zależy od odpowiedniego nastawienia się na dany komiks. Sam nie napalałem się na nic nadzwyczajnego, a Sex okazał się dobrym, luźnym tytułem na jeden wieczór. Graficznie album przypadł mi do gustu, natomiast kolory są zbyt jaskrawe, pod koniec czytania stawały się już ciężkie do przetrawienia. Fabularnie mogło być lepiej, chociaż kilka wątków było nieźle poprowadzonych. Myślę, że trzeba poczekać na kolejny tom, może wtedy dostaniem więcej odpowiedzi niż po pierwszym.
Swoją drogą Mucha wydała na rynku kolejny lekko kontrowersyjny tytuł, po Dorwać Jiro. Ma to swoje plusy, ale patrząc na dobór komiksów superhero to jednak one powinny być na pierwszym miejscu, a tak na LH, DV i JL musimy czekać prawie 3 lata. A przecież zapowiedziany jest jeszcze album Tales of the Batman... Dla mnie sprawa jest jasna :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2148 dnia: Październik 26, 2014, 09:37:52 pm »
Mam tak samo "sprane" strony.
Wiadomo już czy cały nakład jest taki?

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2149 dnia: Październik 27, 2014, 08:31:52 pm »
Fatale i Sex dostępne w Bonito i Arosie! Ciekawe co z Sagą?
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2014, 08:39:45 pm wysłana przez Itachi »

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2150 dnia: Październik 27, 2014, 08:54:47 pm »
Fatale i Sex dostępne w Bonito i Arosie! Ciekawe co z Sagą?
co więcej, są na allegro i można kupić z kuponami:
http://allegro.pl/fatale-smierc-podaza-za-mna-tom-1-ed-brubaker-i4742337143.html

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2151 dnia: Październik 27, 2014, 09:49:18 pm »
To jak jest z tym SEXem?
Odpuścić sobie ze względu na fabułę? Naprawdę to takie czytadło na raz?
Zastanawiam się co z tym fantem zrobić, bo w tym roku mam jeszcze do kupienia komiksów za kilka stówek na nowości, ale jeszcze mam na oku kilka rzeczy, które sobie wcześniej odpuściłem (np. przed chwilą zakupiłem komiks o tajemniczym tytule ŁAUMA + obowiązkowo FATALE) i nie wiem czy mnie stać czy jednak sobie darować.
Forum przejrzałem, ale nic szczególnego o tym komiksie nie wyczytałem. Przeważnie widzę, że piszecie, iż to średni komiks jest.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Archie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2152 dnia: Październik 27, 2014, 09:51:47 pm »
vision2001, daruj sobie. Ta seria jest po prostu przeciętna. Szkoda kasy, lepiej kup to co sobie wcześniej odpuściłeś i na prawdę chcesz nabyć.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Nawimar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2153 dnia: Październik 27, 2014, 09:59:02 pm »
Vision - ja z kolei byłem mile zaskoczony. Pewnie dlatego, że po negatywnych opiniach spodziewałem się najgorszego. Może rzeczywiście nie jest to tytuł wybitny (na pewno nie tej klasy co 'Fatale") ale jakoś mi się to dobrze i szybko czytało. A i Kowalski w niezłej formie.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2154 dnia: Październik 27, 2014, 10:06:21 pm »
co więcej, są na allegro i można kupić z kuponami:
http://allegro.pl/fatale-smierc-podaza-za-mna-tom-1-ed-brubaker-i4742337143.html
Kurde, a ja dosłownie wczoraj zakupiłem za 40 dychy, bo byłem pewien, że już taniej nie będzie hehe. I znów zapowiedź Mrocznego Zwycięstwa się ukazała... Tak to pertraktuje z Arosem ta nasza Mucha

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2155 dnia: Październik 27, 2014, 10:12:10 pm »
To jak jest z tym SEXem?
Odpuścić sobie ze względu na fabułę? Naprawdę to takie czytadło na raz?

Ja wczoraj przeczytałem Sex po raz drugi, na razie widać że jest to wstęp do dalszej fabuły. Pierwszy tom zainteresował mnie na tyle, że z wielką chęcią sięgnę po drugi. Moim zdaniem warto samemu kupić i się przekonać, cena nie jest jakaś abstrakcyjna, a komiks wcale nie jest zły. Jest to również jakieś urozmaicenie na rynku.

Offline adro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2156 dnia: Październik 27, 2014, 10:29:34 pm »
dokladnie to jest wstep i ja tez czekam na drugi tom. warto sprobowac, a rysunki Kowalskiego szczegolnie calostronicowe panele z saturn city-miod  :razz: ja jestem mile zaskoczony, spodziewalem sie chlamu, a dostalem naprawde niezla/dobra rzecz.
pzdr

ps to niezle mucha namieszala z  dyskontami :razz:
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline brzon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2157 dnia: Październik 27, 2014, 10:45:52 pm »
To jak jest z tym SEXem?
Ja też jestem bardziej na Tak, niż na Nie. Czyta się dobrze, nieśpieczna akcja wcale nie jest niczym złym. Fabułą się rozkręca powoli, ale jest kilka wątków i postaci, które potrafią zaciekawić. Powtórzę za innymi - nic wybitnego, ale 2 tom zakupię. Plus Kowalski i naprawdę fajne sceny "tego o czym wszyscy myślą" :lol:

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2158 dnia: Październik 28, 2014, 08:27:12 am »
Żeście mi pomogli!  :cool:
Dzięki za Wasze opinie - wpierw może uda mi się zapoznać jakoś przynajmniej z częścią zawartości tego tytułu i wtedy zdecyduję co i jak.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline GiP

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2159 dnia: Październik 28, 2014, 08:50:18 am »
Czy ktoś się może spotkał z przesuniętymi barwami w Batman: Mroczne Zwycięstwo?