Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1636336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2025 dnia: Wrzesień 20, 2014, 04:03:02 pm »
W kwestii pozycji to ciekawe pomysły mają Matt Fraction i Chip Zdarsky w "Sex Criminals":
http://jagmblog.files.wordpress.com/2013/10/sex-criminals-1-2013-page-18.jpg
http://jagmblog.files.wordpress.com/2013/10/sex-criminals-1-page-19.jpg


Niestety zamiast na szczyptę egzotyki Mucha postawiła na seks zwykłego Kowalskiego.  :wink: 

Biorąc pod uwagę jak oceniane są obie serie, to rzeczywiście "Sex Criminals" byłaby lepszym wyborem. Szkoda, że Kowalski nie skumał się z Fractionem, bo przykładowe plansze z "Sex" bardzo mi się spodobały, łącznie z tą ekstrawagancką kolorystyką.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2026 dnia: Wrzesień 21, 2014, 03:44:11 pm »
Ciekawe czy Dark Victory w dyskontach to jednorazowy wyskok Muchy, bo na razie jest tylko ten tytuł. O komiksach Fatale i Sex, na razie cisza.

endriu84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2027 dnia: Wrzesień 21, 2014, 07:05:51 pm »
Info dla zainteresowanych.
"Dark Victory" będzie również na Literacka.pl. 2-3 tygodnie po premierze.

Offline alzarqawi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2028 dnia: Wrzesień 21, 2014, 07:10:46 pm »
dzięki Musze za wydanie podobno niewydalanych w Polsce komiksów,nie jesteście oszustami :)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2029 dnia: Wrzesień 21, 2014, 07:16:47 pm »
Info dla zainteresowanych.
"Dark Victory" będzie również na Literacka.pl. 2-3 tygodnie po premierze.
a mówili z jaką zniżką? :)

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2030 dnia: Wrzesień 21, 2014, 08:32:55 pm »
"Dark Victory" będzie również na Literacka.pl. 2-3 tygodnie po premierze.


Ciekawie, naprawdę ciekawie. Jeszcze jakby dali 36% zniżki... :lol:

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2031 dnia: Wrzesień 21, 2014, 09:09:18 pm »
Przy obecnej zniżce na pozostałe dostępne w literackiej tytuły, jakąkolwiek by dali zniżkę i tak cały zakup wyjdzie mi co najmniej 3 dychy taniej niż na gildii. Wielkie, wielkie dzięki za info.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 21, 2014, 09:15:52 pm wysłana przez Blaskowitz »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2032 dnia: Wrzesień 22, 2014, 11:38:01 am »
dzięki Musze za wydanie podobno niewydalanych w Polsce komiksów,nie jesteście oszustami :smile:

niewydalanych? :D


Offline Spheres

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2034 dnia: Październik 03, 2014, 03:43:24 pm »
witam :smile:
pytanie odnośnie październikowych premier Muchy, skoro przewidziane są na 7 października to komiksy są w tym dniu przeważnie u klienta czy raczej dopiero 7 czy nawet później następuje wysyłka ?
pierwszy raz zamawiałem coś przedpremierowo stąd  takie pytanie :smile:

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2035 dnia: Październik 03, 2014, 08:19:20 pm »
Chyba normalne, że tego dnia są ewentualnie wysyłane do klientów. Może się jednak zdarzyć, że np drukarnia szybciej się wyrobi i dany komiks będzie wcześniej dostępny.

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2036 dnia: Październik 03, 2014, 08:25:02 pm »
Przy okazji ostatnich zamówień napisałem do literackiej maila z zapytaniem czy będą u nich dostępne dwa tytuły Muchy - Mroczne Zwycięstwo i Fatale i otrzymałem następującą odpowiedź:
Cytuj
Prawdopodobnie nie a na pewno nie prędko. Wydawca ma swoją dziwną politykę, która ogranicza dostępność swoich tytułów do nielicznych podmiotów na rynku.

Jak ktoś coś, to na gildii ciągle jeszcze jest spora zniżka na oba tytuły.

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2037 dnia: Październik 03, 2014, 08:27:31 pm »
Fatale zamówiłem już w sklepie gildii, a Batmana i Sex albo bezpośrednio u Muchy, albo w Bonito (rabat 5% + dodatkowe 3% za program lojalnościowy, więc się zobaczy). Chociaż ta cena DV do stówki mogłaby spaść :wink:

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2038 dnia: Październik 03, 2014, 08:38:00 pm »
Jak ktoś coś, to na gildii ciągle jeszcze jest spora zniżka na oba tytuły.
Za jakiś czas pewnie jeszcze większa zniżka na Allegro, bo są nowe kupony. :biggrin:

Incal sporo rzeczy ma, ale wysyłka 13 zł. Dodatkowo nie ma za bardzo tanich komiksów, które można dodać do czegoś w cenie np. 45 zł, żeby jak najwięcej kuponów wykorzystać. Dlatego choć chciałem coś u nich wziąć, dałem sobie spokój.

Pokombinowałem i kupiłem przez Allegro różne fajne rzeczy, które są (były 2 tygodnie temu) słabo dostępne w dobrych cenach.
Wrzesień pułkownika Maczka 28 zł, Saga 30 zł, L&K 30 zł, Wieże 6 i 7 w sumie 35 zł (Wież jak jeszcze prawie nigdzie nie było, siódemki to już w ogóle), Lincoln najnowszy 32 zł, Durango 1 i 2 w sumie 38 zł. I jeszcze wziąłem od znajomego Trylogię Nikopola (oczywiście 3 tomy, bo chcę mieć w A4) i dałem 40 zł. Wszystko co kupiłem, to ceny już z wysyłką. Polecam kupony i polecam kombinowanie.

Offline milos3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2039 dnia: Październik 04, 2014, 07:44:45 am »
ktos sie może orientuje czy Dark Victory to na gildii w tej cenie faktycznie tylko do dnia premiery? czy jedynie ściemniają tak? Podobnie było chyba rzymskimi wakacjami, niby promo do dnia wydania, a później cena dalej obniżona, bleh... pzdr

 

anything