trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1634867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1995 dnia: Wrzesień 17, 2014, 02:50:29 pm »
A czy wiadomo coś na temat premiery Chew, czy też ma być też w październiku?

"Chew" to chyba w listopadzie, jeśli dobrze pamiętam.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1996 dnia: Wrzesień 17, 2014, 02:57:19 pm »
I nie ma tej głupiej paginacji w wielkich białych kwadracikach na wspaniałych ilustracjach Sale'a, ktore tak mnie wkurzały przy LH! :D Dobrze

Offline peta18

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1997 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:11:27 pm »
"Chew" to chyba w listopadzie, jeśli dobrze pamiętam.
Tak w listopadzie, Mucha potwierdziala na FB.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1998 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:13:26 pm »
Hm... ciekawe że jeszcze nikt tu ani na profilu na fb nie napisał jaką to Mucha jest oszustką, bo przecież ceny Fatale i Sex są niebywale wysokie i mogłyby być niższe, bo to bo tamto bo dyskonty bo zrzędu zrzędu.

Ah, sorry, bo nie są :P

gabor2
http://imagecomicsjournal.blogspot.com/2014/08/chew-z-opoznieniem.html

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1999 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:15:18 pm »


Ah, sorry, bo nie są :P



A tego akurat nie wiemy i nie możemy porównać. Co innego gdyby po jednym tomie tych serii ukazało się przed bojkotem dyskontów a po jednym teraz. Wtedy byłoby z czym porównywać.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2000 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:25:18 pm »
Dzięki Lokus, umknął mi ten wpis. To czekam na premierę Chew i wtedy wezmę całą paczkę z Image. Czytając opis SEX, wydaje mi się ciekawy, ale wątpliwości pojawiły mi się już wcześniej, gdy właśnie czytałem na Twoim blogu średnie opinie. Mimo wszystko wezmę 1 tom, jeśli będzie przyzwoite czytadło, to będę kontynuował zakupy.

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2001 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:31:54 pm »
Hm... ciekawe że jeszcze nikt tu ani na profilu na fb nie napisał jaką to Mucha jest oszustką, bo przecież ceny Fatale i Sex są niebywale wysokie i mogłyby być niższe, bo to bo tamto bo dyskonty bo zrzędu zrzędu.

Ah, sorry, bo nie są :P
Dobrze prawisz.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2002 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:33:39 pm »
Dzięki Lokus, umknął mi ten wpis. To czekam na premierę Chew i wtedy wezmę całą paczkę z Image. Czytając opis SEX, wydaje mi się ciekawy, ale wątpliwości pojawiły mi się już wcześniej, gdy właśnie czytałem na Twoim blogu średnie opinie. Mimo wszystko wezmę 1 tom, jeśli będzie przyzwoite czytadło, to będę kontynuował zakupy.
Naprawdę nawet jeśli kupisz "Sex" na stronie Muchy z rabatem, to przepłacisz ;)

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2003 dnia: Wrzesień 17, 2014, 03:59:28 pm »
Będę pamiętał, że ostrzegałeś ;)

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2004 dnia: Wrzesień 17, 2014, 04:47:39 pm »
"The 30% discount will last 1 month from the release date, so ending on November 6. I expect Chew will come during the last week of October, 
so you would be able to include this book with the rest of your order and receive 30% discount on all of them." - odpowiedź Muchy na pytanie o długość rabatu na Batmana i Fatale.

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2005 dnia: Wrzesień 17, 2014, 07:04:56 pm »
No i pięknie, dzięki Murazor za pomoc i zamieszczenie odpowiedzi.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2006 dnia: Wrzesień 17, 2014, 11:13:18 pm »
Batka oczywiście biorę. Do tego tymi wszystkimi ochami i achami (nie tylko w Polsce) zostałem przekonany do Sagi - miałem nie kupować... ale dam jej szansę.
A jak byście oceniali Fatale i Chew? Można - pod względem jakości - porównać do Sagi czy jednak zauważalnie słabsze? I który z tych komiksów jest bardziej wart uwagi/ jakościowo lepszy (Fatale czy Chew)?

Lokus

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2007 dnia: Wrzesień 18, 2014, 08:57:47 am »
Batka oczywiście biorę. Do tego tymi wszystkimi ochami i achami (nie tylko w Polsce) zostałem przekonany do Sagi - miałem nie kupować... ale dam jej szansę.
A jak byście oceniali Fatale i Chew? Można - pod względem jakości - porównać do Sagi czy jednak zauważalnie słabsze? I który z tych komiksów jest bardziej wart uwagi/ jakościowo lepszy (Fatale czy Chew)?
Jakościowo powiedziałbym że oba te tytuły są na równi z Sagą - także i tutaj masz do czynienia z wciągającą i interesującą historią. Od Chew mogą trochę odrzucać rysunki (sam tak miałem) no i obecnie ta seria ma już osiem tomów i trwa nadal, natomiast Fatale jest zakończone w pięciu tpb

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2008 dnia: Wrzesień 18, 2014, 09:52:37 am »
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2014, 10:28:44 am wysłana przez vision2001 »
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #2009 dnia: Wrzesień 18, 2014, 11:40:50 am »
Mi osobiscie, pomimo poczatkowej ekscytacji, Chew nie podeszlo. Pierwszy tom jest bardzo fajny, ale drugiego juz nie skonczylem. Nie twierdze, ze to slaby tytul, Chew po prostu nie sparowal sie z moim poczuciem humoru. Rysunki natomiast, choc specyficzne, maja w sobie to cos.
Sometimes I'd like to get my hands on God...