trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1634434 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1980 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:12:47 pm »
Oczywiście że czytałem i bardzo przednio się bawiłem. Bo co moment pojawiała się tu osoba, która wykazywała się znajomością tematu godną pozazdroszczenia, gdyby nie jeden skromny fakt, że osoba ta czy inna nie miała prawa mieć pojęcia o czym pisze. Nie znamy warunków umowy licencyjnej z DC, nakładu komiksu, wszelakich poniesionych kosztów produkcji komiksu, ani nawet takiej podstawowej rzeczy jak to, czy pozostanie w dyskontach faktycznie miałoby jakiś wpływ na cenę okładkową i jeśli tak, to jaki? Tu od razu wysnuwane są wnioski na podstawie "bo ja się znam najlepiej i basta".

I żeby nie było: nie należę ani do kasty hejterów, ani kasty pelikanów. Z Muchy jak dotąd kupiłem w tym roku tylko Catwoman (Severed i Sagę mam już w oryginałach), a zamierzam jeszcze Chew, Fatale i właśnie Batmana. Nie czuję się w żaden sposób oszukany przez Muchę w związku z ceną tego ostatniego. Chociażby także dlatego, że znam i szanuję kilka osób tam pracujących oraz jestem pewien, że nie czyhają na nasze ciężko zarobione pieniądze sztucznie zawyżając ceny.

Jedyne co uważam za naprawdę słabe, to te ich kasowanie postów na fb. I tyle


W końcu jakaś sensowna, merytoryczna wypowiedź. Bez lania żali, że coś jest 6 zł droższe niż być miało. Ale zaraz przeczytamy, że gdzieś po czymś komuś wchodzimy.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1981 dnia: Wrzesień 14, 2014, 10:16:31 pm »

 Bez lania żali, że coś jest 6 zł droższe niż być miało.

Nie 6 tylko ponad 10.

Ale zaraz przeczytamy, że gdzieś po czymś komuś wchodzimy.

Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Idź teraz umyć rączki.

Offline Holsten

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1982 dnia: Wrzesień 15, 2014, 08:11:50 am »
Wysoki poziom.

Offline Danio237

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1983 dnia: Wrzesień 15, 2014, 01:34:05 pm »
I właśnie poziom komentarzy maximumcarnage pokazuje jak poważne są te wszystkie "zarzuty"...

Offline mr.castor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1984 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:05:04 pm »
Mucha na fejsie informuje że można już zamawiać DV, Fatale i Sex na ich stronie z 30% upustem
fajnie bo jak by to zebrać do kupy to wysyłka za free ( plus Saga jak ktoś jeszcze nie ma też 30% )
Ceny więc wcale nie najgorsze

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1985 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:32:41 pm »
Dodatkowo wrzucili przykładowe plansze.

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1986 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:33:13 pm »
Dark Victory - 104,3
Fatale - 34,3
Sex - 45,5


Piękny hat-trick się szykuje i darmowa wysyłka. Bardzo ładnie.

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1987 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:34:21 pm »
Dodatkowo wrzucili przykładowe plansze.

I wycięli kilka stron dodatków (w oryginale jest 400).

Offline FloreK9

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1988 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:34:47 pm »
Saga też na 30% a miałem brać na Gildii.  :cool: Pierwsze zamówienie u Muchy się szykuje, dobre ceny!

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1989 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:37:36 pm »

Sex - 45,5


Okazyjna cena za sex :smile: Ale tak w ogóle to dosyć słaby komiks ale sporo tam wiadomo czego.

ramirez82

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1990 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:50:30 pm »
I wycięli kilka stron dodatków (w oryginale jest 400).

Poprzednie wydanie z tą czerwoną okładką liczyło sobie 392 strony, nowe wydanie z tą okładką którą Mucha daje liczy 400 stron. Czyli dostaniemy zawartość poprzedniego wydania, ale zapakowane w nową okładkę. Trochę szkoda, bo to raptem 8 stron więcej. Chyba, że kwestie licencyjne o tym zadecydowały - może musieli więcej zabulić za te dodatki... tak tylko gdybam.

A pakiet Muchy na MFKiG jak dla mnie rewelacja. Mroczne zwycięstwo i Fatale to bardzo wyczekiwane przeze mnie tytuły.

Okazyjna cena za sex :smile: Ale tak w ogóle to dosyć słaby komiks ale sporo tam wiadomo czego.

No właśnie mam przeczucie, że średni ten Sex może być. Ale zaryzykuję dla Kowalskiego, bo podobała mi się jego kreska w Wydziale Lincoln (choć fabularnie była tragedia).

Offline maximumcarnage

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1991 dnia: Wrzesień 17, 2014, 12:53:51 pm »

No właśnie mam przeczucie, że średni ten Sex może być. Ale zaryzykuję dla Kowalskiego, bo podobała mi się jego kreska w Wydziale Lincoln (choć fabularnie była tragedia).

To obawiam się, że tu będzie to samo. Fabularnie jest tragedia, a graficznie nieźle. W skrócie dużo rżnięcia, parę brutalnych scen ale nudy jak cholera.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1992 dnia: Wrzesień 17, 2014, 01:02:37 pm »
Dobra, za to co wklejam poniżej, komiks ląduje bardzo wysoko na liście zakupów.
Mafio-Joker strzelający z pędzącego samochodu, fakin jeah. Ale dynamika!

Offline Itachi

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1993 dnia: Wrzesień 17, 2014, 01:21:18 pm »
Sagę już zamówiłem w sklepie gildii, ale pozostałe nowości wezmę prosto od wydawnictwa.
Kadry z DV niesamowite :wink:

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1994 dnia: Wrzesień 17, 2014, 02:48:46 pm »
A czy wiadomo coś na temat premiery Chew, czy też ma być w październiku? Jak długo są zniżki na nowości w sklepie Muchy?