Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1645188 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1770 dnia: Sierpień 11, 2014, 09:18:40 am »
Sagę można już zamawiać w gildii.
http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/238856-saga-1

Być może wrócą też do dyskontów :) - odpowiedź na pytanie czy Saga się w nich pojawi:
"It looks like we will be closing a deal with Bonito, so they will also be carrying Mucha's books in the future."

Offline raskoks

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1771 dnia: Sierpień 11, 2014, 12:39:31 pm »
O prosze Saga - szkoda ze mam 3 tpbki w oryginale :(
Tutaj troche drozej ale jednak HC wiec moim zdaniem warto.

Sam sobie moze kupie jakies wydanie zbiorcze - ma wyjsc cos zbierajacego 18 numerow za pewien czas z tego co slyszalem w HC.

Offline dagobert

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1772 dnia: Sierpień 11, 2014, 01:04:51 pm »
Wydanie zbiorcze 1-18 ma wyjść 25 listopada.

Offline Julek_

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1773 dnia: Sierpień 29, 2014, 04:05:12 pm »
O pierwszym tomie "Sagi" na Kolorowych pisze nasz etatowy specjalista od Image Comics, czyli Krzysiek Tymczyński:

Na dzisiejszy dzień Mucha Comics zapowiedziała opublikowanie pierwszego tomu cyklu "Saga" i jest to idealna okazja na trzecią recenzję mojego autorstwa w sierpniu. W końcu w nasze łapy trafi jeden z najczęściej nagradzanych komiksów ostatnich lat w USA i czy tego chcecie czy nie, po prostu musicie zwrócić na niego uwagę. Od razu też zaznaczę, że dzisiejsza recenzja oparta jest na anglojęzycznym wydaniu komiksu, chociaż o edycji pochodzącej od Muchy również wspomnę pod sam koniec tekstu. Sprawdźmy więc, czy "Saga" jest warta Waszych pieniędzy.

http://kolorowezeszyty.blogspot.com/2014/08/1726-saga-t1.html

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1774 dnia: Sierpień 29, 2014, 05:22:26 pm »
Wyszedłem dziś wcześniej z pracy. (miałem godzinkę do odebrania).

Wracając do domu postanowiłem po drodze zahaczyć o dawno nie odwiedzany antykwariat (ze 2 miesiące leżały tylko 2 tomy Warcrafta) . Od czasu do czasu udało mi się wyrwać co nieco. np Loveless cz 1 za 10 zł. Widziałem też "lekko kopnięte" Długie Hallowen za 60 zł - odpuściłem bo już miałem niech ktoś inny się nacieszy.

Zajechałem dziś... a tu co? Saga tom 1 wydany przez Muchę za 30 zł !! w stanie mint (tyle, że bez folii) - strike!!

Mam pytanie Mucha wydała sc i oprawiła w twardą ? prawda? bo nie widzę dodatków na końcu...

Offline Koro

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1775 dnia: Sierpień 29, 2014, 05:27:44 pm »
Tak, mucha wydała wydanie SC w twardej okładce.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1776 dnia: Sierpień 29, 2014, 07:34:16 pm »
Zajechałem dziś... a tu co? Saga tom 1 wydany przez Muchę za 30 zł !! w stanie mint (tyle, że bez folii) - strike!!
Przecież ten komiks wyszedł dzisiaj. Ktoś kupił rano, przeczytał w pociągu i zaniósł do antykwariatu. :D

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1777 dnia: Sierpień 29, 2014, 07:37:07 pm »
Ja natomiast zanim zagłębię się w "Sagę" (która już czeka na półce) sięgnąłem po "Dorwać Jiro":
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/08/445-dorwac-jiro-dajcie-wody-bo-sushi.html

Offline Barmon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1778 dnia: Sierpień 29, 2014, 10:39:17 pm »
A ten antykwariat to nie przypadkiem w Białymstoku ? Byłem dzisiaj po coś innego i widziałęm za 35 zł Sage , nie kupiłem bo mnie zbytnio ten tom nie interesował.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1779 dnia: Sierpień 30, 2014, 12:40:41 am »
Do mnie Saga wczoraj dotarła. Jedna z najlepszych rzeczy jaką czytałem w tym roku. Wyobraźnia Vaughana jest nieograniczona. Czekanie przez pięć miesięcy na kolejny tom to będzie katorga.

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1780 dnia: Sierpień 30, 2014, 09:16:26 am »
A ten antykwariat to nie przypadkiem w Białymstoku ? Byłem dzisiaj po coś innego i widziałęm za 35 zł Sage , nie kupiłem bo mnie zbytnio ten tom nie interesował.

Tak dokładnie !, wytargowałem 5 zł :smile:

Przecież ten komiks wyszedł dzisiaj. Ktoś kupił rano, przeczytał w pociągu i zaniósł do antykwariatu. :biggrin:

powiem szczerze :smile: jak na mnie mógł ją wyczarować kosmaty miś... grunt , że jest u mnie na półce i kosztowała 3 dyszki :smile:
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2014, 09:25:13 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Barmon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1781 dnia: Sierpień 30, 2014, 12:15:04 pm »
No cóż to pewnie jakieś odpały idą tam z Białostostockich zakładów graficznych . Pamiętam w 2010 kupiłem tam w korzystnych cenach Marvels i Tają Wojnę ale zauważyłem  jak mucha w 2011  wyniosła się z księgarni takich zwyczajnych to przestały tam komiksy napływać. Potem jak wróciła do nich to widziałem Severed , po Wolverinie i Catwoman znowu się wycofali z tego typu księgarni i dlatego wczorajsza obecność  Sagi mnie zdziwiła. Gratuluję sukcesu wymuszenia obniżki. Nigdy nie próbowałem bo byłem pewien , że i tak potanionego stuffu nikt nie obniży.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2014, 01:05:05 pm wysłana przez Barmon »

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1782 dnia: Sierpień 30, 2014, 01:39:13 pm »
No cóż to pewnie jakieś odpały idą tam z Białostostockich zakładów graficznych . Pamiętam w 2010 kupiłem tam w korzystnych cenach Marvels i Tają Wojnę ale zauważyłem  jak mucha w 2011  wyniosła się z księgarni takich zwyczajnych to przestały tam komiksy napływać. Potem jak wróciła do nich to widziałem Severed , po Wolverinie i Catwoman znowu się wycofali z tego typu księgarni i dlatego wczorajsza obecność  Sagi mnie zdziwiła. Gratuluję sukcesu wymuszenia obniżki. Nigdy nie próbowałem bo byłem pewien , że i tak potanionego stuffu nikt nie obniży.

Powiem tak, ten antykwariat jest niezły od czasu do czasu można coś znaleźć. Z własnego doświadczenia wiem, że lepszy jest na lipowej to chyba "dom książki". Kilka razy naprawdę żałowałem, że nie mam kasy ze sobą. Jest jeszcze ten największy  http://www.antykwariat-bialystok.pl/ ale koleś "zna się na rzeczy" i ma np. Batmana i Robina Millera ale za ponad 100 zł i Mega Marvele po 2 dychy.

- Ja zawsze staram się co- nieco ugrać podczas zakupów :)

żeby nie było off top - Saga wymiata. Mucha coś wspominała o ew. kontynuacji?

Offline Barmon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1783 dnia: Sierpień 30, 2014, 01:49:55 pm »
Mega Marvele koleś miał za 11  jeszcze w tym roku i to takie jak Torment i Weapon X.  Na lipowej ostatnio słabo z komiksami  wiem bo czasem  szukałem tam książek przyrodniczych .

Offline Nick Jackolson

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #1784 dnia: Sierpień 30, 2014, 02:12:59 pm »
Mega Marvele koleś miał za 11  jeszcze w tym roku i to takie jak Torment i Weapon X.  Na lipowej ostatnio słabo z komiksami  wiem bo czasem  szukałem tam książek przyrodniczych .

Jak b kocham za Daredevila powiedział 20 zł. Był mega nadąsany i generalnie średnio się z nim gada. Siedzi nabzdyczony na kanapie z lapkiem w łapie.

Ostatnio postanowiłem, że jak przyjdzie mi iść do niego to dam mu snickersa...