Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615134 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Koalar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #660 dnia: Lipiec 30, 2012, 08:43:16 pm »
Czyli sprzedadza 0 egzemplarzy mniej. W sumie niezla strategia wydawnicza, a kto wie, moze ktos by tego Twojego posta przeczytal i zrezygnowal...

No, żeby nie trafili na kogoś, kto jednak zechce, żeby jego opinia była dostępna i w różnych miejscach (fora, sklep Gildii, Merlin) pozostawi swoją opinię i odpowiednią ocenę (komiksu, jak i wydawnictwa).
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline spence

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #661 dnia: Sierpień 13, 2012, 09:30:11 pm »
Dobry wieczór...

W 2004 roku Grant Mor­ris­son zakoń­czył swój kon­tro­wer­syjny, lecz jakże istotny run w New X-Men. Odcho­dząc zabrał ze sobą przed­ro­stek New   z tytułu, pozo­sta­wia­jąc serię bez przy­miot­nika,  jak za daw­nych   cza­sów. Moment ten oka­zał się na tyle istotny w dzie­jach mutan­tów   Marvela, że pocią­gnął za sobą sze­reg kon­se­kwen­cji. Gałąź   wydaw­nic­twa poświę­cona homo supe­rior weszła w fazę tzw. ReLo­adu,   który pomimo faktu bycia jedną z tysiąca tego typu ini­cja­tyw, zapi­sał   się w ser­cach fanów tęczo­wymi lite­rami. Nie tylko dla­tego, że   pozo­sta­wił po sobie świetne District X czy Madrox: Mul­ti­ple Cho­ices. Nie dla­tego rów­nież, że Mor­ris­son odszedł. Nie­sa­mo­wite było to, kto prze­jął stery po nim...

czyli parę słów o Astonishing X-men, na cztery ręce...

http://kaseta.org/2012/08/13/sztuczki-z-monet/
https://kasetablog.wordpress.com - jak na razie, nowy adres, po przeprowadzce, zobaczymy jak dalej.

Offline graves

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #662 dnia: Sierpień 18, 2012, 01:11:04 pm »
Posty o "Wielkiej kolekcji komiksów Marvela - wydzielone.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."


Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #664 dnia: Październik 15, 2012, 04:06:55 pm »
Wertuję sobie "Daytrippera" i wydaje mi się, że na niektórych planszach jest coś nie w porządku z kolorami. W trzecim rozdziale strony 66-67, 70-71, 74-75, 78-79 moim zdaniem nie tak zostały pokolorowane przez Dave'a Stewarta. A że komiks w ogóle ma dosyć żywą paletę barw, to w innych miejscach też trudno będzie stwierdzić, jak polskie wydanie wypada pod tym względem na tle oryginału. Czy w Waszych egzemplarzach jest to samo i czy macie podobne odczucia?

Offline silent.bob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #665 dnia: Październik 26, 2012, 10:30:40 pm »
Czytał kto Daytrippera? Dobre to je?

Offline misio141

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #666 dnia: Październik 27, 2012, 08:44:43 am »
Czytał kto Daytrippera? Dobre to je?
Mnie nie porwało, pomysł i wykonanie fajne, ale nic nadzwyczajnego. Chociaż slyszałem głosy że kandydat na komiks roku...
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #667 dnia: Październik 28, 2012, 10:38:55 am »
 
Mnie nie porwało, pomysł i wykonanie fajne, ale nic nadzwyczajnego. Chociaż slyszałem głosy że kandydat na komiks roku...
A czy mógłbyś potwierdzić, że w Twoim egzemplarzu kolory na stronach, które wymieniłem powyżej, również wyglądają dziwnie?

Offline hans

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #668 dnia: Październik 28, 2012, 11:42:24 am »
Ja jeszcze nie czytałem, ale zajrzałem na te strony i u mnie również przypominają Semicowe zeszyty ze zwalonymi kolorami. Jestem ciekawy, jak to wyglądało w oryginale.

Offline misio141

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #669 dnia: Październik 28, 2012, 01:56:22 pm »
nie czytałem Daytrippera w wydaniu Muchy więc się nie wypowiem, ale z tego co pamiętam to kolory były ok
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #670 dnia: Październik 28, 2012, 09:13:16 pm »
Dzięki za odzew, panowie.

Offline Piniooo

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #671 dnia: Październik 29, 2012, 02:06:56 pm »
Właśnie zabrałem się za lekturę i na szybko przeglądnąłem komiks.
Kolory na niektórych stronach rzeczywiście są spaprane, ludzie maja zieloną skórę i takie tam ah.


Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #672 dnia: Październik 29, 2012, 03:04:23 pm »
Szkoda, prawda? Generalnie ten komiks jest tak pięknie wydany...

Offline dagobert

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #673 dnia: Październik 29, 2012, 08:53:20 pm »
Szkoda wielka... :(
Tu przykład jak to powinno wyglądać http://geek-news.mtv.com/wp-content/uploads/2010/10/daytripper22.jpg
Swoją drogą jakieś fatum mam, a to rozjeżdżony druk w nawiedzonym rycerzu, a to sklejone strony w sin city, choć jak widać egmont nie ma wyłączności na wtopy w produktach za ciężkie pieniądze.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #674 dnia: Październik 29, 2012, 10:52:14 pm »
A teraz proszę o zdjęcie tej samej strony w polskim wydaniu, bo chcę porównać  :smile: