Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1632862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mysza_

Mucha Comics
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 04, 2007, 10:30:42 pm »
hehe a to numer..miałem już dziś  napisać przy okazji wątków o Elekra Assasin że wolałbym gdyby to była Elektra lives again no i proszę, wykrakałem w myslach :D zajebisty komiks,ale  nazwa wydawnictwa które go wyda juz nie :P

Offline F... YOUR HEROES

Mucha Comics
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 05, 2007, 07:17:26 am »
I to sie nazywa mocne wejscie z tzw buta, jaram sie jak mały dzieciak, oby t a mucha wydawala więcej takich komiksów,3mam kciuki

Offline wilk

Mucha Comics
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 05, 2007, 08:45:57 am »
Cytat: "graves"
No to jeszcze jeden link wydawnictwa:
http://www.gfloystudio.com/index.html


Dzieki za linka Graves. Oferta nie jest jakos szczegolnie zachecajaca ale mam nadzieje na wydanie "The Keepers of Maser" Massimiliano Frezzatto. Widze ze maja to w swojej ofercie.

Offline redevil

Mucha Comics
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 05, 2007, 08:46:03 am »
Cytat: "graves"
No to jeszcze jeden link wydawnictwa:
http://www.gfloystudio.com/index.html


Hmm czy to oznacza, że kolejnym komiksem będzie Eternals Gaimana i Romity Jr?
Jeśli tak to mucha mnie skusi tą pozycją, bo dwie pierwsze to albo mam, albo za drogo :?

Offline Raf Fariszta

Mucha Comics
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 05, 2007, 09:10:37 am »
Cena spora, ale warto. Martwi mnie jedno: skoro Lives again za 65 zł, to Assassin będzie za 200-250 zł, chyba, że Egmont w miszczach za 180 zł da radę. No ale niech wydają - kasa się znajdzie.....
PS. Dzięki Kingpin - już poprawiłem.
Nocy Matko Dnia

Offline Byk_w_natarciu

Mucha Comics
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 05, 2007, 09:36:31 am »
Taka moja mała matematyczna kalulacja.

The Eternals w "duńskiej Musze" kosztują 228 koron. Skoro Elektra lives again oraz X-Men kosztują u nich 198 koron a  u nas 65 zł, to można by się pokusić że The eternals (gdyby miały być wydane) to po 228/198 * 65 = ~80 zł. Hmm, to by było do zniesienia :)

Ale pewno to pozostanie jedynie kalkulacją a życie pokaże co innego.

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 05, 2007, 01:14:00 pm »
Wczoraj jakimś cudem umknął mi ten news i dopiero dzisiaj widzę to co widzę i... Kingpin tak jak mówiłeś to jest bomba! :)
Już dawno żadne nowe wydawnictwo nie miało tak mocnego wejścia, zresztą nie licząc TM-Semic to nigdy nie miało. Oba tytuły idealnie trafiają w moje gusta i oba na pewno zakupię mimo posiadania Astonishing w oryginale. W ogóle Astonishing w HC na półce będzie prezentowało się wspaniale ;). Jak napisał reston brakowało dojrzalszego Marvela na naszym rynku. I niech niektórzy nie zrzędzą że cena za wysoka itp. bo jeżeli takie dwie perełki nie odniosą na naszym rynku sukcesu to już do końca będziemy skazani na Egmont i ich mistrzów (które w większości dla mnie żadnymi mistrzami nie są, nie moje klimaty) albo oficynę wydawniczą Timofa (nic mu nie umniejszając).

Cytat: "graves"
No to jeszcze jeden link wydawnictwa:
http://www.gfloystudio.com/index.html


Czyli Mucha Comics to zagraniczna inicjatywa? I kto wymyślił taką nazwę? :p

Cytuj
Ech... spodziewałem się większej bomby.
Czy kupię ? Zobaczę, bo budżet ograniczony... a tytułów do kupienia szykuje się naprawdę dużo.


To nie wiem czego ty się spodziewałeś.
I jakich to tyle wspaniałych tytułów będzie do kupienia? Oświeć mnie.


ech... od czasu wejścia Dobrego Komiksu tak się nie zajarałem :)


Cytat: "yurek1"
elo, znawco, powiedz mi więc, co takiego intrygującego jest w lateXach, że warto po nie sięgnąć, hę? przekonaj mnie! c'mon!


tutaj

Offline Belzebiusz

Mucha Comics
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 05, 2007, 01:26:52 pm »
Cytat: "spidey"

Cytuj
Ech... spodziewałem się większej bomby.
Czy kupię ? Zobaczę, bo budżet ograniczony... a tytułów do kupienia szykuje się naprawdę dużo.


To nie wiem czego ty się spodziewałeś.
I jakich to tyle wspaniałych tytułów będzie do kupienia? Oświeć mnie.


Black Hole
Światy Edeny
Morfołaki

trzy wystarczą?
Nie chce mi się pisać...

Offline yurek1

Mucha Comics
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 05, 2007, 01:45:41 pm »
no i fajnie zapowiadający się Śmiercionośni.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline karolk

Mucha Comics
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 05, 2007, 01:48:47 pm »
to nie ma sensu
jak każda kłótnia z nastolatkiem z ro strojem hormonalnym

ty spider sie na semica nie powołuj bo ty wtedy ze 3 lata miałes:D

Offline 4-staczterdzieściicztery

Mucha Comics
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 05, 2007, 02:10:09 pm »
No to mamy nowego gracza na rynku. Oby się nie okazało, że ten nowy gracz gra w rosyjską ruletkę, bo będzie okazja się przekonać nie tylko o nowych wydawnictwach komiksowych powstających jak grzyby po deszczu, ale również o tych padających jak muchy.
Oferta nowego wydawnictwa nie szczególnie mnie elektryzuję ( na razie ), ale będzie okazja się przekonać, czy w końcu jakiś wydawca znalazł sposób na wydanie superbohaterszczyzny na naszym rynku.
Cytat: "spidey"

Już dawno żadne nowe wydawnictwo nie miało tak mocnego wejścia, zresztą nie licząc TM-Semic to nigdy nie miało.

Rozumiem nie Twoje klimaty, spidey, ale zaryzykowałbym stwierdzenie, że wejścia Taurusa "300", Postu "Mausem", czy choćby Mireki "Justyną. Historią O" były jednak mocniejsze.

Karolk, trudno nazwać kogoś kto ma 22 lata, nastolatkiem, a spidey miał coś z 5 lat.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Mucha Comics
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 05, 2007, 02:18:24 pm »
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
czy choćby Mireki "Justyną. Historią O" były jednak mocniejsze.

Mireki to raczej jednorazowy strzał komiksowy, niż zabawa w komiksy na dłuższą metę.

Offline ASX76

Mucha Comics
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 05, 2007, 02:27:00 pm »
Cytat: "yurek1"
no i fajnie zapowiadający się Śmiercionośni.


Bardzo ładna kreska. :)  
Troszkę skojarzyła mi się z twórczością Otta. 8)

Offline Raf Fariszta

Mucha Comics
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 05, 2007, 02:27:01 pm »
Cytat: "Kingpin"
Cytat: "4-staczterdzieściicztery"
czy choćby Mireki "Justyną. Historią O" były jednak mocniejsze.

Mireki to raczej jednorazowy strzał komiksowy, niż zabawa w komiksy na dłuższą metę.

Mam nadzieję, że Mireki to co najmniej dubeltówka: Venus in Furs, Bianca... jest w kolejce do wydania.
Ale Mucha mocniej zaczęła - napewno od Mireki i co najmniej tak samo jak Taurus.....
Zapowiedzi na stronie rodzimej ciekawe: zwłaszcza Pride of Bagdad. Z dotychczas wydanych wpada w oko Batman Harvest Breed i Daredevil Yelow....
Ma ktoś pomysł co to może być: BATMAN: DRØMMEBARN? Wg mnie Wardrums.....
Nocy Matko Dnia

Offline kingquest

Mucha Comics
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 05, 2007, 02:28:37 pm »
No zapowiedzi niezłe, AXM to obecnie jeden z najlepszych komiksów Marvela, jeśli nie najlepszy.
Zaś Elektra to klasyka w przyzwoitej cenie.
Cena AXM to dla mnie mały szok, gdyż 60zł. za album, który bez problemu można dostać za 40 w oryginale, a Manzoku podobne Authority wydaje w bardzo wysokiej jakości za 30zł.
Ale nie narzekam na ceny, bo takie gadanie zawsze mnie wkurza.
A najbardziej optymistycznie nastawił mnie link zapodany przez Gravesa.
Witamy nowe wydawnictwo na rynku !
Będzie o czym dyskutować.

 

anything