Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1642021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6000 dnia: Grudzień 04, 2018, 10:32:52 pm »
Mucha spoko jest. Całkiem sporo od nich biorę od jakiegoś czasu. Bękarty i kolejna Jessica to zestaw podstawowy do kupienia.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6001 dnia: Grudzień 05, 2018, 06:20:23 am »
Czy mogę z Alias przeskoczyć do Jessici pomijając The Pulse?
Tak.
Spoiler: pokaż
Jedynie co musisz wiedzieć to, że Jessica i Luke się pobrali mi mają córkę Danielle.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2018, 07:09:50 am wysłana przez mkolek81 »

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6002 dnia: Grudzień 05, 2018, 06:44:31 am »
Tak. Jedynie co musisz wiedzieć to, że  ....

Dzięki za spoiler :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2018, 07:14:23 am wysłana przez mibartek »

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6003 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:09:23 am »
Dzięki za spoiler :P
Jeśli ktoś skończył czytać Alias, a zakładam że 2rcfrt tak zrobił, to nie jest duży spoiler.
A sam ten wątek nie jest zawarty nawet w serii Pulse. Ale proszę ukryłem wypowiedź dla takich wrażliwców jak ty ;)

Offline OokamiG

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6004 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:12:14 am »
Z FB Muchy:
bzzz...
Mieliśmy już kilka pytań o tę pozycję. :biggrin:
Miło nam ogłosić, że czwarty tom Bękartów z Południa trafi do sprzedaży razem z nową Jessicą Jones, czyli już 15 grudnia!

Scenariusz: Jason Aaron, Jason Latour
Rysunki: Jason Latour, Chris Brunner

Tłumaczenie: Robert Lipski
Wydawnictwo: Mucha Comics
Liczba stron: 168
Oprawa: twarda
Papier: kredowy
Druk: kolor

ISBN: 978-83-65938-29-9
Wydanie pierwsze
Cena okładkowa: 65,00 zł
Premiera: 15 grudnia 2018
Powód, dla którego trener Boss króluje niepodzielnie w hrabstwie Craw, jest prosty – jego drużyna futbolowa odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Gdy jednak jego dobra passa dobiega końca, a krąg wrogów zaczyna się zacieśniać, Boss nie ma wyjścia, jak tylko wynieść swoje przestępcze życie na całkowicie nowe wyżyny.
Sytuację komplikuje Roberta Tubb, która pojawia się w mieście nie tylko z karabinem maszynowym pod pachą, ale także zamiarem odkrycia, jak zginął jej ojciec.
Kontynuacja wielokrotnie nagradzanego komiksu kryminalnego z wątkami obyczajowymi autorstwa Jasona Aarona (Skalp, Thor), Jasona Latoura (Loose Ends, Spider-Gwen) oraz Chrisa Brunnera (Loose Ends), a wraz z nim – kolejna rundka amerykańskiego futbolu, żeberek i przelewu krwi.
Bękarty z południa
Nagroda Eisnera w 2016 roku w kategorii ”najlepsza seria”
Bękarty z południa
Nagroda Harveya w 2015 roku w kategorii ”najlepsza nowa seria”
Jason Aaron
Nagroda Eisnera w 2016 roku w kategorii ”najlepszy scenarzysta”
Jason Latour
Nagroda Reubena (National Cartoonists Society)
 Wspaniała wiadomość. Ile to było? Ponad rok czekania ? ja nie mogę się doczekać.

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6005 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:16:20 am »
Jeśli ktoś skończył czytać Alias, a zakładam że 2rcfrt tak zrobił, to nie jest duży spoiler.
A sam ten wątek nie jest zawarty nawet w serii Pulse. Ale proszę ukryłem wypowiedź dla takich wrażliwców jak ty :wink:


teraz to i ja w takim razie muszę u siebie w cytacie ukryć :biggrin:
nie wrażliwiec, dlatego z języczkiem było. Ale ja jestem akurat przed lekturą, a forum czytam całe, więc wpadł mi ten post jako spoiler :wink:

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6006 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:29:56 am »
...a forum czytam całe...
Współczuję.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6007 dnia: Grudzień 05, 2018, 07:33:25 am »
@mibartek ok, tylko że Pulse opowiada o czym innym, wspomniane i ukryte w spoilerze wydarzenia dzieją się w serii New Avengers, gdzie Jessica była jedną z głównych drugoplanowych postaci. W zbiorczym Pulse jest ten odpowiedni numer New Avengers zawarty, ale pasuje jak pięść do nosa w pewnym sensie, patrząc o czym jest seria Pulse.

Więc jak ktoś chce czytać nową serię to wystarcza tylko znajomość tego numeru Avengers tak naprawdę, aby poznać obecny status głównej bohaterki, bo sama historia to nowe otwarcie i nowe przygody.

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6008 dnia: Grudzień 05, 2018, 08:38:42 am »
Ogólnie panuje jakiś trend przesady w tym skarżeniu się na spoilery. JJ najlepszym przykładem. Proszę, nie traktujcie tego jako atak - bo to drugi trend w kończącym swój żywot forum.
W wątku Thorgala lata na wpisach użytkowników dosyć szczegółowa informacja jak się kończy tom 36 - tam o dziwo nikt się jeszcze nie poskarżył. Ja T-36 jeszcze nie czytałem, ale jakoś przeżyłem to, że już wiem jak to się skończy. Doceniam po prostu inne walory.
Co do zapowiedzi Muchy - fajnie jakby zapowiadali swoje premiery chociaż odrobinę szybciej. Destabilizują mój super-zorganizowany system zamawiania wszystkiego jednym transportem :-)



Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6009 dnia: Grudzień 05, 2018, 09:08:28 am »
Bękarty! Fajnie!

Offline mibartek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6010 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:24:33 am »
kurcze nie wiedziałem, że taki zamęt wywołam :D chciałem zaśmieszkować i "puścić oko" tym komentarzem, a wyszło na opak.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6011 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:32:43 am »
Nowa Jessica Jones 15 grudnia :wink:
I oczywiście znowu na twardo :roll:
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2018, 11:37:08 am wysłana przez amsterdream »

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6012 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:34:05 am »
Z FB Muchy:
bzzz...
Mieliśmy już kilka pytań o tę pozycję. :biggrin:
Miło nam ogłosić, że czwarty tom Bękartów z Południa trafi do sprzedaży razem z nową Jessicą Jones, czyli już 15 grudnia!

Wspaniała wiadomość. Ile to było? Ponad rok czekania ? ja nie mogę się doczekać.
No niestety, teraz już tak będzie z tymi seriami, z którymi jesteśmy na bieżąco  :sad: Bękarty nie kończą się na czwartym tomie, a jeszcze nie wyszedł ani jeden zeszyt, który będzie wchodzić w skład piątego tomu, więc poczekamy jeszcze dłużej.

I oczywiście znowu na twardo :roll:
Też się nie spodziewałem...

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6013 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:40:07 am »
Wiem, że Mucha wydaje wszystko na twardo, ale w przypadku takich czytadeł nie widzę w tym sensu. Na dzień dobry dostajemy cenę 10-20zł większą niż u konkurencji.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #6014 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:41:21 am »
Nawet jakby Mucha wydawała coś w SC to i tak Jessica Jones byłaby na twardo (i nie powiększona) by pasować do Alias i The Pulse.