Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616227 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5910 dnia: Październik 31, 2018, 04:49:03 pm »
Tak jakby zmieniło to coś w twoim humorze oczekując na kolejne tomy.

Offline Motyl


Offline Bartek Gawron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5912 dnia: Październik 31, 2018, 05:30:42 pm »
No nareszcie. Jeszcze niech Non Stop zapowie Stray Bullets, to moze nawet zaczne czytac komiksy czy jak to się tam nazywa.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2018, 05:34:49 pm wysłana przez Bartek Gawron »
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5913 dnia: Październik 31, 2018, 05:31:33 pm »
Criminal  :smile:

2 w 1 (już się bałem że takie chudzinki w HC będą  :biggrin: ) i chyba jeden 3 w 1 bo tomów jest 7.
Powiększone oczywiście.
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2018, 05:43:27 pm wysłana przez JanT »

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5914 dnia: Październik 31, 2018, 05:49:44 pm »
Genialna wiadomość! Czekałem na "Criminal" po polsku od kilku lat i w końcu się doczekam. Fajnie, że w podwójnych tomach.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline sum41

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5915 dnia: Październik 31, 2018, 06:38:31 pm »
To cos jak Fade out lub Fatale?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Moreroms

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5916 dnia: Październik 31, 2018, 10:24:34 pm »
1 tom w maju 2019, drugi zapewne w maju 2020  :biggrin:

Offline jeanvanhamme

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5917 dnia: Listopad 01, 2018, 12:02:29 am »
Mam nadzieję, że Mucha przejdzie na 2w1 na stałe. Boli kiedy wydają pojedyncze TPki w HC, jak Jupiter's Legacy, to myślę sobie, że ktoś oszalał. Okładka zajmuje więcej miejsca, niż zawartość! No prawie. To powinny być albo tanie TP w miękkiej, albo od razu grubasy, jak Fade Out

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5918 dnia: Listopad 01, 2018, 07:37:28 am »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5919 dnia: Listopad 01, 2018, 11:58:51 am »
Cytuj
Mam nadzieję, że Mucha przejdzie na 2w1 na stałe.
Te 18 zeszytów JJ też mogliby wydać jakoś w 2 tomach a nie trzech chudych

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5920 dnia: Listopad 01, 2018, 12:12:19 pm »
To są 3 historie więc ciężko podzielić na 2 ale w jednym tomie wyszłoby to trochę grubsze od The Pulse  :smile:

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5921 dnia: Listopad 01, 2018, 09:06:19 pm »
To są 3 historie więc ciężko podzielić na 2 ale w jednym tomie wyszłoby to trochę grubsze od The Pulse  :smile:
Tylko nie wiem, czy wydawca ma prawo do wydania komiksu w dowolnej formie - raczej nie. Podpisuje się licencję na konkretne wydanie. W przypadku tej JJ nie było (i chyba nadal nie ma) innej formy wydania, niż 3 tomy. "The Pulse" w oryginale to też jeden tom. Wiem, że "Alias" wyszło też jako omnibus, ale nie pamiętam czy już był w tej formie, kiedy Mucha zdobyła licencję.Ja też wolę grubsze tomy, dlatego też za jedną z największych wad polskiego rynku komiksowego uważam strach wydawców przed wydawaniem omnibusów.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5922 dnia: Listopad 01, 2018, 09:22:11 pm »
X-Force nie ma takiego wydania jak u nas i teraz będzie też składany czwarty tom Iron Fista. Zbiorczy Miracleman jeszcze był  :smile: Sama Mucha chyba nawet mówiła że Marvel z tym nie ma problemu.

Najważniejsze że od Image będą podwójne  :smile:

Offline Marvelek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5923 dnia: Listopad 01, 2018, 09:27:30 pm »
Sama Mucha chyba nawet mówiła że Marvel z tym nie ma problemu.

W takim razie tym bardziej dziwię wyborom wydań, których dokonują co niektórzy wydawcy :???:

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5924 dnia: Listopad 02, 2018, 03:50:48 pm »
Tylko nie wiem, czy wydawca ma prawo do wydania komiksu w dowolnej formie - raczej nie. Podpisuje się licencję na konkretne wydanie. W przypadku tej JJ nie było (i chyba nadal nie ma) innej formy wydania, niż 3 tomy. "The Pulse" w oryginale to też jeden tom. Wiem, że "Alias" wyszło też jako omnibus, ale nie pamiętam czy już był w tej formie, kiedy Mucha zdobyła licencję.Ja też wolę grubsze tomy, dlatego też za jedną z największych wad polskiego rynku komiksowego uważam strach wydawców przed wydawaniem omnibusów.
Alias Omnibus był wydany dużo wcześniej niż nasze pojedyncze HCki. Fatale miało 2x Deluxe ale Mucha wydała standard HC pojedyncze "bo tak". Wiele takich przykładów. Cieszy jednak, że coraz częściej wchodzą w grubasy i Deluxe (w ostatnim czasie).

 

anything