Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1638302 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline erol

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5670 dnia: Wrzesień 08, 2018, 07:25:14 am »
Ja tam się cieszę bo Mucha nigdy nie nadwyręża mojego budżetu  :lol: 

Offline Motyl

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5671 dnia: Wrzesień 08, 2018, 01:25:52 pm »
I tylko te dwie pozycje na MFKiG. W katalogu zostało 15 tytułów.

Do końca września jeszcze sporo czasu. Jest szansa, że jeszcze coś się w tym miesiącu ukaże, tak jak pod koniec sierpnia były 2 tytuły. 

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5672 dnia: Wrzesień 08, 2018, 01:42:27 pm »
Wiem że może tak być a Jupiter's Legacy 2 już poszło nawet do druku  :smile:

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5673 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:18:29 pm »
Czy wiadomo co się dzieje z muchowymi premierami które były zapowiedziane na czerwiec-sierpień: Descender t. 2, Dziedzictwo Jowisza t. 2 (@Janku, ta informacja o druku jest pewna, czy to Twoje domysły?), Outcast t. 4, Pusty człowiek, Starlight?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2018, 12:22:04 pm wysłana przez laf »

Offline vision2001

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5674 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:21:34 pm »
Czy wiadomo co się dzieje z muchowymi premierami które były zapowiedziane na czerwiec-sierpień: Descender t. 2, Dziedzictwo Jowisza t. 2 (@Janku, ta informacja o druku jest pewna, czy to Twoje domysły?), Outcast t. 4, Pusty człowiek, Starlight?
Wydali już Descender #2 oraz Outcast #4.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5675 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:22:52 pm »
Właśnie to wyszukałem i zmieniłem wcześniejszy post. Czy było jakieś info co do pozostałych?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5676 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:32:09 pm »
Mucha zmienia plany tak jak jej to pasuje, np. Księżycówka była w zapowiedziach na październik, a nie na wrzesień. Na wrzesień na pewno był zapowiedziany 3 tom Iron Fista, 8 tom Sagi (która wyszła w sierpniu) i 3 tom Uncanny X-force.
Może coś na koniec września jeszcze wydadzą, bo u nich zawsze komiksy tak wychodzą.


Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5677 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:46:12 pm »
Księżycówka była w zapowiedziach na październik, a nie na wrzesień.
Azzarello na MFKiG i wszystko jasne.

Szkoda, że tak wybiórczo traktują trzymanie się wcześniejszego planu  :sad: . No nic, cierpliwie czekam. I tak mam co czytać  :biggrin:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5678 dnia: Wrzesień 12, 2018, 12:59:12 pm »
@Janku, ta informacja o druku jest pewna, czy to Twoje domysły?
Ktoś niedawno pytał i odpowiedź Tomasza S. "Nie ma szans na MFK, komiks właśnie poszedł do drukarni. Przed tydzień nie wydrukują."

Na pewno następny w kolejce  :smile:

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5679 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:08:12 pm »

Szkoda, że tak wybiórczo traktują trzymanie się wcześniejszego planu  :sad: .
Tak naprawdę to bez znaczenia wobec naszych lupek wstydu:)

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5680 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:14:07 pm »
Dzięki. Czyli o Pustym człowieku i Starlight na razie ani widu, ani słychu  :sad:

Tak naprawdę to bez znaczenia wobec naszych lupek wstydu:)
Fakt niezaprzeczalny, aksjomat i wszystkie inne oczywiste oczywistości  :biggrin:
 

Offline R~Q

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5681 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:19:02 pm »
(poza faktem, że Mucha już wcześniej miała to w swoim portfolio) Jak oceniacie fakt, że jest teraz wydawane Astonishing X-Men bez wydania w naszym kraju (kompletnego) New X-Men (Morrison)? Przecież jedno to oczywista kontynuacja drugiego.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5682 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:19:31 pm »
We wrześniu miał być też pierwszy tom Astonishing X-men. Wiadomo coś na ten temat? Mam nadzieję, że wyjdzie też Iron Fist i Uncanny X-men.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5683 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:22:37 pm »
We wrześniu miał być też pierwszy tom Astonishing X-men. Wiadomo coś na ten temat? Mam nadzieję, że wyjdzie też Iron Fist i Uncanny X-men.
Przecież Astonishing X-men wychodzi na MFKiG oficjalnie potwierdzone. Reszta będzie przesunieta.
Co do Dziedzictwo Jowisza t. 2 to wg mnie będzie w październiku. Portugalska strona Muchy na koniec sierpnia pisała na swoim fb, że "Para breve!", czyli "już niedługo", a Mucha drukuje w kooperacji. 

(poza faktem, że Mucha już wcześniej miała to w swoim portfolio) Jak oceniacie fakt, że jest teraz wydawane Astonishing X-Men bez wydania w naszym kraju (kompletnego) New X-Men (Morrison)? Przecież jedno to oczywista kontynuacja drugiego.
Co by nie mówić u X-men zawsze jedna historia wychodziła z drugiej, nawet New X-men są obarczone wcześniejszymi wydarzeniami. Ale sama historia jest na tyle niezależna od wcześniejszej serii Morrisona, że spokojnie można się połapać o co chodzi. Powiedziałbym nawet że powrót do żywych jednego z bohaterów w Astonishing X-Men może wywołać większy zamęt niż to co się działo w New X-men, a wydarzenia z nim związane dzieją się przed serią Morrisona. Nie zmienia to faktu, że jednak mógłby ktoś w końcu wydać kompletne New X-men.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 12, 2018, 01:37:41 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5684 dnia: Wrzesień 12, 2018, 01:31:50 pm »
(poza faktem, że Mucha już wcześniej miała to w swoim portfolio) Jak oceniacie fakt, że jest teraz wydawane Astonishing X-Men bez wydania w naszym kraju (kompletnego) New X-Men (Morrison)? Przecież jedno to oczywista kontynuacja drugiego.
Ja przy czytaniu AX-M nie miałem w ogóle poczucia, że brakuje mi jakiś wcześniejszych przygód tej drużyny (no może poza faktem
Spoiler: pokaż
"śmierci" Colossusa
).
Ale na pewno run Morrisona przydałoby się wydać. Może Mucha czeka na pozytywny odbiór AX-M i wtedy...

 

anything