trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616972 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5175 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:53:57 am »
Cena okładkowa jest taka sama jak Daredevil Bendisa od Egmontu.
Ale Daredevile od Egmont są o 120/160 stron grubsze  :smile:

Widać że jest przesyt jak już Antari odpuszcza a Bogi1 przekłada.

To zostało tak:

MPH
 THE WICKED + THE DIVINE tom 2
 STARLIGHT
THE FADE OUT
 JUPITER’S LEGACY tom 2
 CHEW tom 9
 HRABSTWO HARROW tom 4
 DESCENDER tom 2
 OUTCAST tom 4
 THE EMPTY MAN

The Fade Out już zapowiedziane maj. Jak będzie po kolei to na KW mogą być też aż 3 Millary  :smile: Na czerwiec zostanie z 5/6 a po KW to różnie bywa.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2018, 07:58:48 am wysłana przez JanT »

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5176 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:57:18 am »
To jest tie-in do Rodu M. W ogóle nie dotyczy Jessici.

Dzięki, faktycznie teraz sobie przypomniałem, że nawet go czytałem :) O Hawkeye'u i jego rozterkach związanych z
Spoiler: pokaż
przywróceniem do życia przez Wandę

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5177 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:18:21 am »
Każda opinia w internecie o The Pulse wyraźnie mówi, że to komiks o kilka klas niżej od Alias. Więc to nie ejst kwestia świeżości to zwyczajnie kiepsko napisanych dialogów:)


Ha! Tegom nie wiedział.


@JanT: A Mucha mówiła coś o następnych bastardach z południa? Trochę dziwne dla mnie, że tego nie uwzględniają w planach.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5178 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:31:24 am »
@JanT: A Mucha mówiła coś o następnych bastardach z południa? Trochę dziwne dla mnie, że tego nie uwzględniają w planach.
Nie do mnie ale odpowiem. Będą, tylko że na razie jest 4 tom jest zapowiedziany na lipiec 2018 w USA. U nas pewnie na koniec roku.

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5179 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:35:05 am »
Nie do mnie ale odpowiem. Będą, tylko że na razie jest 4 tom jest zapowiedziany na lipiec 2018 w USA. U nas pewnie na koniec roku.


Dzięki za odpowiedź. Zaadresowałem do JanaT, bo on tutaj przetwarza różne listy listy i plany ;-), ale oczywiście dzięki.
Musiała mnie zmylić wikipedia i strona Image, gdzie musiałem zinterpretować, że ten tom jest już wydany.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5180 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:43:03 am »
Musiała mnie zmylić wikipedia i strona Image, gdzie musiałem zinterpretować, że ten tom jest już wydany.
Spoko. Teraz w marcu dopiero wyszły ostatnie zeszyty, które znajdą się w 4 TPB. Image ma inny tryb wydawniczy niż Marvel i DC. Polecam najlepiej sprawdzać na amazonie daty publikacji.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5181 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:44:19 am »
Zaadresowałem do JanaT, bo on tutaj przetwarza różne listy listy i plany :wink:
Listy do mikołaja  :smile:

Teraz tak będzie z Sagę i Bękartami z Południa (a zaraz i z połową serii NSC  :smile: ) że kolejne tomy będą wychodzić nawet w rocznych odstępach. Za to w większości nie ma co chwilę zmiany rysownika  :smile:

Mucha powinna teraz przyspieszyć z Wicked, Descender i Hrabstwem a pewnie dojdą w to miejsce nowe serie jak Moonshine.

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5182 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:52:50 am »
Dobra, spoko. Wiem, gdzie jesteśmy - dzięki.

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5183 dnia: Kwiecień 16, 2018, 11:47:34 am »
Uwielbiam takie kobyły. Taniej, mniej miejsca na półce, więcej naraz. :wink:
Pod tym podpisuję się oboma rękoma.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5184 dnia: Kwiecień 16, 2018, 03:14:06 pm »
Ja po Alias i tasiemcu Daredevilowskim jestem trochę zmęczony tymi dialogami w stylu:
- Tak
- Ale..
- Uhmm, serio?
- Właśnie.
- Nie.
- Tak.


Chciałem tak zagadać jedną koleżankę przy ekspresie do kawy. Nie sprawdziło się. Pewnie nie jest supebohaterką.
W pierwszych Aliasach odbierałem ten styl Bendisa jako coś ekstra, ale teraz już nie ma tego efektu świeżości.

O matko, jak idealnie trafiłeś w punkt. Dokładnie takie same mam odczucia. Ten sam żart powtarzany w kółko szybko się starzeje.

Puls ma generalnie średnie opinie z tego co czytałem i planowałem go odpuścić od samego początku ale zachęcaliście, no to dałem pod rozwagę. Ostatecznie wysoka cena jak na 360 stron i brak formatu powiększonego przelał czarę goryczy i raczej małe szanse, choć lubię takie grubaski.

Offline Nafciarz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5185 dnia: Kwiecień 16, 2018, 08:28:35 pm »
Ja odpuszczam poczytalemkilja opini i na szczescie dla portfela jest srednio. Przykladowe plansze rowniez nie, zachecaja...


Wlasnie skonczylem od Muchy Przekletego i jest to fajna lektura. Jezeli ktos sie zastanawia to wg mnie warto.

Offline Voitas

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5186 dnia: Kwiecień 24, 2018, 12:56:34 pm »
Czy Puls można czytać bez znajomości Alias? Czy nie ma sensu?

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5187 dnia: Kwiecień 24, 2018, 02:40:40 pm »
Puls jest już w bonito. UXF 2 jeszcze nie.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5188 dnia: Kwiecień 24, 2018, 03:14:56 pm »
Czy Puls można czytać bez znajomości Alias? Czy nie ma sensu?
Czemu chcesz czytać samo The Pulse? Jak nie masz pieniędzy to kup znacznie lepszy Alias (Jessica Jones) na razie  :smile:

Offline absolutnie

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5189 dnia: Kwiecień 24, 2018, 03:18:45 pm »
Czy Puls można czytać bez znajomości Alias? Czy nie ma sensu?


Można, ale nie ma sensu.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.