Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616949 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5160 dnia: Kwiecień 09, 2018, 06:32:23 pm »
Dzięki, do głowy mi nie przyszło, że może już być watek.
Póki co na listę do zakupu nie trafia, poczekam na reakcje po wydaniu.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5161 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:29:21 pm »
Nikt jeszcze nie wrzucił?  :smile:



Scenariusz: Brian Michael Bendis
 Rysunki: Mark Bagley, Brent Anderson, Michael Lark, Michael Gaydos, Olivier Coipel
 Tłumaczenie: Marek Starosta, Tomasz Sidorkiewicz
 Wydawnictwo: Mucha Comics
 Liczba stron: 360
 Format: 168x257 mm
 Oprawa: twarda
 Papier: kredowy
 Druk: kolor
 ISBN 978-83-65938-11-4
 Wydanie pierwsze
 Cena okładkowa: 119,00 zł
 Premiera: 26 kwietnia 2018
 Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii The Pulse #1-9 i #11-14 oraz New Avengers Annual #1.

 JESSICA JONES – POPULARNA NOWA BOHATERKA STWORZONA PRZEZ BRIANA MICHAELA BENDISA
 W PRZEBOJOWEJ SERII ALIAS – POWRACA!

 Była członkini Avengers, która została prywatnym detektywem, rozpoczyna nowy rozdział swojego życia. Podejmuje pracę w gazecie „Daily Bugle”, w poświęconym superbohaterom nowym dodatku zatytułowanym „Puls!”. Pierwsze zlecenie: ujawnić tożsamość obdarzonego supermocami mordercy dziennikarki! Jaki związek ze sprawą ma Norman Osborn? W jaki sposób szokujące odkrycie Jessiki wpłynie na całe Uniwersum Marvela? Poszukiwanie odpowiedzi stanie się trudniejsze, gdy „Tajna Wojna” Nicka Fury’ego przeniesie się na ulice Nowego Jorku, a nawet do mieszkania Jessiki i Luke’a Cage’a! Kiedy ich życie legnie w gruzach, Jessica odpowie kontratakiem! A na koniec chwila, na którą czekaliście: narodziny dziecka Jessiki i Luke’a oraz ich ślub! Gościnnie pojawią się Spider-Man, Kapitan Ameryka, New Avengers i nie tylko!
 
W skład albumu wchodzą materiały opublikowane pierwotnie jako The Pulse #1–9 i #11–14 oraz New Avengers Annual #1 z 2006 roku. Scenariusz: Brian Michael Bendis. Rysunki: Mark Bagley, Brent Anderson, Michael Lark, Michael Gaydos i Olivier Coipel.

Offline amsterdream

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5162 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:49:22 pm »
Eh, za dużo wychodzi tych drogich grubasów na przełomie kwietnia i maja. Z czegoś będzie trzeba zrezygnować.

Offline Damballa

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5163 dnia: Kwiecień 15, 2018, 09:59:17 pm »
Ależ pięknie!
Spodziewałem się, że ten tom wydadzą na Komiksową, a tu taka niespodzianka. Portfel będzie płakał.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5164 dnia: Kwiecień 15, 2018, 10:53:52 pm »
Hmm trochę drogo zważywszy, że to nie jest format powiększony i na Muchę nie ma takich rabatów jak na Egmont. Ja chyba odpuszczam. Aż tak na dalszych losach Jessici mi nie zależy.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5165 dnia: Kwiecień 16, 2018, 04:20:49 am »
Super, Alias to jedna z moich ulubionych seri super hero, więc i Pulse z chęcią przeczytam.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5166 dnia: Kwiecień 16, 2018, 04:39:09 am »
Uhhuhu. Chyba dopiero w lipcu kupię i to jeżeli będzie tylko jeden klasyk od Egmontu wtedy ;)

Offline xanar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5167 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:03:46 am »
Hmm trochę drogo zważywszy, że to nie jest format powiększony i na Muchę nie ma takich rabatów jak na Egmont. Ja chyba odpuszczam. Aż tak na dalszych losach Jessici mi nie zależy.


No ale masz w twardej oprawie, powinni wszytko na miękko wydawać wtedy byłyby taniej.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5168 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:14:49 am »
Hmm trochę drogo zważywszy, że to nie jest format powiększony i na Muchę nie ma takich rabatów jak na Egmont. Ja chyba odpuszczam. Aż tak na dalszych losach Jessici mi nie zależy.
Wcale nie jest drogo. Wychodzi taniej niż Alias 1 i 2, które były wydane osobno, a to właśnie podobna ilość stron. Alias 1 + 2 = ok 360 stron. Czyli tak samo, a cena niższa. Uwielbiam takie kobyły. Taniej, mniej miejsca na półce, więcej naraz. ;)

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5169 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:16:59 am »
Uhhuhu. Chyba dopiero w lipcu kupię i to jeżeli będzie tylko jeden klasyk od Egmontu wtedy :wink:
Raczej będą 2.

Też myślałem że cena będzie mniejsza jak Uncanny X-Force 2 jest po 89 zł ale i tak nie jest źle bo to 3 tomy.

No ale masz w twardej oprawie, powinni wszytko na miękko wydawać wtedy byłyby taniej.
O 5 zł  :smile:

Offline Jaxx

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5170 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:23:27 am »
Biorę na pewno, ale dopiero jak w którymś miesiącu zejdą się Ultimate Spider-Man i Deapool Classic 6 - obie serie odpuściłem, więc będzie slot na tę kobyłkę :)

I przy okazji - dlaczego pominięty jest zeszyt #10?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5171 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:23:40 am »
Hmm trochę drogo zważywszy, że to nie jest format powiększony i na Muchę nie ma takich rabatów jak na Egmont.
Cena okładkowa jest taka sama jak Daredevil Bendisa od Egmontu. Na sklepie gildii masz w przedsprzedaży 30% na Muchę, czyli patrząc po rabatach będzie 83,90zł. Jak powiedział Death wcale nie jest drogo.

I przy okazji - dlaczego pominięty jest zeszyt #10?
To jest tie-in do Rodu M. W ogóle nie dotyczy Jessici.

Offline Death

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5172 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:33:38 am »
Tutaj jednak muszę napisać, że trójka Daredevila kosztuje może te 120 zł, ale ma ponad 500 stron. :) W porównaniu z grubasami Egmontu trochę drogawo jest, ale nie w porównaniu z tymi chudymi komiksikami Muchy. Takie Harrow ma po 4 zeszyty i kosztuje 55 zł. Ale kupuję, kupuję. Cierpię, ale kupuję.
Muchę najlepiej kupować na Bonito. Czekam aż mi się trochę nazbiera i potem biorę z 7-8 albumów od nich z darmową wysyłką od 300 zł i z rabatem - 38,25 %.

Offline rzem

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5173 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:45:32 am »
A jak Wam sie podobają udostępnione przez M. plansze? Trochę różnica względem Alias. Ciąża nam odmieniła Dżesikę.


Ja po Alias i tasiemcu Daredevilowskim jestem trochę zmęczony tymi dialogami w stylu:
- Tak
- Ale..
- Uhmm, serio?
- Właśnie.
- Nie.
- Tak.


Chciałem tak zagadać jedną koleżankę przy ekspresie do kawy. Nie sprawdziło się. Pewnie nie jest supebohaterką.
W pierwszych Aliasach odbierałem ten styl Bendisa jako coś ekstra, ale teraz już nie ma tego efektu świeżości.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5174 dnia: Kwiecień 16, 2018, 07:48:37 am »
Każda opinia w internecie o The Pulse wyraźnie mówi, że to komiks o kilka klas niżej od Alias. Więc to nie ejst kwestia świeżości to zwyczajnie kiepsko napisanych dialogów:)

 

anything