Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1616347 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5130 dnia: Marzec 12, 2018, 09:07:17 pm »
A co ma być? Raczej Marvel nie każe oddać Musze zakupionej licencji i przekazać jej Egmontowi ;]
Nie chodzi mi o The Pulse tylko o nową serię Jessica Jones https://www.amazon.com/Jessica-Jones-Vol-1-Uncaged/dp/1302906356

Offline LoganOldschool

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5131 dnia: Marzec 18, 2018, 06:44:47 pm »
Przeprowadzałem ten wywiad, tu chodzi o to, że Egmont ma wyłączność na DC plus Marvel NOW bo z tym już ruszyli. Nową Jessicę Mucha raczej spokojnie jest w stanie ogarnąć.

Swoją drogą - w końcu temat dotyczy Muchy, muszę pochwalić wydawnictwo. Jednocześnie zapytałem trzy wydawnictwa o chęć udzielenia wywiadu poprzez wiadomości na ich fanpage. Każdy odpisał podając kontakt mailowy. Po wystosowaniu pytań tą drogą - jedno z wydawnictw nie odpisało nic, drugie, że się zgadza ale po wysłaniu pytań (i kolejnych dwóch przypomnieniach) zamilkło. Jedynie z Muchą udało się doprowadzić wszystko do końca, mimo, że też mieli mnóstwo pracy na głowie. Rozumiem brak chęci czy czasu, ale wystarczy odpowiedzieć zamiast ignorować. Ot, takie inside story o solidności niektórych wydawnictw komiksowych.
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2018, 06:54:57 pm wysłana przez LoganOldschool »

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5132 dnia: Marzec 18, 2018, 06:59:24 pm »
Szkoda, bo w ostatnich latach jakby rzadziej pojawiały się wywiady z wydawcami.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5133 dnia: Marzec 18, 2018, 07:21:43 pm »
Pani Meyer z Muchy jest mega życzliwą i przyjemną osoba. 2-3 lata temu pisałem na mail kontaktowy wydawnictwa o jakąś pierdołę, chyba coś z dostępnością ich komiksów - ta chwila, gdy zniknęli z szerszej dystrybucji, między innymi z bonito - odpisała osobiście, dość obszernie wyjaśniając powody tej decyzji itd. Na kilka kolejnych maili z dopytywaniem się - jestem ciekawski :) - odpisała bez problemów.

Niby drobna rzecz, ale Mucha od tamtej pory jest dla mniej w topce wydawnictw :)

Offline -gościu-

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5134 dnia: Marzec 18, 2018, 07:29:43 pm »
Niby drobna rzecz, ale Mucha od tamtej pory jest dla mniej w topce wydawnictw :)

Dla mnie jest odkąd wydała All Star Superman, Długie Halloween, Mroczne Zwycięstwo i leci z świetnymi seriami z Image  :)

Offline mack3

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5135 dnia: Marzec 18, 2018, 10:46:18 pm »
No i sa odpowiedzialni za najlepiej wydany komiks jaki mialem w rekach czyli Sprawiedliwosc

Offline palyszkiewicz

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5136 dnia: Marzec 19, 2018, 06:16:33 am »
Jeśli chodzi o kontakt z klientem to Mucha jest na zupełnie przeciwnym biegunie niż taka Fanta. Ostatnio na MFKiG kupiłem Alias i jak zabrałem się za czytanie po 2 miesiącach okazało się że kilka plansz mam po portugalsku 😀 napisałem krótkiego maila z reklamacją i po dwóch dniach kurier dostarczył mi nowy komiks bez żadnych dodatkowych kosztów. Pełna profesja że strony wydawnictwa i pani Meyer.

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5137 dnia: Marzec 30, 2018, 03:19:57 pm »
Pytanie czy ktoś już ma drugi tom Iron Fista? Skusiłem się na promocję z nieprzeczytane i dostałem taki egzemplarz jak na zdjęciach poniżej.



Czy wy też tak macie? Piszę w wątku Muchy bo to nie wina księgarni, brud jest pod folią.

Jeżeli tak nie powinno być, to jest to chyba największa wpadka jaką widziałem kiedykolwiek. Takiego za przeproszeniem syfu nie doświadczyłem chyba nigdy. Błędy Egmontu to przy tym naprawdę nic. Cała okładka umazana stolcem, pełno przetarć. Absolutna żenada.

Offline Night wolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5138 dnia: Marzec 30, 2018, 03:25:30 pm »
Mówisz o tym brudzie co jest na tej okładce normalnie czy masz coś jeszcze? http://muchacomics.com/pl/p/Niesmiertelny-Iron-Fist-tom-2/200

Offline Bartek Gawron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5139 dnia: Marzec 30, 2018, 03:30:18 pm »
(...) Cała okładka umazana stolcem, pełno przetarć. Absolutna żenada.
Zgadzam sie, ze to zenada. Niemniej jest to stolec samego Iron Fista - innymi slowy, tak mialo byc.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline gobender

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5140 dnia: Marzec 30, 2018, 03:30:35 pm »
Haha, bezcenne :D

Offline Antari

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5141 dnia: Marzec 30, 2018, 03:40:55 pm »
Jeżeli tak miało być to ok. Przyznaję, że nie analizuję wyglądu każdej okładki online i nie wiedziałem. :smile: Dziękuję za rozwianie wątpliwości.

Czyli sytuacja jak z trzecim tomem Alias. Pseudo-artystyczne plamy dodają uroku, ok. O gustach się nie dyskutuje :cool: Pierwsza moja reakcja - syf. Ciekawe ile osób tak to odbierze. Zwłaszcza, że tom 1 miał podobny styl i jednolicie białą okładkę w tych miejscach.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5142 dnia: Marzec 30, 2018, 03:45:55 pm »
Wygląda to słabo, tym bardziej dziwne że pierwszy tom nie miał takich upiekszaczy.

Offline Night wolf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5143 dnia: Marzec 30, 2018, 04:04:55 pm »
Nie martwcie się od 3 tomu będą okładki na całą stronę które nie pasują do pierwszych dwóch tomów :D

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #5144 dnia: Marzec 30, 2018, 04:12:09 pm »
Miałem tak ostatnio ze 100 naboi, też myślałem, że przyszła ufajdana, ale sprawdziłem w internecie i się okazało, że tak miało być. :D