trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1648177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4860 dnia: Listopad 01, 2017, 09:02:37 pm »
Zdarza się tylko Musze, nie kojarzę takich wpadek u Egmontu. Tylko, że to generalnie chyba bardziej wina BZG, a nie wydawnictwa, hmm?

Offline Szekak

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4861 dnia: Listopad 01, 2017, 09:26:16 pm »
Egmontowi też się zdarzało, np. z Miastem Sów.

Offline radef

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4862 dnia: Listopad 01, 2017, 09:32:15 pm »
Ja natomiast w kolekcji nadal posiadam jednego "Giganta" częściowo po islandzku.

Zupełnie więc nie rozumiem artykułu. Gość dostał egz. z ewidentnym błędem drukarskim, więc powinien go reklamować. Opcjonalnie, gdyby zauważył w internecie więcej podobnych uwag, napisać o tym artykuł. A tu może być, że jeden egz. z całego nakładu zawierał błąd druku. Tak jak pisze zawsze. Przy kilku tysiącach nakładu jest ogromna szansa, że wystąpią jakieś błędy drukarskie. Po prostu maszyny nie są idealne i nie da się wyeliminować błędów ludzkich.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Sokratesik

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4863 dnia: Listopad 01, 2017, 11:01:14 pm »
Facet próbuje udowodnić, że wszystko cyfrowe jest lepsze na przykładzie CO NAJMNIEJ JEDNEGO egzemplarza komiksu drukowanego.  :lol: :lol:

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4864 dnia: Listopad 02, 2017, 01:32:55 am »
Gościu jest słaby i strasznie tendencyjny. Stwierdzam to po przeczytaniu co najmniej jednego artykułu tego jegomościa.

Offline Luffy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4865 dnia: Listopad 02, 2017, 06:57:37 am »
Kiedyś im zwróciłem uwagę, że w jakimś podsumowaniu źle napisali gatunek serialu wprowadzając ludzi w błąd to zaczęli mnie wyzywać, że jestem żałosny bo śmiałem im w ogóle uwagę zwrócić. Nie polecam tej strony :cool:

endriu84

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4866 dnia: Listopad 02, 2017, 04:02:10 pm »
"Problem Muchy i innych wydawnictw jest taki, że stają się powoli reliktem przeszłości, niczym winyle, które zbierają wyłącznie kolekcjonerzy i krańcowi pasjonaci. Wydawcy tradycyjnych komiksów muszą się dziś starać bardziej niż zwykle, bo idą trudne czasy. Dbajcie o jakość i klientów."

Oj, bo rynek komiksów cyfrowych w Polsce rośnie, oj rośnie! XD
Co za bredzisław.

Offline turucorp

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4867 dnia: Listopad 02, 2017, 04:54:16 pm »
"Wberw pozorom jakość komiksu w Polsce leży mi na sercu. Gdyby ten rynek wyglądał inaczej, ni przerzuciłbym swoich pieniędzy na Comixology i Amazon w ogóle"
"Oczywiście, że tytuł jest clickbaitowy. Zależy mi na klikalności dokładnie tak samo, jak wydawnictwu na sprzedaży"

Czyli co?
Wydawnictwa muszą się nauczyć samemu drukować, a nie zwalać robotę na drukarnie?
Komiks w kraju wspieramy kupujac cyfrowe format za oceanem?
Nieważne co się pisze, ważne ile ma kliknięć?

Serio "publicystyka" komiksowa zmierza w taką stronę? Czy to tylko jakiś ekstremalny przypadek?

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4868 dnia: Listopad 02, 2017, 05:24:13 pm »
To ektremalny przypadek ekstremalnej ignorancji i arogancji.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline turucorp

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4869 dnia: Listopad 02, 2017, 06:01:42 pm »
To ektremalny przypadek ekstremalnej ignorancji i arogancji.
Oj, uważaj, za tekst w podobnym tonie dostałem "żenującym" i "dupkowatym" ;)

Offline isteklistek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4870 dnia: Listopad 02, 2017, 06:25:15 pm »
Tylko darmowe egzemplarze recenzenckie każdego tytułu są w stanie rozwiązać ten problem i upewnić blogera, że Mucha uczy się na swoich błędach i nie będzie ich powtarzać :lol:

Offline Blaksad

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4871 dnia: Listopad 02, 2017, 11:12:02 pm »
Redaktor rozdmuchał sprawę - niezła reklama dla niszowego portalu. Fakt błąd był, zdarza się, ale wydawnictwo chyba by wymieniło.  :biggrin:

Offline karampuk

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4872 dnia: Listopad 03, 2017, 06:36:07 am »
Redaktor rozdmuchał sprawę - niezła reklama dla niszowego portalu. Fakt błąd był, zdarza się, ale wydawnictwo chyba by wymieniło.  :biggrin:
Właściciel uszkodzonego egzemplarza został poinformowany o możliwości i sposobie wymiany. Postanowił zatrzymać egzemplarz.

Offline misiokles

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4873 dnia: Listopad 03, 2017, 08:30:43 am »
Pewnie myśli, że po takiej reklamie swojego egzemplarza, sprzeda go dwa razy drożej. Już widzę opis na allegro. 'egzemplarz, który zatrząsł polskim rynkiem komiksowym!!' :) Cyfrowych wydań się tak sprzedać nie da  :lol:

Offline starcek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4874 dnia: Listopad 03, 2017, 10:28:00 am »
Sam się przyznał, że o clickbait chodziło. No i się udało.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?