trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615444 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4800 dnia: Październik 03, 2017, 06:07:28 pm »
Z FB: "Z ostatniej chwili:  The Wicked + The Divine tylko z angielskim tytułem. Kwestie licencyjne."  :smile:
No to zostali tylko Powiększeni.  :sad:

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4801 dnia: Październik 03, 2017, 06:18:02 pm »
No to zostali tylko Powiększeni.  :sad:
To źle?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4802 dnia: Październik 03, 2017, 06:26:57 pm »
Nie. Coś mi dzisiaj te żarty słowne nie wychodzą.

Offline mappy

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4803 dnia: Październik 03, 2017, 06:38:39 pm »
Wychodzą ale nie każdy łapie :sad:

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4804 dnia: Październik 03, 2017, 07:17:57 pm »
Alias 4 już w październiku ? Spodziewałem się grudnia

Bo też wg katalogu miał być listopad/grudzień. Pytanie czy ponownie wypuszczą tak "ściśnięty" tom.
Do licha jakby jeszcze Taurus wydał wreszcie Lazarusa w tym samym/podobnym terminie to byłaby już pełnia szczęścia.

P.S. Nie miałem pojęcia co mi zgrzyta w okładce U. X-F i teraz patrząc na katalog już wiem.  :cool: Ta z katalogu zdecydowanie bardziej pasowała mi kolorystycznie. Nie wiem skąd wytrzasnęli ten wściekły róż.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline kas1

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4805 dnia: Październik 03, 2017, 07:26:36 pm »
Nie wiem skąd wytrzasnęli ten wściekły róż.

Porównałem z omnibusem. Nasycenie "wściekłego różu" jest identyczne

Offline death_bird

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4806 dnia: Październik 03, 2017, 07:47:38 pm »
Aaa... czyli to okładka omnibusa. Tego nie wiedziałem. Katalogowa cały czas ładniejsza. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4807 dnia: Październik 03, 2017, 09:12:09 pm »
Drugi minus tego powiększonego formatu jest taki, że jak nie wydadzą całej serii w rodzimym języku to jak sobie ktoś będzie chciał dokupić angielskie tomy to będzie na półce widoczna różnica.
Nie rozumiem tego marudzenia na format, ta sama cena a format deluxe, dla mnie same plusy.
Tytuł  pewnie sprzeda się dobrze, to i nie ma co się martwić o wydanie następnych tomów.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4808 dnia: Październik 03, 2017, 09:31:00 pm »
Ja się tam trochę martwię :neutral: Gdyby te komiksy się tak dobrze sprzedawały (Chew, Hrabstwo) to byśmy nie czekali tak długo na kolejne tomy. Chew wychodzi od 2014 i jest ledwo trochę ponad pół. 7 tomów w 3 lata? Czyli seria w 6-7 lat :neutral:? Wicked ma już 5 albo 6.. A wydaję mi się, że jest mniej popularne niż Chew. Coraz mniej mi podobają mi się te długie przerwy u Muchy.

Offline kostron

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4809 dnia: Październik 03, 2017, 10:10:14 pm »
zarówno Chew jak i Sagę zacząłem czytać gdy na rynku były po 3 tomy.
jednak tempo wydawania tych (i wielu innych komiksów) sprawiło, że kolejnych nie czytam.
Fables zacząłem od 12 tomu, byłem zachwycony, jednak wraz z długimi przerwami między kolejnymi coś mi z tego komiksu uleciało i nie umiem się nim już tak cieszyć.
dlatego teraz  czekam na całość, by zacząć od początku i spokojnie ogarniać fabułę, bez luk w pamięci.
niestety półki pęcznieją od nieprzeczytanych serii, ale warto (moim zdaniem) czekać na całość.
więc pocieszam się różnymi one shotami i cierpliwie czekam na zamknięcia serii

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4810 dnia: Październik 03, 2017, 10:47:18 pm »
To niestety taki urok wydawania serii ciągle trwających, niby jesteśmy w miarę na bieżąco, ale za to trzeba długo czekać na ciąg dalszy.

Offline Murazor

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4811 dnia: Październik 04, 2017, 09:00:45 am »
urok wydawania serii ciągle trwających
Chew jest zakończone i to dawno temu. Sagi nie podawałem jako przykład, bo to ongoing.

Offline Mawer

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4812 dnia: Październik 04, 2017, 09:09:35 am »
Jeśli ktoś czyta Sage na bieżąco w oryginale, bądź orientuje się i jest w stanie stwierdzić po, którym numerze/tomie można zakończyć czytanie serii (zakończenie jakiegoś istotnego wątku bez cliffhangera, o ile jest to możliwe), to bym był bardzo wdzięczny.
Komiks w sumie kupuje bo żonie się spodobał, ale jakoś szczególnego zachwytu nad tym tytułem nie okazuje, więc bólu nie będzie jak przestanę kupować, oczywiście w odpowiednim momencie.

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4813 dnia: Październik 04, 2017, 09:12:51 am »
Chew miał być 3 razy w roku ale w zeszłym roku się nie udało i w tym chyba będzie tak samo.

Tytuł  pewnie sprzeda się dobrze, to i nie ma co się martwić o wydanie następnych tomów.
Teraz jest jeszcze NSC z dużą ilością serii Image z dobrymi cenami i częstotliwością  :smile: A widać po wpisach jak już muszą ludzie przebierać w tytułach.
Jeśli ktoś czyta Sage na bieżąco w oryginale, bądź orientuje się i jest w stanie stwierdzić po, którym numerze/tomie można zakończyć czytanie serii
To są tak jakby cykle 1-3, 4-6 więc najlepiej po 3 lub 6 tomie.

Kijanek

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4814 dnia: Październik 04, 2017, 09:19:56 am »
Chew miał być 3 razy w roku ale w zeszłym roku się nie udało i w tym chyba będzie tak samo.
Teraz jest jeszcze NSC z dużą ilością serii Image z dobrymi cenami i częstotliwością  :smile:


W tym roku już 3 tomy wyszły, jak co wyjdzie nawet 4 w tym roku, na co zawsze jest szansa.


Co NSC ma do otwartych serii Muchy, akurat CHEW jest dobrą serią i z tomu na tom robi się ciekawiej, tym bardziej że trzyma poziom, więc w pełni ja czekam spokojnie na zakończenie serii, nawet jakby wychodziły dwa tomy na rok.