trawa

Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1615543 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline optio

Mucha Comics
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 04, 2007, 03:41:31 pm »
Cytat: "karolk"
no chyba ze chodzi o fakt ze ktos wydaje cos i ukrywa ten fakt do osattniej minuty to naprawde gratulacje i to jest nius:)


Naprawdę uwazasz , ze nalezą się gratulacje za ukrywanie tego faktu do ostatniej chwili.?
Nie brakuje na tym forum postów userów, którzy deklaruja ile zamierzaja wydac na MFK 2007.   A po takiej informacji o tym komiksie sporo komiksiarzy będzie musiało siąsc do ponownych kalkulacji; z czego zrezygnowac lub kupno  przesunąc na pozniej.

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Mucha Comics
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 04, 2007, 03:44:03 pm »
to wolisz jak Manzoku przez 2 lata tylko zapowiada, czy wolisz mieć miłe zaskoczenie i zamiast gadania - komiks w łapach?

Offline Belzebiusz

Mucha Comics
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 04, 2007, 03:53:31 pm »
Cytat: "yurek1"
bo ja wiem, czy bomba? wolałbym jednak Hard Boiled...


ja chyba też wolałbym HB
Nie chce mi się pisać...

Offline karolk

Mucha Comics
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 04, 2007, 04:05:02 pm »
Cytat: "optio"
Cytat: "karolk"
no chyba ze chodzi o fakt ze ktos wydaje cos i ukrywa ten fakt do osattniej minuty to naprawde gratulacje i to jest nius:)


Naprawdę uwazasz , ze nalezą się gratulacje za ukrywanie tego faktu do ostatniej chwili.?
Nie brakuje na tym forum postów userów, którzy deklaruja ile zamierzaja wydac na MFK 2007.   A po takiej informacji o tym komiksie sporo komiksiarzy będzie musiało siąsc do ponownych kalkulacji; z czego zrezygnowac lub kupno  przesunąc na pozniej.



ale to ironia wlaśnie była

bo to tylko dowiedzi że ejstesmy ryneczkiem w którym fani wydają fanom i na forum sie tym pałują

a żeby sprzedawca sprzedał to kupujący musi wiedzieć że musi kupić

Offline donTomaszek

Mucha Comics
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 04, 2007, 05:25:34 pm »
Elektra, hmm...
Fajnie, ale podziekuje.
Juz mam.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Mucha Comics
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 04, 2007, 06:07:47 pm »
Cytat: "karolk"
Cytat: "optio"
Cytat: "karolk"
no chyba ze chodzi o fakt ze ktos wydaje cos i ukrywa ten fakt do osattniej minuty to naprawde gratulacje i to jest nius:)


Naprawdę uwazasz , ze nalezą się gratulacje za ukrywanie tego faktu do ostatniej chwili.?
Nie brakuje na tym forum postów userów, którzy deklaruja ile zamierzaja wydac na MFK 2007.   A po takiej informacji o tym komiksie sporo komiksiarzy będzie musiało siąsc do ponownych kalkulacji; z czego zrezygnowac lub kupno  przesunąc na pozniej.



ale to ironia wlaśnie była

bo to tylko dowiedzi że ejstesmy ryneczkiem w którym fani wydają fanom i na forum sie tym pałują

a żeby sprzedawca sprzedał to kupujący musi wiedzieć że musi kupić


no, tak jest. musieliby empiki i inne darmowe czytelnie na kłódkę zamknąć. Tym bardziej nie rozumiem po co kolejny wydawca na rynku.

Wg mnie to lepiej już wydawać prasę specjalistyczną, albo jakieś brukowe szmaty z czerwonym tłem w logu, dla starych babek jeśli chce sie zarobić.
Chyba właśnie chodzi o samo 'dla fanów komiksu', watpie żeby był zysk z komiksów kiedykolwiek, z takim społeczeństwem jak w Polsce.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Clayman_

Mucha Comics
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 04, 2007, 06:34:46 pm »
Cytat: "Kingpin"
BŁĄD!

chodzi o...

ELEKTRA ASSASSIN
MILLER/SIENKIEWICZ
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

myslalem ze chodzi o te obiecane peanuts

to by byla bomba
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline adro

Mucha Comics
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 04, 2007, 06:40:28 pm »
czyli jednak E: Assassin, no ja slyszalem o Elektrze lives again, ale z tej elektry assassin rowniez sie ciesze i biore na setke :lol:  :p . Ponoc ma tez byc  sporo vertigo od tego wydawcy. Pewnie na mfk wszystko wreszcie wyjdzie na jaw :p  :lol:
pozdro
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline reston

Mucha Comics
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 04, 2007, 06:42:30 pm »
Vertigo sprzeda się u nas na pewno.

Czyżby nowy tajemniczy wydawca miał wydać Astonishing X-Men?

Offline yurek1

Mucha Comics
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 04, 2007, 07:38:08 pm »
co wyście się tak uparli na tych frajerów w lateXach? przecież to wiocha.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 04, 2007, 07:55:59 pm »
Powiedz to amerykanom. Widać że jesteś typowym polaczkiem, a tacy nigdy nie zrozumieją co w tym jest.

Offline yurek1

Mucha Comics
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 04, 2007, 07:58:49 pm »
no, jeszcze mnie pobij.


lateXy to wiocha. Amerykanie, jako wieśniacki naród, zaczytują się w wieśniackiej pulpie za parę cenciorów. czytają i wyrzucają albo sprzedają za grosze. tymczasem "polaczki", jak to ładnie ująłeś, zbierają te śmieci. hłe hłe.
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline Cheshire Cat

Mucha Comics
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 04, 2007, 08:06:47 pm »
Pulp'a czy nie pulp'a ja się cieszę ogromnie!
Tylko żal mi d..ę ściska, że sobie nie wyhaczę tego na eMFce ale bilans i tak jest na dużym plusie.
"Oh, you can't help that, we're all mad here. I'm mad. You're mad."

Offline spidey

Mucha Comics
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 04, 2007, 08:14:41 pm »
Cytat: "yurek1"
no, jeszcze mnie pobij.


lateXy to wiocha. Amerykanie, jako wieśniacki naród, zaczytują się w wieśniackiej pulpie za parę cenciorów. czytają i wyrzucają albo sprzedają za grosze. tymczasem "polaczki", jak to ładnie ująłeś, zbierają te śmieci. hłe hłe.


Tylko potwierdziłeś to co myślałem i że nie masz o tym zielonego pojęcia a jakiegoś dobrego komiksu z mutantami nie trzymałeś w rękach od lat.

Poza tym spójrz jak trejdy ładnie schodzą a wątpię żeby ktoś je kupował tylko po to żeby przeczytać i wyrzucić.

Offline yurek1

Mucha Comics
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 04, 2007, 08:39:02 pm »
elo, znawco, powiedz mi więc, co takiego intrygującego jest w lateXach, że warto po nie sięgnąć, hę? przekonaj mnie! c'mon!

To nie jest o tym temat. Chcecie pogadać przenieście sie na forum amerykańskie do odpowiedniego tematu.
graves
Oh no, what a time to get diarrhoea!

 

anything