Autor Wątek: Mucha Comics  (Przeczytany 1633281 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BlaskowitzPartTwo.rar

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4380 dnia: Maj 01, 2017, 02:44:24 pm »
@donTomaszek
Uncanny X-Force Remendera przez większość czasu nie jest tak krwawe i nie jest tak równe jak run K&Y. Nie znaczy to, że jest gorsze - ma zarówno momenty lepsze, ale i jedną paskudną mieliznę (Otherworld). Jednym z członków drużyny jest Deadpool, jednak nie odbieraj tego jako minus. Remender potrafi pisać Deadpoola i nie pełni on tu zwyczajowej roli głupkowatego klauna. Bardzo ładnie wychodzi chemia między nim i Wolverinem, a jeszcze lepiej między nim i pewnym młodym bohaterem, którego ze względu na spoilery nie wymienię z imienia.

Ważną kwestią jest też dobrze zrobione skalowanie. Mimo, iż zagrożenia mają dużą skalę, to wszystko skupione jest na przeżyciach bohaterów, ich reakcjach na wydarzenia i relacjach w drużynie. Nie ma wrażenia, że to tylko kolejne ratowanie świata.

Popieram Archiego, że to najlepszy X-tytuł jaki można/będzie można u nas kupić, a tom zawierający całość Dark Angel Sagi, to dla mnie top 1 roku w kategorii czysto -superbohaterskie.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2017, 02:49:52 pm wysłana przez BlaskowitzPartTwo.rar »

Offline 8azyliszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4381 dnia: Maj 01, 2017, 03:02:21 pm »
Ja się cieszę ze to wyjdzie. Mucha po opuszczeniu Wkkm wzięła na tapetę naprawdę ciekawy tytuł. Byle nie było dużych opóźnień i naprawdę wyszło to we wrześniu.

Offline donTomaszek

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4382 dnia: Maj 01, 2017, 04:17:30 pm »
Dziekuje slicznie panowie, przyjrze sie temu tytulowi. Archangel zawsze byl jedna z moich ulubionych X-postaci, a Apocalypse z tych X-zlych, wiec brzmi bardzo ciekawie ;-) 
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4383 dnia: Maj 02, 2017, 12:12:22 pm »
Pierwszy tom: Uncanny X-Force #1–4 and material from Wolverine: Road to Hell (112 stron)
Drugi tom: Uncanny X-Force #5–7 & #5.1 and Astonishing Tales, vol. 1 #25 (120 stron)
Przeglądam listę zeszytów wchodzących w skład Wolverine by Jason Aaron: The Complete Collection (to co zapowiedział Egmont) i w vol. 3 jest również zeszyt Wolverine: Road to Hell 1. Czy to jest to samo co w tym tomie UX-F?

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4384 dnia: Maj 02, 2017, 12:16:28 pm »
Przeglądam listę zeszytów wchodzących w skład Wolverine by Jason Aaron: The Complete Collection (to co zapowiedział Egmont) i w vol. 3 jest również zeszyt Wolverine: Road to Hell 1. Czy to jest to samo co w tym tomie UX-F?
W skład tego albumu wchodzą 3 historię napisane przez różnych scenarzystów między innymi przez Aaron i Remendera. Dlatego jest material from Wolverine: Road to Hell czyli w Wolverine by Jason Aaron dostaniesz tylko część od Aarona a w UXF cześć od Remendera.

« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 12:23:35 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline laf

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4385 dnia: Maj 02, 2017, 12:23:35 pm »
OK, dzięki. A tak z ciekawości to historie zawarte w tym albumie są ze sobą jakoś powiązane, czy też są to niezależne historie?

JanT

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4386 dnia: Maj 02, 2017, 12:27:55 pm »
czyli w Wolverine by Jason Aaron dostaniesz tylko część od Aarona a w UXF cześć od Remendera.
A w WKKM 452 dostaniesz część od Dan Way & Marjorie Liu  :biggrin:

Licząc tę historyjkę jako jeden zeszyt to i tak razem jest 10 więc nie wiem skąd te 11.

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4387 dnia: Maj 02, 2017, 12:33:59 pm »
Licząc tę historyjkę jako jeden zeszyt to i tak razem jest 10 więc nie wiem skąd te 11.
też nie wiem jak oni to liczą, ale pytałem się na FB i Mucha potwierdziła że to ma być coś takiego
tom 1: Apocalypse Solution + Deathlok Nation
tom 2: The Dark Angel Saga Book 1+Book 2
tom 3: Fear Itself: Uncanny X-Force + Otherworld
tom 4: Final Execution Book 1+Book 2
dokładnie dostałem taką odpowiedź: " Tak, dokładnie w ten sposób."

A tak z ciekawości to historie zawarte w tym albumie są ze sobą jakoś powiązane, czy też są to niezależne historie?
Jedyną wiążącą jest postać Wolverine (Można powiedzieć że motywem przewodnim jest tytułowa Droga do Piekła, poprzez decyzje jakie podejmował w życiu) W części Remendera będzie całe UXF.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2017, 12:42:58 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline buczanova

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4388 dnia: Maj 04, 2017, 06:08:19 pm »
A tymczasem cytując post z KKK:
"Mucha szykuje dużo dobra! Bardzo głośne komiksy!
"28 tytułów w podrzucie" zapowiadaMarcin Rustecki, odpowiedzialny za okładkę katalogu letnio-jesienno-zimowego wydawnictwaMucha Comics. Sam katalog dostępny będzie na festiwalu Komiksowa Warszawa i z racji dużej ilości zapowiedzi będzie miał nieco większą objętość..."
Wyczuwam dużą liczbę zapowiedzi. :biggrin:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4389 dnia: Maj 04, 2017, 06:17:31 pm »
"Mucha szykuje dużo dobra! Bardzo głośne komiksy! "28 tytułów w podrzucie"
mój portfel właśnie zapiszczał z przerażenia  :shock: , kilka już pewnie znamy z tych nowych tytułów:
JUPITER'S LEGACY
EMPRESS
MPH
SECRET SERVICE
The Immortal Iron Fist

Uncanny X-Force
The Wicked + The Divine
Descender
zostaje jeszcze 20 tytułów (o ile nie będą to zapowiedzi znane wcześniej stąd http://ziniol.blogspot.com/2016/12/zapowiedzi-2017-mucha-comics.html )
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2017, 07:32:34 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Inuki

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4390 dnia: Maj 04, 2017, 08:07:22 pm »
28 tytułów!!! Kuźwa, chyba rzucę w diabły to hobby i na nowo zacznę zbierać kapsle, jak za dzieciaka :-P Hobby mniej kosztowne i mniej miejsca zajmuje :-D

No ale na serio, liczę, że coś z Pajączka wydadzą fajnego :-)

Offline arczi_ancymon

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4391 dnia: Maj 04, 2017, 10:08:51 pm »
Liczę, że on albo Non Stop Comics wydadzą "Propheta", bo właśnie czytam po angielsku i już mogę śmiało napisać, że ten komiks jest wybitny i MUSI być u nas wydany. MUSI.

mgnesium

  • Gość
Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4392 dnia: Maj 04, 2017, 10:12:34 pm »
czytałem ten komiks (do pewnego momentu) i mogę śmiało napisać, że choć momentami interesujący, to jest również niebywale pretensjonalny. graham to gaiman bez uroku osobistego, tak że niczego wydawać nie trzeba.

edycja: jest również wyjątkowo śliczny, ale to wciąż za mało.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2017, 10:42:11 pm wysłana przez mgnesium »

Offline gobender

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4393 dnia: Maj 05, 2017, 07:17:38 am »
sorry, arczi... nie dostałeś pozwolenia  :lol:

Offline robbirob

Odp: Mucha Comics
« Odpowiedź #4394 dnia: Maj 05, 2017, 07:19:41 am »
Ha, czekam zatem na ogłoszenie katalogu. Pewnie po KW będzie też już w necie do obejrzenia.
U Muchy zawsze w zapowiedziach znajdę przynajmniej kilka pozycji wartych grzechu.

Swoją drogą, chyba się złamię i zamówię też Uncanny X-Force :)
To będą pierwsze zakupione trykoty od dawna.