Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 284355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nick Jackolson

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #330 dnia: Lipiec 22, 2016, 07:56:00 am »
Do usunięcia
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 08:31:11 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline misiokles

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #331 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:01:08 am »
Nie ten wątek. Tu się mówi o beznadziejnych produkcjach. Od poleceń jest inny topic:) Ale fakt, Stranger Things jest w porządku!

Offline Nick Jackolson

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #332 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:30:45 am »
Wow ! ktoś zaspał !to dodam, że bardzo zawiodłem się Łowcą i Królową Lodu. Do połowy filmu jest ok, rewelacyjna Emily Blunt, te zdjęcia, kostiumy no miód i nagle ! film zamienia się w typowe amerykańskie pierdu pierdu ! Dialogi tak spadają poziomem, że wygląda to jakby od połowy dzieciak scenarzysty dorwał się do scenariusza i pisał po swojemu... a szkoda mogło być naprawdę dobrze !
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2016, 08:37:00 am wysłana przez Nick Jackolson »

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 08, 2016, 10:22:43 pm »
Suicide Squad - czyli film o wrogach Batmana w łapach największego czarnego charakteru w historii - rządu. Zaczyna się nieźle - od pokazania historii każdego ze złoczyńców, potem jest coraz słabiej i słabiej. A najbardziej rozczarowuje sam Joker. Po tych wszystkich szaleństwach jakie zrobił Leto aby się z nim utożsamić spodziewałem się czegoś widowiskowego i głębokiego, ale poza kilkoma retrospekcjami mogłoby go równie dobrze nie być i nic by się nie stało. Rozbawił mnie też motyw relacji między złoczyńcami. Na początku są pokazani jakimi są niegodnymi zaufania bydlakami, a potem po jednej kolejce w barze nagle część z nich stwierdza że tak na prawdę są jak rodzina. Gra aktorska też kuleje. Poza Deadshotem, Harley i Waller praktycznie nie ma na kogo patrzeć, bo nikt nie wyróżnia się z tła. Po zwiastunach spodziewałem się fajerwerków, a niestety dostaliśmy jedną małą petardę...

Offline Groza1410

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #334 dnia: Październik 19, 2016, 12:09:44 pm »
Samotność w sieci To była prawdziwa tragediaaaa !!!!!!! Dałem się na to namówić dziewczynie.
Klucznik wielki pęk kluczów nosił za pasem przewiązany...

Offline Pierniczek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #335 dnia: Styczeń 06, 2017, 04:22:08 pm »
nowe Zółwie Ninja i nowy Underworld - czasem lepiej skończyć niż na siłę kręcić dalej

Offline molokina

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #336 dnia: Styczeń 12, 2017, 08:28:50 pm »
Księgowy z Benem Afleckiem - fabuła kupy się nie trzyma i wiele nudą.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #337 dnia: Marzec 17, 2017, 11:16:20 am »
Resident Evil Final Chapter. Ostatni film z aktorski z serii. I do tego chyba najsłabszy. Szczątki fabuły. Brak logiki (bohaterka walczy z zombiakami, ale nie podnosi broni martwych ludzi, niedobitki ludzi mieszkają w ruinach Racoon City, w które uderzyła atomówka, ale jakoś nikogo to nie rusza i wiele innych bezsensów) i jakiegokolwiek sensu aż kuje po oczach. A do tego ze wszystkich bohaterów drugoplanowych w filmie pojawił się najnudniejszy. Zmarnowane 2 godziny.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #338 dnia: Marzec 20, 2017, 05:06:33 pm »

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #339 dnia: Kwiecień 10, 2017, 01:42:38 pm »
Ghost in the Shell - abstrahując od tego, jak zmasakrowali oryginał, film był po prostu nudny. Błaha historia (naprawdę błaha, nieporównujący nawet do oryginału) i totalny brak scen zapadających w pamięć. Do tego licha akcja. O bohaterach w ogóle szkoda gadać. Oprócz Major jedynie Batou dostał trochę czasu i można go zapamiętać, a całej reszty bohaterów mogłoby nie być i nic by to nie zmieniło.
Bardzo żałuję, że się na to wybrałem.

Offline Sebastiano

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #340 dnia: Maj 17, 2017, 10:47:42 am »
OBCY PRZYMIERZE
Ale czy tak do końca beznadziejne to nie wiem... z jednej strony, pomysł z odnowieniem serii i jego realizacja są słabe, ale jako film s-f jest znośny.
Natomiast ocena tej pani 8/10 to mnie rozwaliła :D

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #341 dnia: Czerwiec 05, 2017, 05:20:33 pm »
Najnowsza odsłona "Piratów z Karaibów" to film do bólu niepotrzebny.
http://mnichhistorii.blogspot.com/2017/06/piraci-z-karaibow-zemsta-salazara.html

Offline Sebastiano

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #342 dnia: Czerwiec 06, 2017, 12:40:10 pm »
Nie wiem, czy niepotrzebna... Na pewno nic nie wnosi, ale spoko się oglądało.
W kontrze subowana przeze mnie recenzja :D

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #343 dnia: Lipiec 21, 2017, 07:38:45 pm »
Transformers: Last Knight - film jest totalną zrzyną z drugiej części. Mamy tu starożytnych transformersów, którzy ukryli coś co może zniszczyć Ziemię przed innym pradawnym złym transformerem, mamy ludzi, którzy jako jedyni mają wskazówki jak to odnaleźć, mamy w końcu oddział żołnierzy polujący na transformrów i deceptikony chcący użyć tego artefaktu. Wszystko było. Nawet zły Optimus nie ratuje filmu. Tak go lansowano w trailerach, a był zły tylko przez 2 sceny. Dodatkowo sporo nielogiczności względem poprzednich części: niby autoboty nigdy nie zabijali ludzi, ale uczestniczyli w 2 wojnie światowej i kosili niemiaszków jak zborze, po raz kolejny próbują naprawić głos Bamblebee, a przecież odzyskał go w 1  części, a do tego Optimus jeszcze powiedział "Nie słyszałem twojego głosu od wojny na Cybertronie". Czy oni czytają co napisali? Jedynymi plusami tego filmu była informacja, że Sam i jego rodzice nie żyją (nareszcie ktoś poszedł po rozum do głowy i zabił 3 najbardziej irytujące postacie w filmach), a także kilka zabawnych scen z udziałem Anthonego Hopkinsa i robo-lokaja. To niestety o wiele za mało aby oglądać ten film z przyjemnością.

Offline Szaw

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #344 dnia: Grudzień 13, 2017, 10:48:07 am »
Haha
najgorszy film dla mnie to Żyleta z Pamelą Anderson. Klasyk jeśli chodzi o beznadziejne filmy.