Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 284319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #285 dnia: Październik 20, 2014, 04:22:59 pm »
A przed oglądnięciem wiesz czy dany film jest beznadziejny czy nie? Telepatycznie sondujesz?

Offline Góral

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 305
  • Total likes: 0
  • Firefly/Serenity fanatic
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #286 dnia: Październik 20, 2014, 08:31:56 pm »
A przed oglądnięciem wiesz czy dany film jest beznadziejny czy nie? Telepatycznie sondujesz?
Nie, ale w trakcie oglądania to już widać. Jeśli przez połowę filmu są flaki z olejem to raczej nie ma sensu oglądać dalej.
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Space Brothers.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #287 dnia: Październik 28, 2014, 09:13:52 am »
Lucy - nie polecę tego nawet fanom Scarlett Johansson. Film jest po prostu źle zrobiony. Takie to ni pies, ni wydra, bo ani akcja nie jest fajna, ani porządnie nie rozwinęli i przemyśleli tematu transcendencji. Do tego masa kuriozalnych pomysłów, strasznie nędzni antagoniści, doza bezsensu i morze rzeczy, do których pasuje określenie "pseudo" (zestawienie rozpoczyna "inteligentny" oraz "głęboki"). Żałuję, że się za to zabrałem

Offline Snifkot

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #288 dnia: Listopad 18, 2014, 11:19:12 am »
epicentrum- po maksie żałosna produkcja....

Offline Radan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #289 dnia: Listopad 18, 2014, 06:09:08 pm »
Lucy - nie polecę tego nawet fanom Scarlett Johansson. Film jest po prostu źle zrobiony. Takie to ni pies, ni wydra, bo ani akcja nie jest fajna, ani porządnie nie rozwinęli i przemyśleli tematu transcendencji. Do tego masa kuriozalnych pomysłów, strasznie nędzni antagoniści, doza bezsensu i morze rzeczy, do których pasuje określenie "pseudo" (zestawienie rozpoczyna "inteligentny" oraz "głęboki"). Żałuję, że się za to zabrałem

Zgadzam się w 100%. Dno, muł, bida z nyndzą. I ten stek pseudonaukowych bzdur bombardujący widzów bez litości...

Offline Funny

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #290 dnia: Listopad 18, 2014, 07:10:27 pm »
FURIA - kolejny beznadziejny film przedstawiający odwagę Amerykanów. Ot beznadziejna i naciągana historia, której akcję można by zmieścić może w 40 minutach a i wtedy film nadal byłby kiepski. Ten wspaniały czołg który opierał się strzałom z panzerfaustów, ostrzeliwujący się 360 stopni z karabinów. Nawet jak na film na który poszliśmy z przymróżeniem oka nie zrobił on na mnie wrażenia. Chyba adoptowane dzieci szybko rosną i muszą coraz więcej jeść , a Brad Pitt potrzebuje więcej pieniędzy skoro chwyta się za takie gówno.

Offline aneczka

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #291 dnia: Grudzień 01, 2014, 11:19:36 am »
Zgadzam się w 100%. Dno, muł, bida z nyndzą. I ten stek pseudonaukowych bzdur bombardujący widzów bez litości...


jestem tego samego zdania - Lucy to totalny badziew. ledwo to zmęczyłam! zamysl fajny (kajrzył mi sie z "Jestem bogiem"), ale realizacja koszmarna! i te efekty... apogeum było chyba jak Lucy zmieniała się w dysk z pamiecią:O

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #292 dnia: Grudzień 01, 2014, 02:38:24 pm »
Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie - komedia Setha MacFarlane`a. To powinno mówić samo za siebie. Spodziewałem się jakiejś parodii westernu, a dostałem niestrawną mieszankę ćpania, przekleństw i dowcipów o seksie. Pierwsze 10 minut filmu ujdzie, a im dalej tym gorzej. Zakończenie to w ogóle dno.

Offline Skrzatan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #293 dnia: Grudzień 08, 2014, 05:04:04 pm »
Coś, przy czym miałem nielichy problem, po prostu ciężko było wysiedzieć do końca. Chodzi mianowicie o "Szczury nadciągają, wilkołaki tu są". To dosyć zamierzchła produkcja traktująca o perypetiach rodziny wilkołaków... nuda i syf, nie polecam ;p

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 05, 2015, 09:33:14 pm »
Rec 2. Totalna kaszana, nudą wieje na kilometr i trudno dotrwać do końca. Szkoda czasu na ten film.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 11, 2015, 07:58:06 pm »
Trzeci "Hobbit" to jedno z największych filmowych rozczarowań 2014 roku.
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/01/476-hobbit-bitwa-pieciu-armii.html

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 01, 2015, 10:54:22 pm »
Obrońcy Skarbów, Transformers, Duże Złe Wilki, Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie - to tylko kilka z największych filmowych rozczarowań 2014 roku, zapraszam:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/01/478-filmowe-rozczarowania-2014.html

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 14, 2015, 10:49:07 am »
Wojownicze Żółwie Ninja. Kolejny komiksowy gniot, utarte ścieżki scenariuszowe, beznadziejny Shredder.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 20, 2015, 01:30:02 pm »
Jak to się stało, że większość nominowanych w tym roku do Oscara filmów to przykre rozczarowania?
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/02/282-oscary-2015.html

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 20, 2015, 02:36:22 pm »
Jak to się stało, że większość nominowanych w tym roku do Oscara filmów to przykre rozczarowania?
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/02/282-oscary-2015.html
Tak samo jak "12 years a slave" wygralo a jak sie pozniej okazalo spora czesc jury go nawet nie ogladalo. Zastanawiajace jest takze ze film ma rating 8.1/10 na IMDB..... Nie ma jak polityczna poprawnosc.

 

anything