Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 285256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Qbiak

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 10, 2008, 11:03:02 pm »
no jak to?przeciez w telewizji mowili ze lepsze od infiltracji

Offline Jimmy

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 11, 2008, 05:01:15 pm »
Co do "Królów nocy" to przychylam. Jedyna dobra scena to ta z początku. Dalej schemat goni schemat, sztampa goni sztampę. Tempo ślamazarnie wolne, z ogranych i przewidywalnych scen reżyser stara się wmówić widzom, że to jakieś wielce emocjonujące zdarzenia i atakuje zwolnionym tempem i masakrycznie pompatyczną muzyką. Totalna nuda.

Offline slayerr

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 14, 2008, 11:09:16 am »
Ja z polecenia znajomego obejrzałem ostatnio rosyjski film "Paragraf 78: punkt 2". Totalna żenada. Film opowiada o tym jak to grupa świetnie wyszkolonych najemników zostanie uwięziona w tajnym laboratorium z powodu tytułowego paragrafu i skazani na śmierć. Żeby się nie nudzić to losują siebie dwójkami  i walczą na śmierć i życie. Cały film biją się, strzelają i takie tam duperele. Ten film to istna żenada i kompletna strata czasu. O lukach w fabule i błędach logicznych już nie wspomnę. Teraz się jeszcze dowiedziałem, że to druga część i to wyjaśniałoby dlaczego pierwsze 10 min tego filmu wygląda jak streszczenie poprzedniego. Tak czy siak nie warto.

Offline xiters

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 19, 2008, 01:29:02 am »
Meet the Spartans - zastanawiam się od kilku godzin o co w ogóle chodzi w tym filmie. Obawiam się, że tak wyglądałyby filmy bez scenariuszy, jeśli strajk będzie trwał. Film miał być parodią, ale jest tak ciężkostrawny, że aż niestrawny. Nikomu nie polecam bo szkoda.

Offline Hollow

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 20, 2008, 08:30:27 am »
Gabriel - dużo akcji, mało sensu. W sumie czego można się spodziewać po filmie w którym anioły i demony używają broni automatycznej. Z filmu o aniołach i walce ze złem zrobili zwykły film gangsterski. Dno.

Offline skil

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 28, 2008, 02:57:58 am »
"pokuta" - doprawdy nie mam pojęcia co sprawiło, że filmem tym podniecają się rzesze. fabularnie leży na całej linii, a miałkość scenariusza podkreślają denne dialogi.
jedyne na co warto zwrócić uwagę to muzyka.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline królowa_liberty

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 09, 2008, 08:35:36 pm »
Z reguły staram się wybierać dobre filmy, ale czasem tak wypadnie, że trzeba obejrzeć coś tragicznego... i tak zdarzyło się pewnego dnia... Zostałam zmuszona do zobaczenia HIGH SCHOOL MUSICAL... Drodzy Kinomaniacy bardzo przepraszam Was za to, że tak się zhańbiłam... masakra...
ni połowy spośród was nie znam nawet do połowy tak dobrze, jak bym pragnął; a mniej niż połowę z was lubię o połowę mniej, niż zasługujecie. (J. R. R.  Tolkien)

Offline BOUNCER

......
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 11, 2008, 07:56:52 pm »
MGŁA - Miałem tą nieprzyjemność obejrzeć przedpremierowy pokaz tego filmu i poza popcornem, który zjadłem - no i może towarzystwem, tego wieczoru nie spotkało mnie nic dobrego.
Film wyjątkowo płytki i nudnawy. Proste dialogi i naprawdę smutna i bardzo przewidywalna akcja , spowodowały, że nudziłem się na seansie niemiłosiernie. Efekty nie powalały a rzekoma trzymajaca w napieciu akcja bawiła mnie zamiast wzbudzać we mnie grozę. Dodać do tego wyjątkowo beznadziejne zakończenie to mamy jak na razie numer 1 do tytułu "SZMIRA ROKU".

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 11, 2008, 08:22:19 pm »
Heartbreaker Kid - totlalnie nieśmieszna komedia, przez pierwsze 45 minut był chyba jeden dobry moment...po mużyńsku czyli; kolejnych 45 minut już oglądać dane mi nie było na szczęście


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Sajuuk'

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 018
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • z'; DROP TABLE profile; --
    • sireliah.com
Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 20, 2008, 05:15:04 pm »
Mgła. Czuję, że zmarnowali naprawdę dobry koncept przez fatalną grę aktorską (zwłaszcza na początku filmu, np. scena wyjaśniania co zaszło na zapleczu) i zmarnowanie okazji do zbudowania atmosfery.

Ten, kto czytał Buicka 8 wie o czym mówię.

A przy okazji, zauważyliście niezwykłą ilość nawiązań do tej książki? Choćby cechy tego z czym mieli do czynienia bohaterowie i takie smaczki jak napis Buick na samochodzie z parkingu.
"Był to chłopak tak piękny, że nie musiał się nawet myć" - T. Konwicki, "Dziura w niebie"

Offline Pablo_von_kozlow

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 21, 2008, 11:54:36 pm »
zdecydowanie mgła
gdyby nie zapas piwa i dobra ekipa to uznał bym wieczór za zmarnowany. jak na mój gust to tylko ostatnie 5 minut filmu jakoś daje rade  :?

Cytuj
A przy okazji, zauważyliście niezwykłą ilość nawiązań do tej książki?

kiedy też żołnierz tłumaczył ocb jakiś gość za mną powiedział "weak up mr Freeman"  :lol: książki nie czytałem więc moje jedyne skojarzenia odnoszą się do half-life ;)
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Kormak

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 22, 2008, 12:31:52 pm »
ej no sorry, ale końcówka "Mgły" jest niszcząca, tylko mogli sobie darować zapętloną w kółko piosenkę dead can dance.

sam początek filmu i końcówka świetna, środek niestety bardzo słaby. takie analizy ludzkich zachować i społeczności dobrze wychodzą Kingowi na papierze (np. "bastion"), ale w filmie to sie strasznie spłyca.

Offline MrE

  • Młodszy Terminator
  • **
  • Wiadomości: 122
  • Total likes: 0
  • no donnie, these men are Comics Fans
Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 22, 2008, 01:02:34 pm »
Cytat: "Kormak"
ej no sorry, ale końcówka "Mgły" jest niszcząca, tylko mogli sobie darować zapętloną w kółko piosenkę dead can dance.

sam początek filmu i końcówka świetna, środek niestety bardzo słaby. takie analizy ludzkich zachować i społeczności dobrze wychodzą Kingowi na papierze (np. "bastion"), ale w filmie to sie strasznie spłyca.


Albo coś jest dobre albo złe Mgła jest złym filmem kiepsko zrealizowanym i marnymi efektami specjalnymi autorzy myśleli że ubarwią nimi film moim zdaniem tylko jeszcze bardziej go okaleczyli
I'm a master for these cookies

Offline Kormak

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 22, 2008, 01:40:20 pm »
Cytat: "MrE"
Albo coś jest dobre albo złe


brednie.

Offline nefretiti

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 24, 2008, 08:46:01 pm »
Cytat: "Kormak"
środek niestety bardzo słaby


taki sobie