Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 284320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline slicenice

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #345 dnia: Marzec 12, 2018, 09:22:10 am »
wesele tak troche cięzko się ogląda musze przyznać racje ale widz jest w stanie usiedziec do konca. Totalna klapa i pomylka jest podobno genialny film ,,dzien dobry kocham cie''. nie wiem co to ma byc, caly film opiera sie na szukaniu osoby ktora widzialo sie raz ale juz milosc forever i na koniec final banalny. nudne czekalam na cos na cokolwiek. zamienic z kims 2 zdania i love story

Offline eowyn

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #346 dnia: Marzec 23, 2018, 10:45:32 pm »
Ostatnio dane mi było oglądać polską komedię "Porady na zdrady", gra aktorka co poniektórych aktorów, na poziomie drewna.. Ja nie wiem czy my nie potrafimy już nakręcić dobrych komedii? Albo w ogóle dobrego filmu.

Offline yellowgreen

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #347 dnia: Maj 26, 2018, 09:19:16 am »
moda na sukces

Offline carewoos

polskie filmy
« Odpowiedź #348 dnia: Maj 15, 2020, 06:10:24 pm »
Większość polskich filmów to niestety lipa, więc nie ma co do nich podchodzić. Tym bardziej, że w chwili obecnej dominujący trend to komedie romantyczne z 5 tych samych aktorów w każdej produkcji...
komiksy <3

Offline Filmy2020

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #349 dnia: Czerwiec 04, 2020, 12:16:18 am »

Cześć dziś przedstawiam stronkę z filmami z nowościami!
Link :
https://ogladaj.network/link/1444/90760049

Życzymy miłego seansu.


Offline mibrz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #350 dnia: Czerwiec 15, 2020, 10:12:55 am »
THE CIRCLE. KRĄG

Zależnie od tego jak patrzeć, najgłupszy lub najstraszniejszy film jaki widziałem. W głównych rolach Emma Watson i Tom Hanks oraz doklejony w postprodukcji John Boyega (na serio, przez to jak go doczepili do tego filmu to przez cały seans myślałem, że jest duchem albo halucynacją głównej bohaterki).

Do tego, nie chcę zdradzać szczegółów, ale film albo jest bezwstydną propagandą dla Google'a, albo googlowy automat przejął nad nami kontrolę i sam napisał scenariusz i wyreżyserował :)
https://doitcrew.pl
Eksperci marketingu online

Offline Jenot

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #351 dnia: Listopad 14, 2020, 07:52:38 pm »
Uninvited (1988)
Jestem fanem horrorów klasy B ale ten film to już przegięcie.

Offline Sylwia30z

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #352 dnia: Maj 30, 2021, 02:38:10 pm »
Mi Adwokat się podobał, nie szedłem na film akcji, więc nie nastawiałem się na wgniatającą w fotel rozrywkę. Film mnie rozbawił (scena z Cameron Diaz grzmocącą samochód), nie nudził.
Jedyne co mnie trochę zadziwiło, a raczej moją towarzyszkę, to zakończenie historii.
Bardzo dobre aktorstwo. Polubiłem wreszcie Javiera Bardema. :)



Ostatnio leciał w tv na TVNie - mi się generalnie ten film zawsze podobał i nadal podobna mimo upływu lat.


Co ostatnio oglądałam naprawdę beznadziejnego? Oczywiście coś z Polskich filmów i np. Pętla i Polityka Vegi - dla mnie dno totalne.

Offline Hoover

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #353 dnia: Listopad 19, 2022, 02:11:23 pm »
Ostatnio gdzieś ktoś puścił u mnie w mieszkaniu dziewczyny z dubaju, opis niby mówił o czymś ważnym, ale przepraszam nigdy nie obejrzałem takiego gniota. Ja rozumiem zamysł, ale wykonanie mówi samo za siebie. Wyłączyłem w połowie, bo nie mogłem tego zdzierżyć, szejkowie, z których każdy jest przystojny? W jakim świecie my żyjemy bo tam to chyba w idealizowanym
My mom always encouraged me, it was never weird.

Offline Filmaniak

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #354 dnia: Maj 20, 2023, 05:59:22 pm »
Znalazłoby się kilka filmów  8)
Oglądaj nowe filmy na https://filmikino.pl/