Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 285351 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 22, 2015, 12:39:38 pm »
Rio I love you - moze nie totlana beznadzieja, ale jednak... A sukusiło mnie rio i Sorentino... Dziwny twór i niezbyt udany.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #316 dnia: Październik 05, 2015, 05:33:32 pm »
Terminator Genisys - najgorszy film serii. Nie dość, że jest wiele motywów sprzecznych z poprzednimi filmami, terminatory cofają się w czasie hurtowo, to jeszcze niby wszyscy zmieniają przyszłość, a jednak ni się nie mienia. Ten film po prostu nie ma żadnego sensu.

Offline Groza1410

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #317 dnia: Październik 30, 2015, 10:54:41 am »
POKŁOSIE Jeden z najgorszych filmów jakie widziałem. Cały czas miałem chęć wyłączyć ten film i tego nie zrobiłem a jak się skończył czułem się strasznie z tym że straciłem 2 godziny mego życia na własne życzenie. Film cały czas ukazuje jakąś nierealną przerysowaną rzeczywistość. Jakąś fobię żydowską. W sumie to fobię żydowską mają wszyscy razem z tym kolesiem co nagrobki z drogi zbiera. Masakrycznie zły film Nie polecam
Klucznik wielki pęk kluczów nosił za pasem przewiązany...

Offline karolina1993

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #318 dnia: Listopad 12, 2015, 08:28:24 am »
Ludzką stonogę - nie polecam nikomu tego filmu, bardzo chory... namówił mnie na niego kolega i żałuję że go oglądałam

Offline Kora34

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #319 dnia: Grudzień 14, 2015, 09:18:40 pm »
Widziałam, obrzydliwe...

Offline Holsten

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 01, 2016, 02:36:59 pm »
Disco polo. Dawno czegoś tak kiepskiego nie oglądałem.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 03, 2016, 08:59:58 pm »
Imperium Robotów. Bunt Człowieka - film sf o Ziemi okupowanej przez roboty z kosmosu. Wszyscy ludzie mają implanty lokalizacyjne i zakaz opuszczania domów. Kto tego nie przestrzega ten ginie. Bohaterem jest nastolatek, który znalazł sposób na wyłączenie implantu i rusza na poszukiwanie ojca. Film nudny, słaby i przewidywalny. Aktorzy nawet nie starają się wypaść dobrze. Nawet Ben Kingsley wypada słabo. Szkoda na to 2 godzin życia.

Offline Fezz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 05, 2016, 02:00:11 pm »
Oglądałem wczoraj i już nie pamiętam tytułu. :D Takie to było beznadziejne. Grał tam duet z pierwszej części Scary movie "Ray" i ten drugi, który dużo palił.  W tym filmie byli agentami FBI.

Offline Lewiksa

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 15, 2016, 09:56:45 am »
Ostatnio beznadziejny film jaki widziałem to był Pitbull, nie podoba mi się. Kultywowanie sterydów jako idiotów już się dawno skończyło, mimo że jest w tym trochę prawdy

Offline przemko

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 29, 2016, 02:52:08 pm »
dziewczyna mnie namówiła na 50 twarzy grey, po czym nawet ona uznała, że beznadzieja

Offline olaa

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #325 dnia: Marzec 02, 2016, 09:11:22 am »
dziewczyna mnie namówiła na 50 twarzy grey, po czym nawet ona uznała, że beznadzieja
[/quote|


Zgadzam się w 100%, przereklamowane, tak jak Listy do M


Offline GosiaZet

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #327 dnia: Czerwiec 22, 2016, 07:49:47 pm »
The Confines (2015) - przez 85% filmu NIC się nie dzieje, a jak już się dzieje, to nie jest to ani straszne ani intrygujące. Zakończenie a'la wyciskacz łez ze mnie wycisnęło tylko poczucie straconego czasu :/

Offline botanik

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #328 dnia: Czerwiec 25, 2016, 02:21:07 pm »
Ostatnio najgorszy film, jaki oglądałam to Istota. Akcja się nie trzymała kupy w ogóle, efekty tragiczne i kwadratowa gra aktorska. Po prostu bujda na resorach. Straszne rzeczy. A miało być tak pięknie.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #329 dnia: Czerwiec 26, 2016, 05:19:15 pm »
Cloverfield Lane 10 - bohaterka ma wypadek samochodowy i budzi się w podziemnym bunkrze. Dwóch facetów, którzy ją zamknęli twierdzą, że był jakiś atak i wszyscy nie żyją. Ona im nie wierzy i kombinuje jak uciec, oni próbują ją powstrzymać. I tak przez ponad 1,5 godziny. Niestety film tak się dłuży, że odczuwa się, że trwało ze 3 godziny.
Kiedyś było to samo w serialu Metal Hurlant Chronicles, trwało pól godziny i prezentowało się o wiele lepiej.

 

anything