Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 285358 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline piratka

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #300 dnia: Marzec 11, 2015, 06:27:23 am »
Najgorszy film jaki widziałam to "Czarna owca" Jak bym była pijana to może nawet bym się śmiała ale tak na trzeźwo to budził tylko moje obrzydzenie

Offline kubekwkubek

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #301 dnia: Marzec 17, 2015, 10:08:38 am »
to ja może polecę oscarowymi :) najgorszy oscarowy film jaki widziałąm ostatnio to niestety "Teoria wszystkiego". A mógł to być całkiem niezły film, jakby był np. opowiedziany z perspektywy żony Hawkinga,a  tak to wyszedł nijaki film obyczajowy z dramatem w tle.

Offline Master6

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #302 dnia: Marzec 19, 2015, 02:28:10 pm »
Ogladałęm fim porabani no co za beznadzieja...

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 13, 2015, 09:51:29 am »
Siódmy Syn - film na podstawie serii fantasy o wędrownych zabójcach czarownic i rożnych dziwnych potworów. Książki nie czytałem, ale film jest słaby. Kuleje pod względnym logiki (stary i doświadczony zabójca czeka aż czarownik ucieknie z klatki aby go pobić prawie tracąc przy tym życie, a potem wpycha go z powrotem do tej klatki aby go spalić) ,gry aktorskiej (Jeff Bridges cały czas coś bełkocze pod nosem jakby żuł makaron, da się zrozumieć co piątą kwestię) i scen walki. Szkoda czasu na ten film.

Offline kouka

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #304 dnia: Maj 11, 2015, 07:40:07 pm »
Siódmy Syn - film na podstawie serii fantasy o wędrownych zabójcach czarownic i rożnych dziwnych potworów. Książki nie czytałem, ale film jest słaby. Kuleje pod względnym logiki (stary i doświadczony zabójca czeka aż czarownik ucieknie z klatki aby go pobić prawie tracąc przy tym życie, a potem wpycha go z powrotem do tej klatki aby go spalić) ,gry aktorskiej (Jeff Bridges cały czas coś bełkocze pod nosem jakby żuł makaron, da się zrozumieć co piątą kwestię) i scen walki. Szkoda czasu na ten film.
Wczoraj miałam przyjemność obejrzeć. Użycie maksimum elementów, które film fantasy mieć powinien. Nie trzymająca się kupy miernota, serdecznie nie polecam.
Hollow Może zachęci Cię to, że książka jest zupełnie inna od filmu. Jedyna zgodność miedzy tymi dwoma to imiona bohaterów. Miej na uwadze to, ze kategoria wiekowa dla dzieci i młodzieży, ale film nie dorasta jej do pięt, a i całkiem przyjemnie można spędzić wieczór ;]

Offline Malpo

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #305 dnia: Maj 14, 2015, 11:44:00 am »
Witam,

ogólnie można wymieniać i wymieniać. Nie ma nic ciekawego, począwszy od filmów emitowanych w tv, jak i tych w kinach. Horrory to już tylko lekkie straszaki dla dzieci.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 15, 2015, 12:47:50 pm »
Dziwna Magia - jest to najnowszy film Geaorga Lucasa. Opowiada on o lesie, w którym mieszkają wróżki. Jedna połowie mieszkają wróżki i elfi, w drugiej gobliny i inne potwory. Na granicy rosną kwiaty, z których robi się napój miłosny. I ten napój jest powodem zamieszania w całym królestwie. Fabuła jest płytka, prosta i przewidywalna, dialogi nudne i nieśmieszne, postacie słabe. Do tego piosenki śpiewane przez bohaterów nudzą i męczą. Jedynym plusem jest animacja i wygląda postaci. Niestety to za mało aby czerpać przyjemność z oglądania tego. Absolutnie nie polecam. Nawet 12 letni dzieci tego nie chciały oglądać.

Offline dawjid

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 16, 2015, 01:14:42 pm »
Apropo horrorów, to ostatnio oglądałem jakąś szmirę - The Ghost of Goodnight Lane.
Na pewno nie polecam.





Co naprawdę mnie interesuje, to czy Bóg miał jakikolwiek wybór przy tworzeniu świata - Albert Einstein transport norwegia
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2015, 03:33:14 pm wysłana przez dawjid »

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwiec 17, 2015, 07:43:02 pm »
Jurassic World.
Po trailerach nastawiałem się na głupie cgi crapfest, dostałem cgi crapfest ocierające się o parodię, pod sam koniec do kompletu brakowało tylko Leslie Nielsena. Jeżeli chodzi o natężenie debilizmów w zestawieniu z tym szajsem trójka wypada na zajebiste kino.

Żeby było zabawniej nie licząc tej hybrydy dinozaury wyglądają jak gówno z niskobudżetowego serialu przyrodniczego puszczanego w niedzielę po familiadzie. Niesamowite, że po 22 latach smutasy siedzący przy komputerach nie są w stanie przebić T-rexa z jedynki
https://www.youtube.com/watch?v=MEbm-xLjEwk

Offline stefan11

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 18, 2015, 05:13:24 pm »
Ostatnio to trudne sprawy haha :D

Offline kmiecik

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 24, 2015, 01:17:24 pm »
bodajże przedwczoraj w telewizji był film "Arena" z Samuelem L. Jacksonem. tak jednym okiem oglądałem, ale gorszej produkcji dawno nie widziałem.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #311 dnia: Lipiec 02, 2015, 11:30:03 pm »
Opinia przeklejona z fanpage'a na Facebooku:

Po seansie "Jurassic World" - mieszane uczucia. Z jednej strony, wiadomo, nostalgia robi swoje, z drugiej - ilość głupot, źle napisanych postaci (z ciocią Claire na czele) i klisz wykorzystanych bez choćby krzty polotu mocno irytuje i zabiera całą radochę. Czwarta odsłona serii to film całkowicie mdły i nijaki, gubiący dramaturgię i pełny niedorzeczności (od biegania w szpilkach po "małego majsterkowicza"). Sytuację ratuje jak może Chris "tańczący z raptorami" Pratt, to chyba jedyny plus, jaki w tym momencie mogę znaleźć, choć i dla niego scenarzyści (a było ich aż czworo, z czego dwójka pracowała przy świetnej "Ewolucji Planety Małp", o której pisałem tu: http://tinyurl.com/nq7zzar) nie byli łaskawi. Niemniej, jeśli powstanie nowy Indiana Jones to tylko z nim w roli tytułowej, bo łyka bez popity wszystkich moich dotychczasowych kandydatów na zastąpienie Forda (o których pisałem tutaj: tinyurl.com/pps3rab). Ogólnie 5/10, spodziewałem się Przygody, dostałem jakąś padakę pisaną na kolanie i rozchodzącą się w szwach. Jeśli ostatnie ujęcie filmu zapowiada kontynuację to może być ciekawie SPOILER T-Rex zarządzający parkiem, dinozaury oglądające ludzi i robiące zdjęcia, dinozaury na rollercoasterach, dinozaury z popcornem... /SPOILER.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #312 dnia: Sierpień 20, 2015, 03:31:49 pm »
Nowa "Fantastyczna Czwórka" to rzeczywiście najgorsze superhero od czasu "Batmana i Robina":
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/08/fantastyczna-czworka-2015.html

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #313 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:15:19 pm »

Offline Holsten

Odp: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #314 dnia: Wrzesień 12, 2015, 08:50:56 am »
Z sentymentu za starym kinem kopanym sięgnąłem po Amerykańskiego Ninję 3. Tragedia.

 

anything