Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II  (Przeczytany 284349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 25, 2008, 01:50:07 pm »
Ale czy Blanchett zasłużyła na nominację do Oscara za to?

Offline 4-staczterdzieściicztery

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 25, 2008, 08:18:48 pm »
Cytat: "Kormak"
Ale czy Blanchett zasłużyła na nominację do Oscara za to?


Zagrała na pewno dobrze i przekonująco, a czy zasłużyła nie mam pojęcia, nie widziałem żadnej innej nominowanej roli, ani żadnego filmu z oszołamiającą rolą żeńską z minionego roku.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline minilol

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 26, 2008, 08:56:50 pm »
Oglądałem ostatnio "Nocnego słuchacza", miałem nadzieję na dobry thriller, a dostałem film nudny jak flaki z olejem, moim zdaniem zero klimatu, do tego jeszcze zakończenie. Stracone 2 godziny, niestety.

Offline halski

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 31, 2008, 11:20:16 pm »
Strych - niby horror. Brr - wystrzegać się! Niestety bardziej śmieszny niż straszny.
url=http://gadzetomania.pl/] gadzetomania.pl - Gadżety, nowości technologiczne i techniczne. [/url]

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 01, 2008, 10:15:06 pm »
Freddie vs Jason czyli po co sięga czlowiek jak nie ma totalnie niczego innego pod ręką. Film dla mnie skończył się po pól godziny, kiedy to zobaczyłem płonącego Jasona masakrujacego za pomocą maczety(or sth) nastoletnich imprezowiczów w polu kukurydzy...Nie dane mi było wiec dowiedzieć się  kto z tego versusa wyszedł zwycięsko i jakoś nie żałuję 8)


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline greah

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 01, 2008, 11:12:04 pm »
FvJ jako celebracja teenage slasherów było ok. Niczym nie ustępowało starym Piątkom, gdzie Jason przez bite 10 części łaził i rżnął wszystkich.
Jest zabawnie i tak chyba miało być. Freddy żartowniś też niczego sobie.


AvP:R - całkowity brak plusów. Ludzie mówią, że lepszy od jedynki. Żartują. Obcy rosnący w minutę; doborowi budowniczy, którzy w pół godziny robią ze szpitala aliens hivel bohater z zaskokiem, który po tym jak znaleźli bite 10 trupów w tym kilka wypatroszonych, nadgryzionych i jednego golasa mówi "tutaj giną ludzie"; predator,który otrzymuje komunikat zaraz po rozbiciu się statku jego kumpli; głupota bohaterów i tak dalej. Nie warto nawet dla samych scen z predatorem, który dziwnie urósł i przeszesł na dietę, bo z schwarzeneggerowego obcego została może połowa

Offline minilol

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 02, 2008, 10:51:38 am »
American Pie 6: Dom Beta - boże jaki ten film był beznadziejny, dawno już tak się nie zawiodłem :? żenada totalna, brak klimatu jedynki, humor strasznie też kiepski, no i Stiffler już też nie ten sam. Moim zdaniem porażka (ale laski mieli fajne :D )!

Offline zyon

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 02, 2008, 02:46:23 pm »
Cytat: "minilol"
American Pie 6: Dom Beta - boże jaki ten film był beznadziejny, dawno już tak się nie zawiodłem


a czego można spodziewać się po 6ej części...


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Kormak

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 03, 2008, 09:49:25 am »
"Złoty Kompas" - tragicznie zły. Fabuła książki chyba musiała zostać pocięta i wycięta w 90%, bo sceny kolejne ledwo się ze sobą łączą, ale nie stanowią ciekawej całości. Drewniana gra aktorska, żenujące sztampowe dialogi. Straszna szkoda świetnych aktorów (Derek Jacobi, Christopher Lee, Daniel Craig), Nicole Kidman znienawidziłem od 1 sekundy na ekranie. Eva Green z kolei musiała wzdrygać się z obrzydzenia wypowiadając kwestie ze scenariusza, takie były denne.
Jedyna fajna scena to pojedynek niedźwiedzi, a raczej jej bardzo brutalny finisz. No i IanMcKellen z Ianem McShanem podkładający głosy misiom. Resztę zaorać.

"Złoty kompas" do wora, a wór do jeziora.

Offline Jimmy

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 03, 2008, 12:38:27 pm »
Podpisuję się pod powyższym.

Żenua.
Narracja to z jednej strony poszatkowana jakaś historia (jakaś, bo książki nie czytałem, więc kompletnie dla mnie nie zrozumiała, a przez to nudząca), a z drugiej łopatologia (Bond na lodowej pustyni: "ah, jestem tu i tu, a zaraz napadną mnie źli"). Ja jeszcze bardziej niż Nicole znienawidziłem tą małą...

Offline Hollow

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 09, 2008, 09:08:19 pm »
Dungeon Siege. Film Uwe Balla. To zdanie powinno tłumaczyć wszystko. Film nudny i przewidywalny. Niezłe efekty specjalne(no może poza walkami). Do teraz nie rozumiem co robią ninja w tym filmie podczas walki rycerzy z orkami. A do tego te orki przypominają bardziej kitowów z Power Rangers. A najbardziej irytuje muzyka, która pojawia się w każdej sekundzie ciszy w filmie. WYBITNIE NIE POLECAM!!!!!

Offline Gashu

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 10, 2008, 08:57:41 am »
Cytat: "Hollow"
Dungeon Siege. Film Uwe Ball`a.


Film Uwe Boll'a. Ten pan, to mistrz kiepskich ekranizacji gier komputerowych. Poza "Dungeon Siege" ma na koncie jeszcze m.in. potworki takie jak "Bloodrayne", czy "Alone in the dark".
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Jimmy

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 10, 2008, 11:51:14 am »
Cytat: "Gashu"
Film Uwe Boll'a.

Bolla (bez apostrofu polska odmiana)
Jak już kogoś poprawiamy to poprawnie :)

Offline Hollow

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 10, 2008, 03:38:21 pm »
Dobra dobra. Już poprawiam.

Offline dr mindbender

Co ostatnio oglądałeś BEZNADZIEJNEGO? II
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 10, 2008, 10:33:37 pm »
"krolowie nocy" ("we own the night") czizas jaki zenadix. nic tego filmu nie ratuje. zaorac po stokroc. na sama mysl, ze wysiedzialem caly seans flaki sie we mnie ze zlosci gotuja. jak wychodzilem to myslalem, ze eksploduje zabijajac personel kina. masakra. szesciopak temu, kto znajdzie w tym filmie choc jedna ciekawa rzecz - oprocz sceny fingeringu i ssania cycka evy mendes na samym poczatku lol
uck G.I. Joe!!!