trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline boris

  • Niewolnik
  • Wiadomości: 3
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez skrupułów lecę do przodu
    • sposoby nauki
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #750 dnia: Marzec 09, 2015, 12:37:53 pm »
Ostatnio oglądałem "Dallas Buyers Club" z oskarowymi rolami Matthew McConaughey'a i Jared'a Leto. Świetny obraz życia i śmierci, a także walki z uprzedzeniami. Do tego Jared w sukience... bezcenne. Polecam.
Na 20 rzeczy do zrobienia, robię 21.

Offline piratka

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #751 dnia: Marzec 11, 2015, 06:22:50 am »
Pierwszy raz widziałam Miasto 44. Mieszane uczucia, ale uważam, że jak na film polski to nawet nawet. Kilka scen jest porypanych na maa, ale generalnie rzecz ujmując całkiem dobry film. Wzruszyłam się kilkukrotnie nawet

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #752 dnia: Marzec 11, 2015, 01:43:23 pm »
Pierwszy raz widziałam Miasto 44. Mieszane uczucia, ale uważam, że jak na film polski to nawet nawet. Kilka scen jest porypanych na maa, ale generalnie rzecz ujmując całkiem dobry film. Wzruszyłam się kilkukrotnie nawet
Mnie tam się podobały te tarantinowksie spowolnienia i wmieszane cuda, artystycnzie było.
Ostatnio u mnie filmy orłowe i oscarowe na tapecie:
Obywatel - młodszy widz moze nie zrzozumie, ale warto, nie tlyko dla aspektu historycznego, ale też ciekawie nakręcony po prostu, Whiplash. Boyhood, Birdman, Jack strong - wszystkie bardzo polecam.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Fezz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #753 dnia: Marzec 12, 2015, 03:43:53 pm »
Disco polo - bardzo na plus, jak na podjęty temat, jak na stroje disco itd. całą tą otoczkę, do której mi osobiście bardzo daleko. :) To potwierdza tylko regułę, że dobry film, to dobry film - gatunek, to sprawa drugorzędna, ale nawet nie wiem, czym było discopolo. Chyba najbliżej do komedii.

Offline misiokles

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #754 dnia: Marzec 12, 2015, 09:18:37 pm »
Disco polo - bardzo na plus, jak na podjęty temat, jak na stroje disco itd. całą tą otoczkę, do której mi osobiście bardzo daleko. :smile:
Nigdy nie zrozumiem takich argumentów. Równie dobrze można powiedzieć, że nigdy się nie obejrzy Czarnego  Łabędzia Arofowskiego, bo przecież do baletu zwyczajnemu człowiekowi bardzo daleko.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #755 dnia: Marzec 19, 2015, 11:30:48 am »
Ostatnio oglądałem "Dallas Buyers Club" z oskarowymi rolami Matthew McConaughey'a i Jared'a Leto. Świetny obraz życia i śmierci, a także walki z uprzedzeniami. Do tego Jared w sukience... bezcenne. Polecam.
Oj tak! Nawet mój men przychylniej patrzy na wszelkie trans po tym filmie ;) film rewelacyjny


Ostatnio obejrzałam Dziewczyne z szafy - nie wiedzałam o cyzm jets tylko, opinia, że dobry i faktycnzie! Mecwaldowksi z Głowackim rewelacyjny duet braci.
Nigdy nie zrozumiem takich argumentów. Równie dobrze można powiedzieć, że nigdy się nie obejrzy Czarnego  Łabędzia Arofowskiego, bo przecież do baletu zwyczajnemu człowiekowi bardzo daleko.
Ale przecież Fezz wlasnie docenia pomimo tego, że nie lubi otoczki disco. ;)
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Master6

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #756 dnia: Marzec 19, 2015, 02:30:06 pm »
Bez litosci- swietny film polecam jesli ktos ni ogladal .

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #757 dnia: Kwiecień 07, 2015, 05:29:50 pm »
Prześledziłem temat strasznych zabawek w horrorach, sporo tytułów jest wartych uwagi:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/04/490-zabawki-pene-za-czyli-o-motywie.html

Offline aneczka

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #758 dnia: Kwiecień 08, 2015, 01:06:48 pm »
Oj tak! Nawet mój men przychylniej patrzy na wszelkie trans po tym filmie :wink: film rewelacyjny


Ostatnio obejrzałam Dziewczyne z szafy - nie wiedzałam o cyzm jets tylko, opinia, że dobry i faktycnzie! Mecwaldowksi z Głowackim rewelacyjny duet braci. Ale przecież Fezz wlasnie docenia pomimo tego, że nie lubi otoczki disco. :wink:


Dziewczyna z szafy bardzo mi się podobała poruszjąca historia.  Teraz widziałam zwiastun "Ze wszystkich sił" - wydaje się, że będzie w podobnym klimacie, bo to historia niepełnosprawnego chłopca i jego ojca, którzy biorą udział w jednym z najtrudniejszych zawodów sportowych świata (Ironman?). Tylko, że to francuski film, a nie polski.   

Offline kubekwkubek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #759 dnia: Kwiecień 08, 2015, 01:20:59 pm »

Dziewczyna z szafy bardzo mi się podobała poruszjąca historia.  Teraz widziałam zwiastun "Ze wszystkich sił" - wydaje się, że będzie w podobnym klimacie, bo to historia niepełnosprawnego chłopca i jego ojca, którzy biorą udział w jednym z najtrudniejszych zawodów sportowych świata (Ironman?). Tylko, że to francuski film, a nie polski.
Ja ostatnio obejrzałam z lekkim opóźnieniem "dzikie historie", zreszta przez jakis czas myslalam, ze są faktycznie Almodovara, bo plakat tak sugeruje. Dobry film, ale też jakoś bez szału :wink: A na "ze wszystkich sił" czekam! Temat mi bliski bo mam w rodzinie niepełnosprawnego chłopca, zresztą zabieram go do kina. Mam nadzieje, że wyjdzie z kina choc trochę naładowany pozytywną energią.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #760 dnia: Kwiecień 14, 2015, 01:12:30 pm »
Ja Dziekie historie mam w planach, ale to już chyba na dvd, chyba nie grają. Na "Ze wszystkich sił" mam wielką ochotę, ale czasu brak, moze w najbliższy weekend, patrzę na recki to rysuje się obraz, że bardzo optymistyczny, taka dawka energii.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline kasian85

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #761 dnia: Kwiecień 18, 2015, 08:33:12 pm »
Ja ostatni ogladalam w klimatach wojennych tj snajper i furia :smile: A teraz mam w planach bogowie film ogladanac :smile:
Ostatni stopień nie jest pierwszym stopniem szczęścia.

Offline sarka55

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #762 dnia: Kwiecień 26, 2015, 12:17:48 pm »
Szybcy wsciekli 7. Jeśli ktos lubi takie filmy i ogladał pozostałe 6 czesci to bedzie wiedział o co chodzi :) ale polecam bo jak dla mnie to swietny film :)

Offline apple12

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #763 dnia: Maj 15, 2015, 12:00:29 pm »
Ja barrrdzo bym chciał obejrzeć Szybkich .. ale nie ma czasu na kino

Offline Feelinggood

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #764 dnia: Maj 15, 2015, 07:56:29 pm »
Kingsman tajne służby, bardzo polecam. Jest akcja, humor, czasami za bardzo groteskowy ale bardzo przyjemnie się ogląda :)

 

anything