Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 447673 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #735 dnia: Grudzień 08, 2014, 09:54:35 pm »
Bobry w sensie bobry czy w sensie "bobry"?

Offline Skrzatan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #736 dnia: Grudzień 09, 2014, 03:30:37 pm »
W sensie zwykłe bobry;p ale mimo to jest tam nawet zombie-bobro-dźwiedź.... :D

Offline Marta Weronika

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #737 dnia: Grudzień 11, 2014, 01:15:45 pm »
Pianistka - poruszająca opowieść o problemach z seksualnością kobiety w średnim wieku. Cafe de flore - zestawienie miłości do mężczyzny z miłością do dziecka, reżyser chce nam pokazać , że to samo, ale jak dla mnie to zły pomysł. Przerabia miłość miedzy dwojgiem ludzi jako układ braterskich dusz, nie wiem ja miłość definiuję jako namiętność, pożądanie i przyjaźń. Ale warto obejrzeć :smile:

Offline Quillon53

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #738 dnia: Grudzień 22, 2014, 05:06:36 am »
Ja polecam interstellar. Swietnie zrobiony i przemyslany film o kolonizacji innych planet i podrozach w czasie :smile: . Jesli chodzi o zombeavers to film bardzo kiepski i raczej do obejrzenia jako komedia :P

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #739 dnia: Styczeń 05, 2015, 09:34:48 pm »
Rec 3 - dla odmiany po drugiej części całkiem fajnie zrealizowany, świetny pomysł z tym weselem, trochę łamie konwencję, jest też kilka puszczonych oczek do widza, trzyma w napięciu do końca. Polecam.

Offline gucio999

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #740 dnia: Styczeń 15, 2015, 05:46:07 pm »
Ja oglądalam pani z przedszkopla ostatnio dobra polska komedia :smile: polecam !

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #741 dnia: Luty 02, 2015, 02:12:09 pm »
Na blog trafiła lista najlepszych filmów 2014 roku, zapraszam:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2015/02/najlepsze-filmy-2014-roku.html

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #742 dnia: Luty 02, 2015, 03:19:04 pm »
Ehhh jak "22 jump street" jest "najlepsza" komedia roku to naprawde mamy ciezkie czasy...  Poza tym spora czesc filmow jest z 2013 i brakuje hitow z 2014 typu Interstellar, Birdman, Theory of Everything czy tez Imitation Game (wszystkie wydane pod koniec roku).


No i wow 414 filmow?

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #743 dnia: Luty 02, 2015, 04:29:01 pm »
Mało oglądam komedii, ale chętnie sprawdzę jakieś tytuły, o ile będziesz tak miły i zaproponujesz jakieś alternatywy dla "22" ;)

Tak jak pisałem - wybierałem z filmów, które weszły do naszych kin w 2014 roku - dlatego część jest z 2013 i brakuje świetnego Birdmana (bo premiera polska w styczniu 2015). Z kolei Teoria wszystkiego i Imitation Game to dla mnie bardzo średnie filmy, okropnie sztampowe, napisane jak od linijki, gdzie poza aktorstwem i muzyką trudno szukać czegoś ciekawego.

414 - filmoznawstwo ;)

Offline DARKMAN

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #744 dnia: Luty 02, 2015, 04:47:34 pm »
Dawno nie widzialem naprawde dobrej komedii, ale IMHO The Interview, Big Hero 6, How To Train Your Dragon 2 i Lego Movie byly ciekawsze.

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #745 dnia: Luty 11, 2015, 12:49:25 pm »
Teoria wszystkiego - role faktycznie oscarowe sam film jednak nie zsługuje na oscara w kategorii najlepsyz film. Jest dobry, poprawny, rewelacyjnie zagrany, ale tyle.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline magic15

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #746 dnia: Luty 11, 2015, 04:53:26 pm »
Wielkie Oczy - nowy film Burtona zupełnie inny niż poprzednie. Jest całkiem niezły ale bez szału. Sama historia jest bardzo ciekawa i bardzo filmowa :smile: Jak ktoś lubi filmy z wartką akcją to nie polecam :P
Nie mów do mnie z rana...

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #747 dnia: Luty 14, 2015, 11:00:11 am »
Służby Specjalne, jeden z najlepszych polskich filmów, jak to często bywa wzbogacony o odpowiednią ilość wulgaryzmów na poziomie (szczególnie scena w szpitalu rozbraja).
Spoiler: pokaż
- On mu się zaraz spi****li na dyńkę, sp****laj chłopaku!



Offline Terefere

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #748 dnia: Luty 25, 2015, 10:41:54 am »
Predestination - Film tak bardzo zagmatwany, tak pokręcony, że aż niesamowity! Tego nawet nie da się logicznie opisać, to trzeba obejrzeć. Mentalny chaos gwarantowany :P

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderatorzy
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #749 dnia: Marzec 08, 2015, 09:43:57 pm »
Byłem dziś na Sniperze Eastwooda.
Bardzo dobry film. Nie czytałem jakichś recenzji (wiem tyle, że z oskarami słabo), ale nie jest to film wojenny - to biografia (ale żołnierza, oczywiście). Z niespojlerowych rzeczy mogę jeszcze dopisać, że ma bardzo mocne fragmenty - niekoniecznie dla kogoś wrażliwszego.
Jeszcze bym dodał, że jest trochę "machania flagą", ale nie pamiętam tak dobrego (nawet nadającego się do porównania) "machania flaga".
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2015, 07:28:46 am wysłana przez Ijon Tichy »
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

 

anything