trawa

Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 449088 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rayman11

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #705 dnia: Lipiec 22, 2014, 04:29:49 pm »
W końcu obejrzałam "Kamerdynera" i zdecydowanie polecam - dobry film na wysokim poziomie. Też z czystym sumieniem mogę polecić "Służące".

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #706 dnia: Sierpień 01, 2014, 05:04:28 pm »
W końcu obejrzałem Zimowego Żołnierza, z całą pewnością jest to najlepsza produkcja Marvela. Film jest pasjonujący i ponad dwie godziny zleciały nie wiadomo kiedy. Mam nadzieję, że zapoczątkuje to lepsze komiksowe kino, które do tej pory w większości było niezwykle słabe.

Offline skarbnica

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #707 dnia: Sierpień 12, 2014, 07:56:42 am »
Szeregowiec Ryan :) a no i po raz kolejny Piraci z Karaibów (Klątwa Czarnej Perły)

Offline Nick Jackolson

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #708 dnia: Sierpień 14, 2014, 08:38:58 am »
W końcu obejrzałem Zimowego Żołnierza, z całą pewnością jest to najlepsza produkcja Marvela. Film jest pasjonujący i ponad dwie godziny zleciały nie wiadomo kiedy. Mam nadzieję, że zapoczątkuje to lepsze komiksowe kino, które do tej pory w większości było niezwykle słabe.

To fakt w szczególności sceny akcji wbijały w fotel.

Z ambitniejszych:



Naprawdę dobre kino.

Offline marceli

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #709 dnia: Sierpień 15, 2014, 10:31:04 pm »
A ja wlasnie zawiodlem sie na Witaj w klubie. Nastawilem sie na oskarowe kino a tu wielka kiszka.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #710 dnia: Sierpień 20, 2014, 03:13:16 pm »
Brakuje mi wątku "Co ostatnio oglądałeś ŚREDNIEGO?" ;)

"Niezniszczalni 3" rozczarowują, to chyba najsłabsza odsłona serii, mimo wszystko wciąż przyjemnie się ogląda - zapraszam do recenzji:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/08/443-expendables-3-kabaret-starszych.html

Offline SirBlackheart

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #711 dnia: Sierpień 21, 2014, 07:56:42 am »
Z jednej strony mamy Zimowego Żołnierze, który był filmem rewelacyjnym, a z drugiej wspaniałych Strażników Galaktyki. Obie te fabuły funkcjonują w tym samym filmowym universum, choć jeśli chodzi o ich ton i konwencje są od siebie tak różne. Ciekaw jestem, jak uda im się to połączyć, choć wierze, że wyjdą z tego sprawnie. Tymczasem, zachęcam do rzucenia okiem na mój niedługi tekst o GotG -> BANG!

Offline Hollow

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #712 dnia: Sierpień 29, 2014, 10:11:32 pm »
W większości filmów przewijają się Kamienie Nieskończoności więc pewnie to one będą spajać wszystko w całość. Do tej pory pojawiły się 3 (lub 4 jeśli wierzyć w teorię, że jeden z nich był w berle Lokiego w Avengersach) z 6.
Strażnicy są naprawdę świetni i nie pogniewałbym się gdyby stanęli do walki z Thanosem u boku Avengersów.
Najbardziej mnie rozczarowało mnie spłycenie postaci Draxa, która w komiksach była świetnie zaprezentowana. W filmie zrobili z niego sztywniaka z dwoma kosami w łapach.

Offline papierek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #713 dnia: Sierpień 29, 2014, 10:44:15 pm »
Zimowego Żołnierza nadrobiłam.
Ostatecznie największą przekonywajką było Screen Junkies i ich honest trailer - rzadko zdarza się że w parodii trailera mówią, że film był dobry;)

Ale rzeczywiście, to chyba najlepszy film z marvela jaki widziałam (strażników jeszcze nie widziałam;). Ale przypominam sobie, że pierwsza część Kapitana Ameryki też mi się podobała.

A z fajnych rzeczy - koniec serii Legend of Korra. Wreszcie legenda Korry dosięgnęła legendy Aanga i mi się bardziej podoba niż Last Airbender :)

"Jego życie to bajka o agresywnych ludziach, gdzie i dobra i zła strona może Ci przychrzanić. Jedyną różnicą od czasu, gdy się dowiedział o tym, jak naprawdę to wygląda, to fakt, że nikt już nie musi wokół niego stąpać na palcach.
Teraz obie strony mogą używać czołgów."

http://www.facebook.com/PapierkiSketchbook

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #714 dnia: Wrzesień 03, 2014, 08:22:46 pm »
"Szczęściarz" - taki bardziej dla kobietek, ale cłąkiem dobrze się ogląda, Nimfomanka - mocny film, obejrzałem obie części na raz. Dość brutalnie pokazuje do czego może prowadzić uzależnienie. Dobrze opowiedziania historia, dużo psychologii. Całość smutna.

Offline Itachi

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #715 dnia: Wrzesień 07, 2014, 06:25:54 pm »
Nadrobiłem część poważnych zaległości.

Amazing Spider-Man 2

Nowsza wersja pajęczaka przypadła mi do gustu bardziej niż poprzednia. Emma Stone gra cudownie, wielka szkoda że nie obejrzymy jej już w kolejnej części. Po finale czułem się rozczarowany, dlaczego w końcówce zawsze musi ktoś ginąć? Wiadomo kino rządzi się swoimi prawami, ale mogli zrobić wyjątek i chodź raz przeczekać do kolejnej już produkcji. Na uwagę zasługuje scenariusz, nie wrzucono wszystkich złoczyńców do jednego worka, tylko z pomysłem wprowadzali kolejne postaci.
Na minus ostatnie sekundy filmu, Parker przez pół roku jest w żałobie, a nagle pojawia się Rhino i rzuca kawałami jak z rękawa. Mało wiarygodne i negatywne odczucie, całkowicie niepotrzebne na koniec filmu. Niezwykle efektownie wypadły zdjęcia robione z pod klatki piersiowej Spider-Mana, pełen odlot! Moja ocena 8/10.

Sin City

Fantastyczny! Czytałem pierwszy i trzeci tom komiksu, film jest bardzo dobrze odwzorowany. Trzy wciągające historie, każda niby podobna w tematyce, ale jakże całkiem inna. Oglądało się to naprawdę znakomicie, trzeba więc pójść za ciosem i obejrzeć 2, albo...najpierw przeczytać. Moja ocena 8/10.

Skyfall

Bond jakiego lubię, w filmie znacznie mniej efektów specjalnych jak w poprzednich częściach. Oczywiście było ich sporo, ale były smacznie wkomponowane i dodawały kolorytu. Do gustu podszedł mi także sam klimatyczny finał. Jak zawsze na uwagę zasługują zdjęcia. I ponownie 8/10.

Offline Metafron

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #716 dnia: Październik 09, 2014, 02:25:16 pm »
Ostatnio nadrabiałem zaległości w bajkach i ogladałem "Jak wytresować smoka 2". Film jest mega, polecam każdemu :biggrin:
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline GoldenMan

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #717 dnia: Październik 20, 2014, 03:54:02 pm »
Miasto 44 - moim zdaniem najlepszy polski film ostatnich lat, świetnie zrealizowany i bardzo wzruszający.

Wilk z Wallstreet - to będzie kultowy film :-p

Chłopaki z ferajny - to jest kultowy film, oglądałem po raz enty, nie pamiętam który ;-)

Offline Metafron

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #718 dnia: Październik 23, 2014, 01:01:47 pm »
Kojarzycie blondynę z reklam Play? Jak dla mnie jest mega, bo jest naturalna i przypomina mi trochę moją była laskę :biggrin:
Będzie grać w komedii, dzisiaj widziałem teasery :biggrin:


ale ogólnie takie duże wtf, od reklam do filmu? :P
Take me down
To the Paradise City
Where the grass is green
And the girls are pretty
Take me home

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #719 dnia: Październik 24, 2014, 12:09:16 pm »
Witaj w klubie, Wilk, miasto 44 - dla mnie tak samo mega filmy.
Kojarzycie blondynę z reklam Play? Jak dla mnie jest mega, bo jest naturalna i przypomina mi trochę moją była laskę :biggrin:
Będzie grać w komedii, dzisiaj widziałem teasery :biggrin:


ale ogólnie takie duże wtf, od reklam do filmu? :P
Basia Kurdej-Szatan, ona już nie tlyko w reklamie, śpiewa też i to nawet dobrze. Kojarzę zwiastun filmu Dzień dobry kocham cię, Domagała tam wygląda na dobrego lumpa, albo może hipstera, nie znam się za dobrze ;)
Każdy jest nadzwyczajny.