Autor Wątek: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II  (Przeczytany 448829 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #690 dnia: Maj 18, 2014, 12:14:29 am »
Tym się chyba różnimy, bo dla mnie Pacific Rim to była tragedia i film na poziomie Transformersów
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Dziex

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #691 dnia: Maj 18, 2014, 01:06:00 am »
Tak, to sporo tłumaczy.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #692 dnia: Maj 18, 2014, 01:15:54 am »
PR dało się oglądać, jak człowiek wyłączył mózgu. A to i tak tylko w kinie i tylko raz, bo tylko tam efekty robiły wrażenie.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #693 dnia: Maj 19, 2014, 10:55:10 am »
Zarówno Godzilla, jak i nowy Spider-Man mi się podobały:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/05/420-idzie-pajak-po-drabinie-recenzja.html

Offline Ribald

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #694 dnia: Maj 23, 2014, 08:47:55 am »
Oglądałem wszystkie Godzille po kilka razy i uważam się za wielkiego fana. Widziałem tam wiele nawiązań do starych Godzilli, a nie Jurajskiego Parku (swoją drogą, ciekawe jakie). Mało Godzilli? Nie wiem czy widziałeś stare Godzille, ale samej Godzilli nie ma tam wiele. Przeważnie pojawia się tylko na końcu, ewentualnie przez moment w środku filmu. Naoglądały się dzieci Transformerów i wymagają wybuchów od 7 minuty filmu. Słyszałem też zarzuty, że film skupia się na MUTO a nie Godzilli. Tak samo przecież było w oryginale. Godzilla pojawiał się tylko na końcu aby uratować dzień. Film jest wielkim ukłonem w stronę fanów i dzięki bogu recenzenci za granicą to dostrzegli.

Ribald, idź na moją odpowiedzialność, jak Ci się nie spodoba, zwracam za bilet :smile:


Podobało mi się, nie musisz zwracać :) O historii Godzilli pojęcie mam mętne, starych filmów nie oglądałem (mogłaby mnie do tego skłonić "Godzilla vs siedmiu samurajów"), więc podchodziłem jak do normalnego filmu i w ramach kategorii kina rozrywkowego jestem absolutnie usatysfakcjonowany.


Ludzcy bohaterowie nie byli specjalnie przekonujący, stanowiąc raczej tło do głównego spektaklu, ale niczego innego się nie można było spodziewać. Natomiast prowadzenie wątku Godzilli i MUTO, sam ich wygląd i efekty rozpierduchy bardzo ok! Podobały mi się też smaczki w postaci nawiązań do innych filmów, szczególnie Szeregowca Ryana :) A moment atomowego pocałunku wszedł do mojego kanonu najlepszych scen miłosnych w historii kina :D 
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline potworek

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #695 dnia: Maj 23, 2014, 09:59:11 pm »

Podobało mi się, nie musisz zwracać :) O historii Godzilli pojęcie mam mętne, starych filmów nie oglądałem (mogłaby mnie do tego skłonić "Godzilla vs siedmiu samurajów"), więc podchodziłem jak do normalnego filmu i w ramach kategorii kina rozrywkowego jestem absolutnie usatysfakcjonowany.


Ludzcy bohaterowie nie byli specjalnie przekonujący, stanowiąc raczej tło do głównego spektaklu, ale niczego innego się nie można było spodziewać. Natomiast prowadzenie wątku Godzilli i MUTO, sam ich wygląd i efekty rozpierduchy bardzo ok! Podobały mi się też smaczki w postaci nawiązań do innych filmów, szczególnie Szeregowca Ryana :) A moment atomowego pocałunku wszedł do mojego kanonu najlepszych scen miłosnych w historii kina :D 

+1 :D
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Bogumila89

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #696 dnia: Maj 26, 2014, 01:15:21 pm »
300 początek Imperium :)

Offline Trisz

  • Terminator
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Total likes: 0
  • zmuszani do przekraczania własnych granic...
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #697 dnia: Maj 27, 2014, 11:43:04 am »
300 początek Imperium :smile:
Właśnie sie do tego przymierzam, a w weekend obejrzeliśmy z młoda Wędrówki Dinozaurów, bardzo fajne kino familijne.
Każdy jest nadzwyczajny.

Offline Rosette

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #698 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:13:07 am »
Jeśli chodzi o dobre filmy, kilka dni temu nurzałam się w musicalach i obejrzałam The Rocky Horror Picture Show. Tak zrytego filmu już dawno nie widziałam, parodia klasycznych starych horrorów. Młode narzeczeństwo jedzie samochodem w środku nocy, burza, pioruny. Samochód staje pośrodku niczego, znajdują stare zamczysko, gdzie chcą tylko wykonać telefon po pomoc...

Ubawiłam się na nim zacnie :D Chociaż dla mojego współtowarzysza seansu ciężko było na początku znieść głównego bohatera, który przez cały film popyla w pełnym makijażu, błyszczącym gorseciku, majteczkach, szpilkach i pończoszkach, śpiewającego "I'm just a Sweet Transvestite from Transexual Transylvania.". Ale ten głos...

And then he ran into my knife... He ran into my knife ten times.

Offline marceli

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #699 dnia: Czerwiec 11, 2014, 11:01:17 pm »
Ostatnio obejrzałem cały sezon True Detective.
Tak dobrego serialu dawno nie oglądałem. Gra duetu Harrelson - McConaughey - miód, malina, palce lizać  :biggrin:
Jeżeli ktoś nie oglądał a się zastanawia - zdecydowanie polecam.
Bardzo chętnie wyjaśniłbym Ci to wszystko w cztery oczy frajerze.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #700 dnia: Czerwiec 23, 2014, 05:04:30 pm »
"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" - jeden z lepszych w serii, choć patrząc na poziom chociażby obu solowych Wolverine'ów, o to nie trudno:
http://mnichhistorii.blogspot.com/2014/06/429-x-men-days-of-future-past-dwugos.html

Offline Wiktorian

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #701 dnia: Czerwiec 25, 2014, 08:34:36 pm »
I tak oto blog zamienił się w sekretny fanklub Ryana Goslinga.  :biggrin:


http://grumpygrumpier.blogspot.com/2014/06/loza-tetrykow-prezentuje-drive_6567.html

Offline karolinamr

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #702 dnia: Czerwiec 26, 2014, 12:46:18 pm »
Ostatnio oglądałam dwa ciekaw filmy


1. Czarownica z angeliną jolie
2. Milion sposobów jak zginąć na dzikim zachodzie


oba filmy zajebiaszczze

Offline zaciekawiony

Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #703 dnia: Lipiec 02, 2014, 11:51:46 pm »
"Sanatorium pod Klepsydrą" - Jerzego Hasa. Nieco zapomniana perełka, film mocno surrealistyczny, klimatem nieco przypominającego książki Dicka z powodu przeplatania się różnych linii czasowych.
Trailer:
Różni są ludzie na tej ziemi.

http://nowaalchemia.blogspot.com/

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Co ostatnio oglądałeś FAJNEGO? II
« Odpowiedź #704 dnia: Lipiec 03, 2014, 05:32:07 pm »
"Sanatorium pod Klepsydrą" - Jerzego Hasa. Nieco zapomniana perełka, film mocno surrealistyczny, klimatem nieco przypominającego książki Dicka z powodu przeplatania się różnych linii czasowych.
Trailer:
O, tak! "Sanatorium pod Klepsydrą" to jedno z arcydzieł, które miałem przyjemność obejrzeć. Było to dawno temu, w kinie DKF. Teraz bardzo chciałbym zobaczyć ten film jeszcze raz w wersji odnowionej cyfrowo, ale również na dużym, kinowym ekranie. I "Pociąg" Kawalerowicza...